Jak znovu nainstalovat Windows na firemní počítač ?

18.1.21 15:33

Jak znovu nainstalovat windows na firemní počítač ?

Jak znovu nainstalovat windows na firemní počítač?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
26199
18.1.21 15:37
@Martina Čer.is.back píše:
Jak znovu nainstalovat windows na firemní počítač?

na firemní počítač nemůžeš nainstalovat jen tak něco, musí to být originál, mohl by to být velký průšvih

• Nahlásit
18.1.21 15:40
@vokishka píše:
na firemní počítač nemůžeš nainstalovat jen tak něco, musí to být originál, mohl by to být velký průšvih

Já vím měla jsem tam učetnictví.

• Nahlásit
26199
18.1.21 15:43
Já vím měla jsem tam učetnictví.

Tak nechápu, na co se ptáš. Vezmeš CD s Windowsama a z nich to nainstaluješ. Ale nechápu, proč nepožádáš vašeho IT. Navíc přijdeš o všechna data, to víš?

• Nahlásit
6422
18.1.21 15:54

Dej ho iťákovi

• Nahlásit
18.1.21 15:57
@vokishka píše:
Tak nechápu, na co se ptáš. Vezmeš CD s Windowsama a z nich to nainstaluješ. Ale nechápu, proč nepožádáš vašeho IT. Navíc přijdeš o všechna data, to víš?

Náš IT by mě za to zase zabil.

• Nahlásit
4060
18.1.21 15:57

Ve firmách tohle obvykle řeší nějaké IT oddělení nebo určený správce. Každopádně ale novou instalací operačního systému nezískáš zpět ztracená data. Oč přesně ti jde? A proč to řešíš na emiminu místo s vaším IT nebo s nadřízeným?

• Nahlásit
a12
45271
18.1.21 15:58
Náš IT by mě za to zase zabil.

To si ho právě měla zavolat ještě předtím, než ses zacla takhle hrabat ve firemním pc

• Nahlásit
a12
45271
18.1.21 15:59
@Kassy píše:
Ve firmách tohle obvykle řeší nějaké IT oddělení nebo určený správce. Každopádně ale novou instalací operačního systému nezískáš zpět ztracená data. Oč přesně ti jde? A proč to řešíš na emiminu místo s vaším IT nebo s nadřízeným?

Asi douf, že to vyřeší a bude delat jakoby nic..

• Nahlásit
18.1.21 15:59
@Kassy píše:

Muj správce jsem já kdybych to řekla šéfovi tak mě zato zabije :andel:

• Nahlásit
4060
18.1.21 16:03

Teď jsem si přečetla tu tvoji druhou diskusi. Ty jsi teda dobrý střelec… 8o Takhle hrabat do firemního počítače bez předchozí domluvy a když tomu evidentně ani trochu nerozumíš.
Máš aspoň zazálohovaná data?
Víš, co přesně jsi udělala? To je dost podstatné, jestli chceš smysluplnou radu.

EDIT: Ale obávám se, že at jsi provedla cokoliv, řešení s nadřízeným se nevyhneš. Na firemní počítač si nemůžeš nainstalovat jen tak, co tě napadne, firna na to musí mít licenci, jinak způsobíš průšvih.

• Nahlásit
26199
18.1.21 16:05
Muj správce jsem já kdybych to řekla šéfovi tak mě zato zabije :andel:

Tak nějak bych ho i pochopila. Fakt nechápu, že se někdo takhle hrabe v počítači a ještě k tomu v cizím.

• Nahlásit
13269
18.1.21 16:07
  • Nahlásit
18.1.21 16:11
@Kassy píše:
Teď jsem si přečetla tu tvoji druhou diskusi. Ty jsi teda dobrý střelec… 8o Takhle hrabat do firemního počítače bez předchozí domluvy a když tomu evidentně ani trochu nerozumíš.
Máš aspoň zazálohovaná data?
Víš, co přesně jsi udělala? To je dost podstatné, jestli chceš smysluplnou radu.EDIT: Ale obávám se, že at jsi provedla cokoliv, řešení s nadřízeným se nevyhneš. Na firemní počítač si nemůžeš nainstalovat jen tak, co tě napadne, firna na to musí mít licenci, jinak způsobíš průšvih.

Jak jsem měla vědět že to vymaže učetnictví?

• Nahlásit
18.1.21 16:12
@vokishka píše:
Tak nějak bych ho i pochopila. Fakt nechápu, že se někdo takhle hrabe v počítači a ještě k tomu v cizím.

Já jsem nevěděla co to udělá

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat