Jak zvládat stres v práci?

Anonymní
17.8.21 17:57

Jak zvladat stres v praci

Ahooj..jsem cca rok v práci a čekají mě teď velké změny, nový kolektiv, systémy atd…cítím napětí, honí se mi hlavou pořád myšlenky, nedokážu se uvolnit…celkově i řeším co si o mě myslí ostatní a vše moc prožívám. Máte nějaké tipy, jak to zmírnit? Celkově jsem celý život úzkostlivější a vše beru vážněji. Snažím se říkat, ať to mám na párku, ale pak mi to stejně nejde. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2109
17.8.21 18:00

Jako první doporucuju magnesium a bylinné čaje proti stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
28.8.21 11:17

Naprosto tě chápu. Mám to podobně, myslím, ze to je proste povahou a jde to pouze zmírnit a ne změnit či odstranit. Já zkoušela za ty léta úplně všechno… čaje, meditaci, doplňky stravy… jediný, co mi tak nějak pomáhá je, ze si v hlavě promítám myšlenky typu,,když nejde o život, nejde o nic” a vždycky, ale opravdu vždycky a hlavně v práci, můžeš skončit. Není to daný, ze v práci musíš vydržet X let nebo do konce života. Nebo se zkus zamyslet, kde by ses nestresovala. Já se stresovala v práci hodně let, pořad mi to srotovalo hlavou, až nakonec jsem dala výpověď (mimochodem to byl taky stres jak blázen, ale nakonec to opravdu nic není) a našla jsem si jinou práci a musím říct, ze to je úplně o něčem jiným. Takže pokud bys cítila, ze se ti to podepisuje i na zdraví a není to pouze “zdravý a normální” stres, tak bych začala přemýšlet i o téhle možnosti. Hlavní je zdraví a být neustále pod tlakem a ve stresu… hrozná představa. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat