Jak zpracovat třešně v rumu

328
6.3.16 12:59

jak zpracovat třešně v rumu

Milé mamky dostala jsem od jedné paní třešně naložené v rumu mojim i větším dětem to nechutná neporadí mě někdo nějaký fajn recept kde bych je zužitkovala nejlépe nějaký dezert napadla mě zapečená sladká rýže díky za typy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2447
6.3.16 13:09

Můžeš upéct bublaninu, tam se rum vypeče. Nebo vanilkový puding a přelít přes to a mezi vrstvy. Já bych si dala hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6465
6.3.16 13:10

@loulek Je, to je skoda jen tak do buchty nebo peceni… ja je miluju, posli mi je :-) proste je dej nekomu, kdo je mlsa rad a oceni je.
Je to lahudka.

Moc dobre jsou do cukrovi - kokosovych nebo kakaovych kulicek.

Anebo si doma delam „mon-cheri“ - rozpustim horkou cokoladu se slehackou, naleju do formicek, do kazde jednu tresinku a do lednicky. Mnam!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3076
6.3.16 13:11

@loulek dala bych je na pekac s nejakym ovocem, trochu cukru a udelat peceny caj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
6.3.16 13:14

Díky za dobré typy vyzkouším i monšery mám jich pětilitrovou skoro plnou sklenici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48787
6.3.16 13:57

Drobenkovy koláč upéct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
6.3.16 15:50
@loulek píše:
Milé mamky dostala jsem od jedné paní třešně naložené v rumu mojim i větším dětem to nechutná neporadí mě někdo nějaký fajn recept kde bych je zužitkovala nejlépe nějaký dezert napadla mě zapečená sladká rýže díky za typy

Mne napada Tiramisu. No nevim jestli by to deti jedli :?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
6.3.16 16:34

Já měla třešně naložené ve slivovici a mělo to fakt grády. Jeli jsme na oslavu narozenin, tak jsem každou kuličku napíchla na párátko, namočila v čokoládě, zapíchla do polystyrénu okapat a po ztuhnutí vzala na párty. Všichni se olizovali, ale tohle pro děti není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama