Jak zůstat nad věcí - setkání s exnápadníkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 20:37
Jak zůstat nad věcí - setkání s exnápadníkem

Před nějakou dobou jsem nastoupila do nového zaměstnání, na jednom výjezdním zasedání jsem se seznámila s kolegou z jiného regionu. Snažila jsem se v novém kolektivu začlenit, začali jsme si volat, řešit pracovní dotazy, stejně jako s jinými kolegy a kolegyněmi, ale s tímto častěji, až se z toho stalo hezké pravidlo. Chvíli trvalo než jsme si oba přiznali, že se navzájem přitahujeme a řešili jsme možnosti - rozejít se se stávajícími partnery a být spolu, případně milenecký vztah, ani na jedno jsme neměli odvahu, nicméně, žádný fyzický vztah mezi námi nebyl.
Každý kdo je už déle ženatý/vdaná, ví, že se občas i v manželství může stát, že potkáme zajímavý protějšek, ale proto bychom neměli pálit mosty.
Zkoušeli jsme být tedy jen kolegové, ale to nám taky bohužel nešlo, vždy to velmi rychle sklouzlo k flirtování, oboustranně. Přerušili jsme tedy spolu kontakt, už je to několik měsíců. Výjimečně si něco napíšeme, pracovní email, telefonáty nula.
No a teď se máme setkat na dvoudenním školení a já jsem z toho hrozně nervozní. Už je to několik měsíců a já se bojím, že to nezvládnu, že ho zahrnu výčitkami, že mě vytěsnil ze svého života, ačkoliv vím, že to tak udělal správně. Bojím se, že budu protivná a mrzká, stále jsem ve firmě nová a nemůžu si dovolit tak působit před jinýma (a ani před ním nechci).

Potřebuji radu! Jak se zachovat? Jak být přirozená, klidná, milá. Mluvit s ním? Ignorovat jej? Jak nepůsobit jako zhrzená. Jen si ho představím a buší mi srdce. Vůbec netuším, jak to má on, třeba na mě už vůbec nemyslí. Neviděla a neslyšela jsem ho mnoho měsíců, bojím se, že budu nemožná a budu koktat, nebo že se rozbrečím z nervů. Že na mně pozná, jak jsem pořád rozhozená. Chci být sebevědomá tak jak normálně jsem :oops: Zažily jste některá tuto situaci? Setkání s ex.? Možná mi můžou poradit i chlapi? Budou to dva dny, musíme na školení spolupracovat, nemůžu tam dva dny mlčet. A co ten večer? 8o Asi půjdu raději spát, nechci si ani představovat, že třeba bude záměrně mluvit s kolegyněmi, aby mi ukázal, že je z toho venku. Máte nějakou konstruktivní radu?

PS: V žádném případě nepřichází v úvahu rozvíjení původního vztahu na bázi přitažlivosti, toto mám vyřešeno a bylo to těžké rozhodnutí už tehdy a stojím si za tím. A on také.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Barfiy
Kecalka 228 příspěvků 25.08.19 20:41

PS: V žádném případě nepřichází v úvahu rozvíjení původního vztahu na bázi přitažlivosti

Tak co resis? To se fakt neumis ovladat? Tak pak s nim nemluv a je to :-) Dej si jazyk za zuby :-)

Halamka
Závislačka 4140 příspěvků 25.08.19 20:42

Buď mu dáš důvod te odstrihnout i jako kamarádku (protivna, zhrzena) nebo, a to bych volila ja, ustát to s gracii, ať to stojí sebevíc sil. Ona je to nejlepší cesta, jak si zachovat důstojnost, pracovní a třeba i ten kamaradsky vztah. Rozumím tvým pocitům, ale jde asi o víc, než jen vztah, který mezi vámi je.

Taky jedna
Extra třída :D 12140 příspěvků 25.08.19 20:46

To jsem zvědavá, jestli to někdo stihl přečíst před editací, ale raději mažu. Edituji.

arada
Neúnavná pisatelka 19392 příspěvků 25.08.19 20:50

Evidentně to vyřešené nemáš.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 25.08.19 21:39
@Anonymní píše:
Před nějakou dobou jsem nastoupila do nového zaměstnání, na jednom výjezdním zasedání jsem se seznámila s kolegou z jiného regionu. Snažila jsem se v novém kolektivu začlenit, začali jsme si volat, řešit pracovní dotazy, stejně jako s jinými kolegy a kolegyněmi, ale s tímto častěji, až se z toho stalo hezké pravidlo. Chvíli trvalo než jsme si oba přiznali, že se navzájem přitahujeme a řešili jsme možnosti - rozejít se se stávajícími partnery a být spolu, případně milenecký vztah, ani na jedno jsme neměli odvahu, nicméně, žádný fyzický vztah mezi námi nebyl.
Každý kdo je už déle ženatý/vdaná, ví, že se občas i v manželství může stát, že potkáme zajímavý protějšek, ale proto bychom neměli pálit mosty.
Zkoušeli jsme být tedy jen kolegové, ale to nám taky bohužel nešlo, vždy to velmi rychle sklouzlo k flirtování, oboustranně. Přerušili jsme tedy spolu kontakt, už je to několik měsíců. Výjimečně si něco napíšeme, pracovní email, telefonáty nula.
No a teď se máme setkat na dvoudenním školení a já jsem z toho hrozně nervozní. Už je to několik měsíců a já se bojím, že to nezvládnu, že ho zahrnu výčitkami, že mě vytěsnil ze svého života, ačkoliv vím, že to tak udělal správně. Bojím se, že budu protivná a mrzká, stále jsem ve firmě nová a nemůžu si dovolit tak působit před jinýma (a ani před ním nechci).

Potřebuji radu! Jak se zachovat? Jak být přirozená, klidná, milá. Mluvit s ním? Ignorovat jej? Jak nepůsobit jako zhrzená. Jen si ho představím a buší mi srdce. Vůbec netuším, jak to má on, třeba na mě už vůbec nemyslí. Neviděla a neslyšela jsem ho mnoho měsíců, bojím se, že budu nemožná a budu koktat, nebo že se rozbrečím z nervů. Že na mně pozná, jak jsem pořád rozhozená. Chci být sebevědomá tak jak normálně jsem :oops: Zažily jste některá tuto situaci? Setkání s ex.? Možná mi můžou poradit i chlapi? Budou to dva dny, musíme na školení spolupracovat, nemůžu tam dva dny mlčet. A co ten večer? 8o Asi půjdu raději spát, nechci si ani představovat, že třeba bude záměrně mluvit s kolegyněmi, aby mi ukázal, že je z toho venku. Máte nějakou konstruktivní radu?

PS: V žádném případě nepřichází v úvahu rozvíjení původního vztahu na bázi přitažlivosti, toto mám vyřešeno a bylo to těžké rozhodnutí už tehdy a stojím si za tím. A on také.

Pozdrav ho a jdi si po svém.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3367 příspěvků 25.08.19 21:44

Páni, promiň, ale působí to na mě, jak kdyby to psala nějaká puberťačka.

Když tě čtu, tak mě napadá jediné, nikam nejezdi :). Jak je psáno výše, nemáš vyřešeno absolutně nic. Jen z myšlenky na to že ho potkáš, jsi totálně hotová. Nemyslím si, že to dáš. Buď z toho bude problém, nebo šílenej trapas, a ani jedno není dobrý.

Barfiy
Kecalka 228 příspěvků 25.08.19 22:36

Tak jedno číslo by si dát mohli, nebo ne?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 25.08.19 22:37
@Barfiy píše:
Tak jedno číslo by si dát mohli, nebo ne?

Se zamiluje a bude chtít domeček a retrívra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 06:49
@Ms.Ragdoll píše:
Páni, promiň, ale působí to na mě, jak kdyby to psala nějaká puberťačka.Když tě čtu, tak mě napadá jediné, nikam nejezdi :). Jak je psáno výše, nemáš vyřešeno absolutně nic. Jen z myšlenky na to že ho potkáš, jsi totálně hotová. Nemyslím si, že to dáš. Buď z toho bude problém, nebo šílenej trapas, a ani jedno není dobrý.

Nemůžu nejet, je to povinné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 06:51
@Halamka píše:
Buď mu dáš důvod te odstrihnout i jako kamarádku (protivna, zhrzena) nebo, a to bych volila ja, ustát to s gracii, ať to stojí sebevíc sil. Ona je to nejlepší cesta, jak si zachovat důstojnost, pracovní a třeba i ten kamaradsky vztah. Rozumím tvým pocitům, ale jde asi o víc, než jen vztah, který mezi vámi je.

No on už mě odstřihl i jako kamarádku, vůbec nekomunikujeme.
Udělám všechno pro to, abych to ustála, abych působila jako někdo kdo tohle už vůbec neřeší a nezabývá se tím.
Ale dost se toho bojím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 06:53
@arada píše:
Evidentně to vyřešené nemáš.

Mám. Rozumově mám. Citově se to ve mně ještě docela mele, ale to je asi přirozené. Možná kdybych ho semtam viděla či slyšela, tak bych si mohla potvrdit, že už je to dávno překonané, ale tím, že ho vůbec nevidím, tak představa setkání je dost silná. :nevim:
Asi bude tohle první setkání nejhorší a pak už to bude lepší lepší. Doufám v to.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 26.08.19 13:28
@Anonymní píše:
Mám. Rozumově mám. Citově se to ve mně ještě docela mele, ale to je asi přirozené. Možná kdybych ho semtam viděla či slyšela, tak bych si mohla potvrdit, že už je to dávno překonané, ale tím, že ho vůbec nevidím, tak představa setkání je dost silná. :nevim:
Asi bude tohle první setkání nejhorší a pak už to bude lepší lepší. Doufám v to.

Na 99% se tam spolu vyspíte. Doufám, že ti to za to stojí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 14:35
@Tomkins píše:
Na 99% se tam spolu vyspíte. Doufám, že ti to za to stojí.

Nevyspali jsme se spolu ani na predchozich akcich, nevim proc bysme se spolu meli vyspat ted?
Prilezitosti byly, chut taky a rozum vzdy zvitezil. Ted jsme v uplne utlumenem vztahu, je to prakticky vyloucene. Ja resim zda se s nim vubec budu bavit, ne jestli s nim mit sex.

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 26.08.19 14:54

Já bych se snažila v rámci možností s ním vůbec nemluvit, vyhnout se kontaktu. Jako milý pozdrav a konec. Takové vnitřní citové rozpoložení se maskuje dost blbě a kdo ví, jak to má on a lidi kolem nejsou slepí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama