Jak změnit směr života

Anonymní
7.6.21 13:53

Jak změnit směr života

Ahoj, co Vám pomohlo? Jak jste změnily život, jak jste se odpíchly? Přijde mi, že stále šlapu vodu, obrazně řečeno, tedy že přešlapuji na místě. Mám pocit, že kdyby se mi něco pozitivního podařilo v jednom, že se to rozjede a začne se mi dařit i v dalším.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
972
7.6.21 13:54

Záleží na tom, co chceš změnit a na jakém místě přešlapuješ. Zkus se více rozepsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9836
7.6.21 13:57

Určila jsem si jednu věc, která mi přišla jako zásadní problém a řešitelný problém a snažila jsem se ji změnit.
Jakmile jsem ji vyřešila(trvalo roky), začala jsem řešit ty další.
Teď jsem se poněkud zasekla, protože nastal neočekávaný problém, ale snad se za pár týdnů nebo měsíců budu posouvat dál vpřed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3290
7.6.21 14:10

Vytyčila jsem problémy a prs ty přelezla, něco bylo povahové, něco byly okolnosti. Díky tomu jsem se odpíchla a měla větší sílu a energii makat na sobě i v dalším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
7.6.21 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj, co Vám pomohlo? Jak jste změnily život, jak jste se odpíchly? Přijde mi, že stále šlapu vodu, obrazně řečeno, tedy že přešlapuji na místě. Mám pocit, že kdyby se mi něco pozitivního podařilo v jednom, že se to rozjede a začne se mi dařit i v dalším.

Nejdůležitější je znát sebe sama, pak udělat revizi osobnosti a změnit, či zapracovat na tom, co vám nevyhovuje, čímž se ten život začne posouvat. Nikde však není psáno, že správním směrem. To ukáže až čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403
7.6.21 14:54

Prostě si něco vyber a začni. A pak vydrž, i když se dostaví problémy. Udělej první krok, pak druhý, třetí, čtvrtý a pak už je střídej levou a pravou a prostě jdi.

Respektive sepiš si co všechno chceš změnit. Seřaď to oď netěžších po nejjednodušší zěmny a začni s těmi jednoduchými a postupuj k těm složitějším.
Předem si naplánuj čím se odměníš, když se ti to povede.

Nechtěj dokonalost, nechtěj všechno hned a hlavně začni.

Pokud se ti to nebude dařit svépomocí, přiber třeba psychoterapeuta a nebo kouče, pokud se to týká profesní oblasti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6092
7.6.21 14:58

Prostě jsem o změnách přestala dumat a filozofovat a začala je dělat.
Je jedno kde a jak začneš, jen je potřeba přestat o tom kecat a ptát se ostatních, co si myslí, ale začít jednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2111
7.6.21 16:35

Jo, povedlo. Rekla jsem si, v jake oblasti jsem schopna a ochotna udelat zasadni zmenu (osobni zivot, bydleni, prace) a tam jsem ji udelala. Rok se zdalo, ze jsem slapla totalne vedle, a pak se to nahodilo…nelituju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 21:16

Dík všem.

• Citovat
  • Nahlásit
14.6.21 15:23
@Ou píše:
Prostě si něco vyber a začni. A pak vydrž, i když se dostaví problémy. Udělej první krok, pak druhý, třetí, čtvrtý a pak už je střídej levou a pravou a prostě jdi.

Respektive sepiš si co všechno chceš změnit. Seřaď to oď netěžších po nejjednodušší zěmny a začni s těmi jednoduchými a postupuj k těm složitějším.
Předem si naplánuj čím se odměníš, když se ti to povede.

Nechtěj dokonalost, nechtěj všechno hned a hlavně začni.

Pokud se ti to nebude dařit svépomocí, přiber třeba psychoterapeuta a nebo kouče, pokud se to týká profesní oblasti.

Ctu si jentak prispevek a najednou si rikam:to urcite napsal „Ou“'😂 a trefa. Ty jsi proste takovy jukebox na odpovedi👍 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat