Jak zvládat ex?

Anonymní
včera v 16:09

Jak zvladat ex?

Ahoj holky jak resite kontakt s ex, jde mi o to, ze kdyz ho jen zahlednu je mi zle otacim se jdu pryc, mate to taky nektera? Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
70
včera v 16:19

Ne, nemám.
Nemluvím o ex z mládí na jednu noc, u těch bych se asi tvářila, že se nezname:) Když jsem si někoho vybrala a nějaký čas s ním strávila, dokážu s ním v klidu prohodit pár slov.
Pokud spolu máme dítě, tak i víc než 2. Na pivo spolu nepůjdeme, milovat se taky nemusíme, ale normálně spolu vycházet není těžké, pokud jsou obě strany normální. Ale budeš asi muset trochu specifikovat, co ti udělal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25624
včera v 16:22

Ne. Zas takový idiot to není ( žádný z ex). Dělej jak potřebuješ. Časem se to snad srovná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 16:23

Byli jsme spolu pres 20 let, porad jine zeny, byla jsem krava pica atd., deti od narozeni nesnasel a ony ho videt nechteji uz jsou vetsi, ale me vadi, ze se mi udela zle a odchazim proste mi nejde ani projit

• Citovat
  • Nahlásit
83
včera v 16:23

Asi to mas s nim nedoreseny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 16:25

No myslim ze, doresene to mam, kdyz ho nevidim tak pohoda

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 16:31

@andelka83 snad ano s nikym jinym to nemam ze bych ho videla a udelalo se mi fyzicky zle

• Citovat
  • Nahlásit
1226
včera v 16:48
@Anonymní píše:
No myslim ze, doresene to mam, kdyz ho nevidim tak pohoda

Nemáš to v sobě emočně uzavřené, až to tak bude, tak nebudeš mít žádnou reakci, když ho uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 17:03

@LennyL1 a jak toho docilit?

• Citovat
  • Nahlásit
917
včera v 17:44

Nevím, zkusit si v duchu představit, že se s ním míjíš a zkusit si to prožít v klidu doma, jestli to vůbec dáš aspoň v myšlenkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 17:55

@Rosebery i myslenka a predstava me desi zase si rikam ze ho vlastne nepotrebuji potkavat proste pujdu jinudy

• Citovat
  • Nahlásit
5594
včera v 17:56
@Anonymní píše:
@LennyL1 a jak toho docilit?
Čas :srdce: prostě se mu maximálně vyhybej a za pár let to bude ok.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 18:02

@Maria37 snazim ale bydli v miste

• Citovat
  • Nahlásit
3745
včera v 18:02
@Anonymní píše:
Byli jsme spolu pres 20 let, porad jine zeny, byla jsem krava pica atd., deti od narozeni nesnasel a ony ho videt nechteji uz jsou vetsi, ale me vadi, ze se mi udela zle a odchazim proste mi nejde ani projit

No, tak popřemýšlej, jestli se jím chceš zabývat dalších 20 let. Já bych na tvém místě nechtěla a řešila bych to třeba s psychologem, abys to v sobě neživila déle než je nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 18:08

@Julča001 tak ja uz se tim nezabyvam jen kdyz ho vidim odchazim nastehoval se k dalsi kousek

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat