Jak zrušit zobrazování reklam zboží, na které jsem koukala

Anonymní
26.11.19 12:40

Jak zrušit zobrazování reklam zboží, na které jsem koukala

Ahoj všem,
Chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo jako já, komu vadí, že se mu zobrazují reklamy všeho, na co se na internetu podívá. Popřípadě jestli někdo víte, jak se toho zbavit?
Reklama jako taková mi nevadí (respektive asi jsem si zvykla), ale vadí mi, že se podívám na nějaké stránky, na určité zboží a potom se mi to zboží stále ukazuje, i v práci a dokonce i přítelovi v práci. Samozřejmě teď před Vánoci mu to ukazuje i dárky pro něj.
Byla bych moc ráda, kdyby někdo poradil jak zakázat tyto reklamy.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

484
26.11.19 12:47

Ahoj vymaž historii procházení. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5073
26.11.19 13:01

Vymazat cookies, jen historie nestačí, a při hledání dárků procházet v anonymním režimu, který nakládá cookies ani historii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
26.11.19 13:17

Jj anonymní režim. Je to asi nejpohodlnější. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
26.11.19 13:21

Pokud používáš chrom - stáhni si adblock - nebudou se ti ukazovat reklamy už nikde. A pokud budeš hledat dárky nebo něco, kde nechceš, aby si to uložila historie, klikneš pravým tlačítkem myši na ikonu chromu a vybereš „Nové anonymní okno“ - okno je takové tmavé a má v symbolu detektiva, skrze toto googli, a pak se ti nebude ukládat historie. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 14:17

Děkuji moc. Vymazání historie právě nepomohlo, ale cookies nebo anonymní režim mě nenapadlo :relaxed: zkusím a snad to pomůže :relaxed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama