Reklama

Jak zůstat panna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:40
Jak zůstat panna

Ahoj všichni, potřebuju od vás asi rady
Mám přítele a už jsme spolu strávili noc a má přijít další, ale já mám problém v tom, že chci zůstat panna, ale jeho nějak uspokojit nebo mám se vzdát panenství? Problém je že nevím jak to říci mamce :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 28.08.18 21:43

Kolik ti je ?

Markéta80
Hvězda diskuse 39675 příspěvků 28.08.18 21:45

to záleží na Tobě jestli chceš zůstat panna nebo ne. Proč to říkat mamince :think:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 28.08.18 21:48

Mamce to rikat nemusis, pokud nechces, aby vam u toho svitila. Pokud chces zustat panna, tak to klukovi normalne rekni (ale predtim ho radsi uspokoj oralne, je s nima potom lepsi rec :mrgreen: ).

Bandii
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 28.08.18 21:53
@Anonymní píše:
Mám přítele a už jsme spolu strávili noc a má přijít další, ale já mám problém v tom, že chci zůstat panna, ale jeho nějak uspokojit nebo mám se vzdát panenství? Problém je že nevím jak to říci mamce :nevim:

Proč bys to říkala matce… a jestli chceš první zásun s někým jiným, tohohle udělej pusou :nevim:

Ondřej46
Povídálka 33 příspěvků 28.08.18 21:57

Ještě taky můžete použít druhou díru. :think:

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 22:08

Tak mu řekni, že ještě nechceš sexovat. Je úplně normální, že se na to nemusíš cítit. :nevim: Pokud budeš mít touhu ho uspokojit, udělej mu to rukou nebo pusou. Ale ani do toho by ses neměla nechat nutit, pokud se ti nebude chtít!!! ;) A až se budeš cítit, můžeš se s ním nebo s jiným vyspat. Není kam spěchat. I když se některé holky tvářily jako borky a jako něco víc, opravdu sex není něco, co by se mělo dělat proti své vůli jen proto, aby ti náhodou něco neuteklo. Neuteče nic, neboj ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 22:32

@Aillet 16 bude mi 17 teď

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 28.08.18 22:39

Tak partner to snad pochopí a mamince tak nemusíš nic vysvětlovat. Užít si to můžete i jinak :kytka:

Tunrida
Hvězda diskuse 47423 příspěvků 28.08.18 22:49
@Bandii píše:
Proč bys to říkala matce… a jestli chceš první zásun s někým jiným, tohohle udělej pusou :nevim:

Já teda nevím, ale tak pokud bych nechtěla, aby mě nějaký konkrétní kluk odpanil, tak bych asi celkem k stejně ani nechtěla, aby mi ho ten kluk strkal do pusy :think: Nějak jako nevím proč :nevim:
Osobně si.myslim, že pokud chceš být ještě panna, to ale by ses do sexuálních hrátek asi ještě pištět neměla no.. :nevim:
A mámě jsem teda taky neříkala, když jsem o to přišla.

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 29.08.18 01:09
@Anonymní píše:
Mám přítele a už jsme spolu strávili noc a má přijít další, ale já mám problém v tom, že chci zůstat panna, ale jeho nějak uspokojit nebo mám se vzdát panenství? Problém je že nevím jak to říci mamce :nevim:
:kytka: zlato, až se najde ten pravý tak věř, že to poznáš. Nebudeš mít pochyby jestli chceš nebo ne, jestli ho uspokojíš jinak. A on ten pravý taky počká, pokud to myslí vážně. A mamči to řekni, až budeš připravena ji to říct, klidně půl roku, klidně za rok :andel:

GirlsNick
Kecalka 298 příspěvků 29.08.18 03:11

@Ondřej46 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Annne
Závislačka 3326 příspěvků 29.08.18 06:47

Toto bude len dalsia seria trollingu…toto nikdo nemoze myslet vazne.

Ale keby to tak nejakou vesmirnou nahodou nebolo, tak tie rady, ze mu mas vyfajcit :zed: splachni do zachoda a zapametaj si, ze pokial nevies, ci sulozit mas, alebo nemas, necitis to, nie si si ista, tak NESULOZ. Suloz az potom, ak si budes na sto percent ista, ze to chces ty sama a ze prave tento chlap za to stoji.

Annne
Závislačka 3326 příspěvků 29.08.18 06:49
@DorkaC píše: :kytka: zlato, až se najde ten pravý tak věř, že to poznáš. Nebudeš mít pochyby jestli chceš nebo ne, jestli ho uspokojíš jinak. A on ten pravý taky počká, pokud to myslí vážně. A mamči to řekni, až budeš připravena ji to říct, klidně půl roku, klidně za rok :andel:

amen :palec:

honzek86
Kecalka 171 příspěvků 29.08.18 09:00

To je jako s předjížděním v autě :mrgreen: pokud si nejsi na 100% jistá, tak nepředjížděj, jinak si rozbiješ hubu 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >