Jak zvětšit obraz přes celý monitor na PC?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9542
27.8.12 15:17

Jak zvětšit obraz přes celý monitor na PC?

Ahoj prosím vás, potřebovala bych poradit… nevím jak to správně popsat, zmenšila se mi obrazovka u notebooku (Windows Vista) jen na část monitoru po té co mi syn něco mačkal v levé části klávesnice. Zkusila jsem počítač restartovat, ale je to pořád stejné. Nemůžu přijít na to jak to vrátit do původního stavu, aby se mi vše zobrazovalo přes celý monitor? Ani se mi nedaří najít radu na netu :oops:. Děkuji moc za jakoukoliv radu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
27.8.12 15:19
@meduzza píše:
Ahoj prosím vás, potřebovala bych poradit… nevím jak to správně popsat, zmenšila se mi obrazovka u notebooku (Windows Vista) jen na část monitoru po té co mi syn něco mačkal v levé části klávesnice. Zkusila jsem počítač restartovat, ale je to pořád stejné. Nemůžu přijít na to jak to vrátit do původního stavu, aby se mi vše zobrazovalo přes celý monitor? Ani se mi nedaří najít radu na netu :oops:. Děkuji moc za jakoukoliv radu :mavam:

ty jo a co ALt+ enter? :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
9542
27.8.12 15:24
@JayLee píše:
ty jo a co ALt+ enter? :think: :nevim:

Děkuji, ale je to pořád stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
27.8.12 15:30

Ahoj, zkus se podívat jestli ti nezměnil rozlišení. Na plochu klikni pravým a je tam rozlišení obrazovky a tam to zkus přenastavit… Jinak to najdeš i v individuálním nastavení (také když klikneš pravým na plochu)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
27.8.12 15:45
@kokomo píše:
Ahoj, zkus se podívat jestli ti nezměnil rozlišení. Na plochu klikni pravým a je tam rozlišení obrazovky a tam to zkus přenastavit… Jinak to najdeš i v individuálním nastavení (také když klikneš pravým na plochu)…

Jé díky :dance:, už to mám zase přes celý monitor :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
27.8.12 15:48

@meduzza není zač ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.13 22:07

Ahoj… dostala sem nový ntb a něco sem tam pomačkala, že stránka fb a ask mám jen na molou část obrovky monitoru… nevíte prosím někdo, jak se to dá do normálu??? ;) BTW: když kliknu pravým tlačítkem myši, rozlišení obrazovky se mi tam radši ani vůbec neobjeví… předem moc děkuji!!! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lizzi
27.4.13 06:24

Zkus F11 nebo prostřední tlačítko v pravém horním rohu okna

• Citovat
  • Nahlásit
LENKA ŠťASTNA
20.6.13 21:50

JUCHU

LIDI DEJTE JEN PRAVY CTRL A JAK MATE NA VRCHU U Ě TAK CO NEJBLIŽŠI DO LEVA :mavam: :P ;) :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
25.12.13 11:31

Jak mám zvětšit obrazovku…:( Nejde my to ani F11,ani ctrl… :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.4.14 14:53

Zmensila se mi zniceho nic obrazovka tak sem sel do rozliseni a tam se mi ukazuje jen 1280×1024 i kdyz predtim jsem mel nastaveno 1920×1080 :,( (muj monitor podporuje 1920×1080 takze nevim v cem je problem :zed: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
12.10.19 10:56

Ahoj všichni, zkuste mi prosím poradit. Mamka má postarší notebook s win XP. Při odinstalaci jednoho programu se jí zmenšila obrazovka. Když vlezu do Nastavení plochy do rozlišení, jsou tam jen dvě polohy a žádnou z nich se to nevrátí zpět. Na monitoru žádná tlačítka nejsou. Samozřejmě jsem si pročetla různá fóra, jenže odkazy na nich jsou logicky přes deset let staré.
Podotýkám, že novou velikost plochy „respektuje“ i spořič obrazovky, Jediné, kde to jeví být správně je úplně na začátku při bootování, jak je ta černá obrazovky s pár řádky textu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat