Jak zmenšit obraz a písmo na obrazovce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
rozmary
31.7.13 08:33

Jak zmenšit obraz a písmo na obrazovce?

Holky pomoc, zbláznil se mi počítač, mám tu všechno strašně obrovské, takže nemůžu ani číst. Co mám udělat aby se mi písmo a obraz vrátil do původní velikosti???Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29366
31.7.13 08:36
@Anonymní píše:
Holky pomoc, zbláznil se mi počítač, mám tu všechno strašně obrovské, takže nemůžu ani číst. Co mám udělat aby se mi písmo a obraz vrátil do původní velikosti???Díky moc

ctrl a kolečkem myši točit k sobě, dokud to nebudeš mít akorát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
31.7.13 08:37

Hledej lupu - zkus to vpravo nahoře nebo vlevo dole. A nebo CTRL + kolečkem myši dolů a nebo CTRL a - na numerické klávesnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rozmary
31.7.13 08:41

Aha, tak koukám, že bude problém někde jinde, písmo se mi zmenšilo, ale je to všechno strašně rozmazané, jakoby se to co napíšu pomalu strácelo 8o šmarjá co to je?

• Citovat
  • Nahlásit
29366
31.7.13 08:42

Utřít monitor? ;)
No, zkus restartovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
31.7.13 08:43

Co máš za windows?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29366
31.7.13 08:44

Ještě bys mohla mít špatné nastavení monitoru, zkus kliknout pravou na plochu, složka Vlastnosti, pak Nastavení a změň rozlišení, jestli ho máš malé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
31.7.13 08:46

No a právě pokud máš W8, tak se přepni na plochu a pravým klikni na prázdný místo a dej prostě „změnit rozlišení“, u některého bude, že je doporučené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rozmary
31.7.13 08:47

Restart už jsem zkoušela, ale nic :? Mám jen starou plečku, jsem ráda, že to doteď jakž takž šlapalo. Nemůže to být monitorem? už má taky dost odsloužíno, jen je mi divný že včera v poho a dneska tohle, asi znamení abych zvedla prd. l a šla s dětma ven :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
rozmary
31.7.13 09:02

Tak vyzkoušeno a taky nic, když to rozlišení zvýším, totálně se rozpadne obraz :nevim:Když zmenším písmo na původní velikost, je to jako napsané obyč. tužkou a ještě rozpité.

• Citovat
  • Nahlásit
4466
31.7.13 09:19

Aha, může to být monitor i grafika, dej to někomu, kdo tomu rozumí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rozmary
31.7.13 13:56

Tak jsem z toho jelen, ráno jsem to vypla a teď už to zase fachčí :nevim: :dance: Díky za spolupráci :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat