Jak zrušit trvalý pobyt plnoletého syna?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petrasch
Povídálka 32 příspěvků 18.11.18 14:04
jak zrušit trvalý pobyt plnoleteho syna

Dobrý den potřebovala bych poradit jak mám postupovat při odhlašeni plnoleteho syna z trvaleho bydlište u mě v bytě? Bohužel naše vztahy jsou už delši domu neunosné. Syn má pěknou vyplatu ale nehorazně utraci za kraviny chlast a trávu a i jeho přitelkyně tmavši pleti ho v tom podporuje. Mám ješte 2 mladši syny a malý byt takže všichni spi v jednom pokoji. Bohužel veškeré snahy to s nim řešit v klidu již selhaly.Doma mi s ničim nepomahá a tahá si sem i tu jeho přitelkyni i na 14 dni v kuse i přes moje protesty.Jsem již zoufalá děkuji za odpovedi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 18.11.18 14:10

Takže jsi na něj sama? Kde je otec? Ať na něj zatlačí on, pokud „existuje“ Měli byste to vyřešit spolu. A nastoupit na něj. pokud tam chce bydlet nadále, ať přispívá na „nájem“ a dodržuje pravidla, nebo ať si hledá nové bydlení Musíš být neúprosná! Bohužel bych tě viděla spíš jako měkotu, pokud se svým synem nehneš ani přes protesty..

arinecka
Kelišová 5192 příspěvků 18.11.18 14:12

@petrasch Nůž na krk, buď bude sekat latinu a podílet se na chodu domácnosti, nebo může jít. Nic jiného asi nepomůže, je plnoletý tak atˇse stará. To že má v bytě TB mu nedává právo k užívání bytu. Takže ho můžeš klidně poslat o dům dál a pak ho odhlásit.

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 18.11.18 14:13

Myslím, že zrušením TP moc nezměnis. Nastav jasná pravidla. Bydlí tam on bez přítelkyně. Přispívá na domácnost - veškeré náklady na byt děleno počtem osob. Pokud tam ji, tak u na jídlo. Pokud mu pereš, koupi prášek na střídačku. A pokud se mu to nelíbí, najde si své bydlení.
Musíš nastavit pravidla. Holka u vás bydlet nebude a on se bude finančně podílet. Tečka a nejede přes ti vlak.

petrasch
Povídálka 32 příspěvků 18.11.18 14:16

ano jsem na něj sama na veškerá nastavená pravidla vubec nereaguje bohužel i jeho otec nic s nim nepořidil skoušela to s nim i ostatni rodina ale bezpředmětně

arinecka
Kelišová 5192 příspěvků 18.11.18 14:19
@petrasch píše:
ano jsem na něj sama na veškerá nastavená pravidla vubec nereaguje bohužel i jeho otec nic s nim nepořidil skoušela to s nim i ostatni rodina ale bezpředmětně

Tak to by měl smůlu, nereaguje na pravidla a je mu fuk co mu ostatní říkají? Tak jednoduše, zabalit mu kufr, vyměnit zámek a poslat ho k té jeho slečně, ať se starají jak umějí. Když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém.

petrasch
Povídálka 32 příspěvků 18.11.18 14:19
@arinecka píše:
@petrasch Nůž na krk, buď bude sekat latinu a podílet se na chodu domácnosti, nebo může jít. Nic jiného asi nepomůže, je plnoletý tak atˇse stará. To že má v bytě TB mu nedává právo k užívání bytu. Takže ho můžeš klidně poslat o dům dál a pak ho odhlásit.

nuž na krku už má skoušela jsem jsem mu už i sebrat kliče od bytu protože tu s jeho přitelkyni kouři trávu ale bohužel kliče si opatřil tim že je sebral mladšimu bratrovi

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 18.11.18 14:21

Tak mu dej měsíc, ať si najde bydlení. Pokud ne, vyměň zámky a odhlásit mu to na úřadě. Asi to bude emočně těžké, ale máš ještě dvě děti a nemusíš se nechat zničit od jednoho.

arinecka
Kelišová 5192 příspěvků 18.11.18 14:26
@petrasch píše:
nuž na krku už má skoušela jsem jsem mu už i sebrat kliče od bytu protože tu s jeho přitelkyni kouři trávu ale bohužel kliče si opatřil tim že je sebral mladšimu bratrovi

Hm, takže si z tebe nic nedělá, přítelkyni bych okamžitě jak by přišla poslala pryč, nemá tam co dělat a jeho nejlépe hned s ní. Nesmíš si to nechat líbit.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 18.11.18 14:27

Hele, já i dokážu pochopit, že ty jako žena na nějakého dacana prostě nestačíš.. Ale tvého chlapa to neomlouvá. Měl by na něj nastoupit pěkně pořádně u Vás ve vašem bytě mu to pěkně názorně ukázat . Jinak bude zle.. Sebrat klíče, vyměnit zámek, klíče nedat ani synům a prostě jim bude někdo dospělý otevírat.. Ať s emu nedostanou do ruky. Není možné se nezbavit jednoho příživníka.. Je to sice divné říct o synovi, ale … Někde se musela stát ve výchově chyba )

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 18.11.18 14:29

Bohužel ho můžeš vystěhovat jen soudní cestou. Vyměnit zámky nesmíš, odhlásit trvalý pobyt nemůžeš pokud stále v bytě bydlí. Nezbývá než podat žalobu na opuštění bytu. jiná legální cesta není.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 18.11.18 14:30

Pokial mu zoberies kluce a on ma taku drzost ze ich zoberie mladsiemu bratovi, isla by som si uz tvrdo po svojom. Vymenit zamok, odhlasit, ak sa ku klucom znova dostane tak ako predtym, riesit cez policiu. Neuprosne. Ine ti zial neostava. Vidi ze si s nim nevies rady tak si dovoluje. Treba mu ukazat ze pravidla su jasne dane a ak sa nedodrzuju tak prichadza trest. Dufam ze sa niecoho takehoto nikdy nedozijem. Je mi ta uprimne luto.

arinecka
Kelišová 5192 příspěvků 18.11.18 14:32
@Janli píše:
Bohužel ho můžeš vystěhovat jen soudní cestou. Vyměnit zámky nesmíš, odhlásit trvalý pobyt nemůžeš pokud stále v bytě bydlí. Nezbývá než podat žalobu na opuštění bytu. jiná legální cesta není.

Na to jsi prisla jak? Uplne v klidu ho muze vyrazit a vymenit zamek a on nemuze nic.

divine woman
Echt Kelišová 9132 příspěvků 18.11.18 14:40

@arinecka Tak, tak. Může ho odhlásit a vyměnit zámek. A pokud by sebral klíče mladším sourozencům, volala bych policii.

petrasch
Povídálka 32 příspěvků 18.11.18 14:42
@Janli píše:
Bohužel ho můžeš vystěhovat jen soudní cestou. Vyměnit zámky nesmíš, odhlásit trvalý pobyt nemůžeš pokud stále v bytě bydlí. Nezbývá než podat žalobu na opuštění bytu. jiná legální cesta není.

bohužel tu stale bydli ale já už ho tu nechci měla jsem peklo s jeho otcem a to stačilo :,( ted se mi začalo dařit lepe našla jsem si super práci mladši synové mi dělaji radost jen ho potřebuju už dostat pryč abychom měli já i mladši synové klid v životě a on at si tahne do horoucich pekel

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >