Reklama

Jak zvládat řev dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:37
Jak zvládat řev dítěte

Ahoj, asi nepíšu nic nového ale stejně - jak to zvládat, když má syn 2roky a 3 měsíce echt vztekaci fázi? Pro každou kravinu řve, div si hlasivky nepoškodí, leží na zemi - prostě klasika. Teď byl měsíc nemocnej a vždy po nemoci se to zhorší. A k tomu blbě spí, taky ječí. A mě už to fakt vysiluje, nemá smysl s ním mluvit, objimat apod.- to se vzteka o to víc. Dneska bych ho fakt přenechala za odvoz. Ve dne řve, v noci řve. Zrovna nám otěhotněla holčina, co ho občas pohlídala, protože nikdo jinej není. Manžel pomáhá, ale má tu výhodu, že ho ten řev tak neničí. A taky chodí do práce. Což chodim taky na částečnej, ale teď po nemoci s ním musím být doma.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 18.09.18 18:42

Zkus ho treba necim zabavit? :nevim:

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 18.09.18 18:43

Nedávno mi příbuzná vykládala příhodu, která asi nebude moc populární.
Dcera jí toto dělala už několik měsíců, vůbec to nepřecházelo, ačkoli si nic nevyřvala, byla vždy pokárána, byl i rozhovor(celkem mluví), sebrání oblíbené hračky a stále nic.
Jednou to udělala uprostřed silnice, kamarádce ruply nervy, dítě vzala, odnesla a dostala na zadek a hodně.
A to bylo naposled, kdy to udělala-to dítě.

alilauter
Kecalka 152 příspěvků 1 inzerát 18.09.18 18:46
@Renca8 píše:
Zkus ho treba necim zabavit? :nevim:

On je v tu chvíli nezabavitelnej. Navíc často naštvanej na mě, bo jsem mu sebrala svůj mobil, zakázala machat se ve vodě (má obvaz a nesmí)…

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 18.09.18 18:54

U nas nepomohlo nic. Muselo se pockat, az to prejde a odezni. Zkousela jsem vsechno. Obcas zabrala studena voda. Kdo tohle nezazil, nepochopi. Byly to sceny jako tech deti na fb, jak se tam lidi pohorsuji, co je to za nevychovane spratky. A to ja deti beru dost u pusy. Nerada na to obdobi vzpominam, obcas jsem v zoufalstvi brecela. Pomahalo mi obcas utect a byt sama. Trvalo to tak pul roku. Pevny nervy.

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 18.09.18 18:58

u nás rozhovory nezabírají. Zabírá akorát odnesení čí odtáhnutí dítěte pryč. Říct proč (nebudu kupovat tatranku protože…) Ale víc se nebavit, pokud chce řvát , tak někde jinde (ve vedlejší místnosti) venku si ho nevšímat, nechat řvát. Bez obecenstva není divadlo. Samozřejmě pokud je to vztekací řev ne když ho třeba něco bolí. V krajním případě souhlasím se @Sany80s , někdy je na zadek to nejlepší vysvětlení. Proti řevu se obrnit. Jak to udělat ti nepovím, dítě mám druhé a ještě jsem na to nepřišla. Možná se nadopovat magneziem, ono ti to potom bude trochu víc u pr**le. A jinak vydržet…

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12783 příspěvků 1 inzerát 18.09.18 18:58

u nás pomohlo odejít, ale mladší bude asi těžší kalibr :think:

růžový achát
Závislačka 4245 příspěvků 18.09.18 18:58

Ahoj, také teď zase nespiím mala ma dva roky a už 2 měsíce v kuse se v noci vzteka ze spaní, myslím, že se ji začínají zdat sny. V tech snech ji nekdo musi brat snad hračky nebo tak něco :P, jinak to co popisujes je normální, ja na to nijak nereaguju, dělam, že tam nejsem a mluvim na ni jen až když je klidna.Tedy jednou jsem si stoupla vedle ní a řvala jsem stejně jako ona a i ksem ji napodobovala. Vypadala jsem sice jako idiot, ale bylo to zajímave ji pozorovat a nakonec se hrozně rozchechtala :palec:

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 18.09.18 19:05

Ahoj, mého manžela řev ničí.. a ničí i mě. Trochu mi teď pomohla knížka AHA!rodičovství (najdeš v pdf i na ulozto). U nás nezabírá nic - objímání ho ještě víc rozuří (a to jsem to vydržela i 20 minut), studená sprcha taky k ničemu..
@lolink - já jsem z toho byvala zdrblá ještě 2 hodiny po hysteráku (který měl třeba 50 minut), ale od toho mi pomohla ta knížka..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 19:06
@lolink píše:
U nas nepomohlo nic. Muselo se pockat, az to prejde a odezni. Zkousela jsem vsechno. Obcas zabrala studena voda. Kdo tohle nezazil, nepochopi. Byly to sceny jako tech deti na fb, jak se tam lidi pohorsuji, co je to za nevychovane spratky. A to ja deti beru dost u pusy. Nerada na to obdobi vzpominam, obcas jsem v zoufalstvi brecela. Pomahalo mi obcas utect a byt sama. Trvalo to tak pul roku. Pevny nervy.

Díky, breceni je teď můj sport… ale díky za pochopení????

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 18.09.18 19:06

@Sany80s - na zadek nepomáhá, tak to už nedělám.. ulevilo se mě, ale bohužel z toho měla trauma prvorozená.

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 18.09.18 19:15

Jinak u nás to právě začíná - tatínek jde koupat, malý nechce..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 19:29

Tretimu je ted rok a pul. Vzteka se takhle cca mesic. Dneska vzal kelimek s pitim a naschval s nim mrsknul na zem, protoze jsem mu odmitla dat telefon. Tak jsem ho dnes poprve odnesla do pokojicka a zavrela ho tam asi na tri minuty. Byl venku z pokoje par minut a zacal se vztekat znovu. Jeste, ze manzel dnes neni doma, to uz by zesilel. Nevim co s nim, jsem z toho hrozne vycerpana. Vzteka se u vseho. Zrovna dneska jsem si rikala, ze ta jeho povaha je muj trest za neco.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 18.09.18 19:32

To znam.. Jen to mam dvojite. Mam 25mesicni dvojcata a neustaly rev, sceny, biti se navzajem, vztek.. jsou na dennim poradku :zed:

Do toho jsou ted nemocne a nemuzou ven a chytla jsem to od nich i ja.

A jako bonus jsem ve 37tt :mrgreen:

Proste idyla :mrgreen:

Příspěvek upraven 18.09.18 v 19:33

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 18.09.18 19:33

A to jeste takovy ty rady jako odejit a tak. Tak to u nas probihalo, ze za mnou chodil a rval na me ze dvaceti centimetru. Hrozny proste. Dle meho jsou takovy ty normalne vztekaci deti a pak takovy extremy. A kdyz jsem si myslela, ze uz nemuzu, zacal se budit ve dve rano a vztekal se do ctyr. @Králičice u nas ta sprcha zabrala. Ubral aspon. Nejsem na to pysna. Ale je fakt, ze to probehlo 2× a pak uz nikdy.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >