Jak zpracovává mamka zbytky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 10:56
jak zpracovává mamka zbytky

AHoj, vrátila jsem se po 2 týdnech domů z kolejí, a až po odchodu z domu si začínám všímat, jak se u nás jí. To, že se syrové maso dá nepřikryté do hlubokého talíře, na to jsem si zvykla. I když to nesnáším. Ale dnes mě mamka dostala podruhé :D
Dělala ve středu čočkový salát (s majonézou) a protože se nesnědl, byla ho tak kopa, tak ho dnes vzala, omyla od tatarky a udělala čočkovou polévku. Já jsem to odmítla jíst, jsem na tohle hrozně citlivá. :)
JInak ji mám ráda, ale tohle jsou teda věci, co mě dostávají. Přijde vám to ještě ok?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 25.05.19 10:58

Ne tohle neni normalni. At priste vari mene jidla a nejsou zbytky.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 25.05.19 11:01

:mrgreen: Jsem ráda za své relativně normální rodiče. :mrgreen: Ale zas, když jste se doma neotravili dosud…

arinecka
Kelišová 6417 příspěvků 25.05.19 11:04

To jako vážně myla čočku? Ty jo, to jsem ještě neslyšela :mrgreen: Taky bych to teda nejedla. Proč to mamka dělá?

Šmoulice
Kelišová 7319 příspěvků 25.05.19 11:05
@Anonymní píše:
AHoj, vrátila jsem se po 2 týdnech domů z kolejí, a až po odchodu z domu si začínám všímat, jak se u nás jí. To, že se syrové maso dá nepřikryté do hlubokého talíře, na to jsem si zvykla. I když to nesnáším. Ale dnes mě mamka dostala podruhé :D
Dělala ve středu čočkový salát (s majonézou) a protože se nesnědl, byla ho tak kopa, tak ho dnes vzala, omyla od tatarky a udělala čočkovou polévku. Já jsem to odmítla jíst, jsem na tohle hrozně citlivá. :)
JInak ji mám ráda, ale tohle jsou teda věci, co mě dostávají. Přijde vám to ještě ok?

:poblion: No to se ti nedivím… Taky nejsem prase, abych toto jedla… Řekla bych jí k tomu svoje. Přijde mi to až nechutný…

Kotatko03
Echt Kelišová 8721 příspěvků 25.05.19 11:06

Ok mi to neprijde, to vubec. Ale zase nezname nazor druhe strany :nevim:

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 25.05.19 11:07

Vidíš, a jedla jsi to celej život a žiješ.

warita
Extra třída :D 10982 příspěvků 25.05.19 11:10
@arinecka píše:
To jako vážně myla čočku? Ty jo, to jsem ještě neslyšela :mrgreen: Taky bych to teda nejedla. Proč to mamka dělá?

zazila jsem, ze pani setrilka seskrabala nedojezene michane vajicka z taliru od snidane… omyla je od ketchupu pod vodou a hodila je do polevky. Koukala jsem jako blazen. Polevka mi byla nabidnuta k obedu. Podobnych storek jsem u ni zazila vice.

Jinak syrove maso v taliri… pokud je v lednicce, tak nevim, cemu by skodilo. Kdyby tam lezelo 3 dny a bylo cele oschle, tak to by asi byl humac, ale pokud se treba behem dne spotrebuje do jineho jidla, tak proc ne.

Ba412
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 25.05.19 11:11

Ja bych nejedla ani ten cockovy salat s majonezou. Uz proto ze majonezu nejim…

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 18870 příspěvků 25.05.19 11:13
@Anonymní píše:
JInak ji mám ráda, ale tohle jsou teda věci, co mě dostávají. Přijde vám to ještě ok?

Také bych to nejedla, nestačím zírat co někteří lidé vymyslí.

Murka
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 25.05.19 11:20
@Anonymní píše:

Ty to vidíš až teď, ale maminka to tak dělá jistě spoustu let. A protože zatím žiješ, asi to nebude tak nebezpečné (zdravotně). To co jsi popsala jsou sice prasečinky, ale není to nic neobvyklého, viděla jsem mnohem horší věci.

iPodPrd
Kecalka 361 příspěvků 25.05.19 11:27

Aspoň, že to tak dělá jen doma. Dělala jsem brigádu - pomocnou sílu v kuchyni. Měla jsem oškrábat brambory, tak že je napřed umyju trošku - prý zbytečné, není čas. Tak jsem si to pak zamířila s těma slupkama ke koši - prý ani náhodou, do hrnce a uvařit pro slepice paní majitelky. Ok. Tak že sliju tu vodu - prý jestli jsem normální, to přijde do vývaru, ať je ho víc (to už mě sprdla sama majitelka) :poblion:

Venett
Kecalka 186 příspěvků 25.05.19 11:28
@warita píše:
zazila jsem, ze pani setrilka seskrabala nedojezene michane vajicka z taliru od snidane… omyla je od ketchupu pod vodou a hodila je do polevky. Koukala jsem jako blazen. Polevka mi byla nabidnuta k obedu. Podobnych storek jsem u ni zazila vice.Jinak syrove maso v taliri… pokud je v lednicce, tak nevim, cemu by skodilo. Kdyby tam lezelo 3 dny a bylo cele oschle, tak to by asi byl humac, ale pokud se treba behem dne spotrebuje do jineho jidla, tak proc ne.

Omyté jídlo znovu použité?? 8o A jak chutná vymytá vařená čočka a vaječina? :zed:

warita
Extra třída :D 10982 příspěvků 25.05.19 11:29

Vy jste nejake citlive devcata. Asi byste se hodne divily, co vsechno nevedomky snite, kdyz si date v hospode obed. Strouhanka vyrabena ze zbytku nedojezeneho peciva a podobne lahudky.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 25.05.19 11:32
@Anonymní píše:

Až budeš mít svou domácnost, zařiď si ji po svém.

Já bych čočku s majonézou nepozřela, salát se dá udělat i bez ní. Pak bych z toho rozhodně neděla polévku :roll: Nikdo tě nenutí jíst to, co máma uvaří, ne? Můžeš si uvařit sama.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama