Jak zůstat panna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:40
Jak zůstat panna

Ahoj všichni, potřebuju od vás asi rady
Mám přítele a už jsme spolu strávili noc a má přijít další, ale já mám problém v tom, že chci zůstat panna, ale jeho nějak uspokojit nebo mám se vzdát panenství? Problém je že nevím jak to říci mamce :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 28.08.18 21:43

Kolik ti je ?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40526 příspěvků 28.08.18 21:45

to záleží na Tobě jestli chceš zůstat panna nebo ne. Proč to říkat mamince :think:

vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 28.08.18 21:48

Mamce to rikat nemusis, pokud nechces, aby vam u toho svitila. Pokud chces zustat panna, tak to klukovi normalne rekni (ale predtim ho radsi uspokoj oralne, je s nima potom lepsi rec :mrgreen: ).

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 28.08.18 21:53
@Anonymní píše:
Mám přítele a už jsme spolu strávili noc a má přijít další, ale já mám problém v tom, že chci zůstat panna, ale jeho nějak uspokojit nebo mám se vzdát panenství? Problém je že nevím jak to říci mamce :nevim:

Proč bys to říkala matce… a jestli chceš první zásun s někým jiným, tohohle udělej pusou :nevim:

Ondřej46
Povídálka 33 příspěvků 28.08.18 21:57

Ještě taky můžete použít druhou díru. :think:

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 28.08.18 22:08

Tak mu řekni, že ještě nechceš sexovat. Je úplně normální, že se na to nemusíš cítit. :nevim: Pokud budeš mít touhu ho uspokojit, udělej mu to rukou nebo pusou. Ale ani do toho by ses neměla nechat nutit, pokud se ti nebude chtít!!! ;) A až se budeš cítit, můžeš se s ním nebo s jiným vyspat. Není kam spěchat. I když se některé holky tvářily jako borky a jako něco víc, opravdu sex není něco, co by se mělo dělat proti své vůli jen proto, aby ti náhodou něco neuteklo. Neuteče nic, neboj ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 22:32

@Aillet 16 bude mi 17 teď

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 28.08.18 22:39

Tak partner to snad pochopí a mamince tak nemusíš nic vysvětlovat. Užít si to můžete i jinak :kytka:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48062 příspěvků 28.08.18 22:49
@Bandii píše:
Proč bys to říkala matce… a jestli chceš první zásun s někým jiným, tohohle udělej pusou :nevim:

Já teda nevím, ale tak pokud bych nechtěla, aby mě nějaký konkrétní kluk odpanil, tak bych asi celkem k stejně ani nechtěla, aby mi ho ten kluk strkal do pusy :think: Nějak jako nevím proč :nevim:
Osobně si.myslim, že pokud chceš být ještě panna, to ale by ses do sexuálních hrátek asi ještě pištět neměla no.. :nevim:
A mámě jsem teda taky neříkala, když jsem o to přišla.

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 29.08.18 01:09
@Anonymní píše:
Mám přítele a už jsme spolu strávili noc a má přijít další, ale já mám problém v tom, že chci zůstat panna, ale jeho nějak uspokojit nebo mám se vzdát panenství? Problém je že nevím jak to říci mamce :nevim:
:kytka: zlato, až se najde ten pravý tak věř, že to poznáš. Nebudeš mít pochyby jestli chceš nebo ne, jestli ho uspokojíš jinak. A on ten pravý taky počká, pokud to myslí vážně. A mamči to řekni, až budeš připravena ji to říct, klidně půl roku, klidně za rok :andel:
GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 29.08.18 03:11
honzek86
Kecalka 280 příspěvků 29.08.18 09:00

To je jako s předjížděním v autě :mrgreen: pokud si nejsi na 100% jistá, tak nepředjížděj, jinak si rozbiješ hubu 8)

čáryfučka
Povídálka 21 příspěvků 29.08.18 10:21
@Ondřej46 píše:
Ještě taky můžete použít druhou díru. :think:
.. tak jsem se málem poču… a vylila si kafe .. :lol: :potlesk:
M_Vladim
Echt Kelišová 7778 příspěvků 13.11.18 16:51
@čáryfučka píše: .. tak jsem se málem poču… a vylila si kafe .. :lol: :potlesk:
:mrgreen: Nicméně je to v určitých kulturách obvyklý postup. 8)
Nejdůležitější je, jestli s ním máš ráda sexuální hrádky, nebo ne. :think:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >