Jak ztmavit vínovou barvu na vlasech?

22
20.4.20 00:01

Jak ztmavit vínovou barvu na vlasech?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost a popřípadě bych byla rada za jakoukoliv radu.
Obarvila jsem si vlasy na vínovou, ale dle vzorniku to měla byt spis tmavší bordó, kterou jsem také chtěla, no bohužel se nezadarilo, přidávám foto. Na vrchu hlavy mi to chytlo do opravdu svitivé světle vínové a nemuzu se s tím nějak szit, takže jediný co mě napadá je přebarvit to. Rada bych docilila ty tmavší bordó, jenže nevím jak bude jiná barva reagovat s tím co už na hlavě mám. Chtěla bych určitě stejnou znacku, takže mě napadlo buď Loreal colorista purple viz foto a nebo jen hnědý přeliv? Opravdu si nejsem jistá co bude lepší cesta, ale něco s tím udělat musím. Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji :srdce:
Poslední fotka je to co jsem původně chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32
20.4.20 00:13

Ahoj. Myslím, že ideální je nabarvit to na tmavší studenou hnědou a až pak na to bordó. Jestli jsi měla světlý základ, je jasné, že to nedopadne jak na krabičce :/ Vlasy se musí bohužel ztmavovat postupně, nejde jít „ze dne na den“ o 3 odstíny tmavší, aby to vypadalo dobře a sytě, i když by to bylo super :D Ať se ti to povede! PS myslím, že ti to sluší i tak, ale jde o pocit, to chápu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
20.4.20 00:31

Přidávám ještě nějaký fotky, na té druhé se mi to i libi, ale první je focená dnes, když jsem si vlasy umyla a vysušila a úplně mě děsí jak to hrozně svítí, jediný to mě dost vadí, jinak bych s tím byla i spokojena. :) Prave nevím jestli zariskovat a zkusit to ztmavit, neumím si predstvit, jak na to ten hnědý přeliv chytí, proto mě napadlo na to dat tu fialovou, nechat to jen nahore a po cele délce to dat třeba jen na 5-10 minut, aby to nebylo moc tmavé. Svoje vlasy jsem měla středně hnědý, ale je pravda, ze u korinku o něco světlejší, možná proto to tak dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
20.4.20 00:47
@Mellory17 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost a popřípadě bych byla rada za jakoukoliv radu.
Obarvila jsem si vlasy na vínovou, ale dle vzorniku to měla byt spis tmavší bordó, kterou jsem také chtěla, no bohužel se nezadarilo, přidávám foto. Na vrchu hlavy mi to chytlo do opravdu svitivé světle vínové a nemuzu se s tím nějak szit, takže jediný co mě napadá je přebarvit to. Rada bych docilila ty tmavší bordó, jenže nevím jak bude jiná barva reagovat s tím co už na hlavě mám. Chtěla bych určitě stejnou znacku, takže mě napadlo buď Loreal colorista purple viz foto a nebo jen hnědý přeliv? Opravdu si nejsem jistá co bude lepší cesta, ale něco s tím udělat musím. Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji :srdce:
Poslední fotka je to co jsem původně chtěla.

Vydrž do osmého a zajdi si ke kadeřníkovi. Neumíš to, nemáš zkušenosti, tak neexperimentuj barvami z drogérky. Zničíš si vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
20.4.20 01:00

@Quertizop to bych sice rada, ale začátkem května mám termín porodu, takže ke kadernici se nějaký čas určitě nedostanu a rada bych to stihla,,vyřešit,, ještě před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6172
20.4.20 19:20
@Mellory17 píše:
@Quertizop to bych sice rada, ale začátkem května mám termín porodu, takže ke kadernici se nějaký čas určitě nedostanu a rada bych to stihla,,vyřešit,, ještě před porodem.

Ahoj, leta se barvim castingem a te barvy co chces jsem docilila timto odstinem, tak ji zkus, myslim ze ti to chytne, ja mam odrosty taky svetle hnede, je to odstín tmava višeň :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
20.4.20 19:30
@Dakota J
@Dakota J píše:
Ahoj, leta se barvim castingem a te barvy co chces jsem docilila timto odstinem, tak ji zkus, myslim ze ti to chytne, ja mam odrosty taky svetle hnede, je to odstín tmava višeň :mrgreen:

Tahle barva mě taky napadla, tak asi koupím a snad to vyjde :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6172
20.4.20 22:38
@Mellory17 píše:
@Dakota JTahle barva mě taky napadla, tak asi koupím a snad to vyjde :) :palec:

Myslim ze jo, fakt je to dost tmavy a do fialova, ja to zas tak tmavy nechtela :lol:.Pak napis, jak ti to dopadlo, tyhle barvy moc agresivni nejsou, vlasy ti to neznici.Ale prijde mi ze driv meli lepsi odstiny. Hlavne si nedavej jahodovou, pousti to jak prase a dela fleky, pritom mi to jejich barvy nikdy nedelaly.Ta visnova je dobra, nepoustela a byla fakt tmava :mrgreen:.Ty cokoladovy barvy si nedavej, jak jsi tu dala ta mlecna cokolada, ja zkousela i cokoladovou, cokoladovou karamelku, pri tech nikdy nedocilis takovou tmavou barvu co ty chces. Ztmavit to jde dobre, horsi je kdyz to pak chces svetlejsi, to jsem musela ke kadernici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
21.4.20 11:31
@Dakota J píše:
Myslim ze jo, fakt je to dost tmavy a do fialova, ja to zas tak tmavy nechtela :lol:.Pak napis, jak ti to dopadlo, tyhle barvy moc agresivni nejsou, vlasy ti to neznici.Ale prijde mi ze driv meli lepsi odstiny. Hlavne si nedavej jahodovou, pousti to jak prase a dela fleky, pritom mi to jejich barvy nikdy nedelaly.Ta visnova je dobra, nepoustela a byla fakt tmava :mrgreen:.Ty cokoladovy barvy si nedavej, jak jsi tu dala ta mlecna cokolada, ja zkousela i cokoladovou, cokoladovou karamelku, pri tech nikdy nedocilis takovou tmavou barvu co ty chces. Ztmavit to jde dobre, horsi je kdyz to pak chces svetlejsi, to jsem musela ke kadernici.

Já tyhle přelivy používám už xx let, dřív jsem měla klasicky permanentní barvy, ale pokazdy mi to chytlo spis do tmavší hnědý až černý, a to mi vůbec nesluší, tyhle prelivy mi barvu postupně stáhly a měla jsem teď vlasy středně hnědý, ale jednoduše se mi to omrzelo a chtěla jsem konečně nějakou změnu :)

Napadlo mě na to dat ještě tuhle barvu, to byl vlastně první pokus a chytlo mi to (jen u korinku) do bordo, přesně jak jsem chtěla, na obrázku to moc nevypadá, ale je to cervenohneda a já teda měla spis do fialova a byla jsem z toho nadsena, jenže se to hned vymylo a já sla pak do te permanentní, tak možná zkusím tuhle, abych to zas neměla až moc tmavé, nebo aby to neslo do černa, protože to mi vážně vůbec nesedí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.4.20 16:46

@Dakota J tak jsem použila barvu, kterou jsem dávala do posledního příspěvku a chytlo to paradne, konečně je to to co jsem chtěla 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6172
22.4.20 20:39
@Mellory17 píše:
@Dakota J tak jsem použila barvu, kterou jsem dávala do posledního příspěvku a chytlo to paradne, konečně je to to co jsem chtěla 8)

Vidis, tak super, to je fajn, jsi kocka :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6172
22.4.20 20:41

Ja tenhle odstin ani neznam, u nas ho nemaji. Nejvic mi od nich sedel granatovecervenohnedy a ten mi zrusili, tak ted taky zkousim kde co :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6172
22.4.20 20:43

@Mellory17 Ta visen je fakt o dost tmavsi, kdyz te tahle co mas omrzi co mas ted, muzes to prebarvit s tou cokoladovou, takze tahle je urcite lepsi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat