Jak znovu naučit na postýlku v 10 měsících?

22.1.20 19:41

Jak znovu naucit na postylku v 10 mesicich

Dobry den jak mam znovu naucit spat malou v postylce, pres den v ni spinka a normalne v ni vecer usne ale kdyz prijde doba na jidlo naji se chvilku se vrti a pak rve ze k nam do postele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.1.20 19:56

@Nikol0409 syna jsem měla u nás v posteli do 14 měsíců pak se sám přemístil do postýlky. A po roce a půl šel do pokojíčku do velké postele, pak teda před porodem dcerky a cca první 3 měsíce spal zase s námi a pak sám zavelel že chce zpět do pokojíčku. A teda dcera je od narození v posteli, oni prostě potřebují pocit bezpečí, ale chápu, že ne každému to vyhovuje. Tak asi pár dní vydržet a ona si zase zvykne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
22.1.20 20:29

@Nikol0409 a co ji prirazit k vaší posteli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5425
22.1.20 20:33

@Nikol0409 hele dcera s nama spala asi od roka do roka a pul. Pak po roce a pul jsem prestala kojit a zkusili jsme od postylky odendat bocnici a prirazit plne k my strane postele. Mala si tam obcas i sama vleze a to mivala hysteraky po tom roce. Spici a stejne se probudila a rvala. Necpala jsem ji tam a ted tam v klidu spinka sama :srdce: nekdy to bylo kaoku nepohodlny, ruce dreveny…ale zase to nebude naporad a ja si to tuleni uzivala :srdce: pokud a tim nemas vylozene problem, tak vydrz a ono to zas casem pujde ;) ale nelamala bych to pres koleno, at malou akorat neodradis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama