Jak zvládat to věčné zklamání!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

molly
Kecalka 115 příspěvků 09.12.03 21:11

Ahoj všem!

Už to nezvládám! Snažíme se už 9 měsíců a pořád nic.Jsem v koncích.Od té doby co moje švagrová porodila pořád jen brečim.Jsem ten největší sobec na světě! Nemůžu si pomoc,ale prostě to nezvládám.Nenávidim se.Co mam dělat? Poraďte prosím.Připadám si,že už se zbláznim.Díky bohu,že už jedno dítě mam,jinak nevim.Děkuji všem.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  09.12.03 21:25

Co dělat ?? NIC ?! Já už jsem taky bezradná. My se snažíme už ro a půl a stále nic. Taky brečím kudy chodím. Všichni mé kamarádky už mimi mají anebo čekají a já pořád nic. Vím jak se cítíš, ale nevěš hlavu. Buď ráda že už jedno miminko máš. Zkus na to na chvíli zapomenout, vím jde to těžce a mě to taky nejde. Jen co vidím maminu s kočárkem je mi hrozně. Ale za snahu to stojí. Ale drž se a buď statečná. A držme si všichni snažilky navzájem palce.

Anonymni  09.12.03 22:24

Ahojky, sice tenhle problém nemám, ale nesmíš strácet hlavu. 9 měsíců ještě není tak dlouhá doba, i když pro tebe asi nepřekonatelná. Chce to obrátit se jiným směrem, třeba k dítěti a trochu se od toho snažení oprostit. Teď budou vánoce tak myslet na to a na celkovou pohodu a třeba to přijde samo. Taky záleží jestli nemáš jiného partnera a pod. Těch možností, že to nejde může být víc, ale máš jedno dítko tak se toho druhého jistě nějým způsbem dočkáš. Mluvím ze zkušeností, ne svých, jsem porodní asistentka, momentálně na mateř. dovolené a shodou náhod taky z Kadaně. Jestli chceč ozvi se mi na email: " .{target:_new>rad­kahubova@seznam­.cz. Jinak všem ahoj Radka.}":[mail­to:radkahubova@sez­nam.cz]

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 10.12.03 12:07

Ahoj Molly,

jsem na tom úplně stejně jako Ty, až na to, že to zkoušíme teprve 4 měsíc.

Teď už jsem skutečně doufala, že se jedná o těhotenství, protože mě bolely prsa, bylo mi na zvracení, ale zřejmě to byla sugesce, nevím, protože jsem dnes ráno dostala MS.

Také už mám jednu ratolest, ale druhé mimi se nám ne a ne podařit.

Držím palečky.

molly
Kecalka 115 příspěvků 10.12.03 14:15

Ahojky,

MONOLISO- jsi z Chomutova,to máme kousek od sebe :-) Jak staré máš dítko? Já mam holčičku Natálku 4 roky.Ozvi se.

RADKO-právě jsem ti poslala maila,tak doufám,že se ozveš :-)

Mějte se hezky Pa Lída

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 10.12.03 17:48

Ahoj Molly,

jak vis, my se taky snazime pres devet mesicu. Jeste minuly mesic me to silene bralo.U kazdeho neg testu jsem brecela. Bylo mi silenea porad se ptala, proc zrovna ja nemuzu mit mimiska v brisku. Kdyz jsem videla ve zpravach, ze nekdo odlozil mimiska do kontejneru, tak jsem div nerozmlatila televizi, jelikoz je to nespravedlive. Cely svet je nespravedlivy, ale my musime bojovat, psychicky, jelikoz mimisek za to stoji. A ty mas stesti, ze uz jedno detatko mas. Ja nemam zadne. Ale verim, ze az bude ten spravny cas, tak budu mit i ja mimiska v brisku.

Drzim ti vsechny palce at to vyjde co nejdriv.

Mimisek prijde az to budes nejmin cekat ;-)

Pevne nervicky preje Maxi

Anonymni  12.12.03 13:19

Ahoj Molly,

mam 32 rokov a my s manželom sa snažime o babätko už vyše dvoch rokov-presne 29 mesiacov, a kto to nepozna, nevie pochopiť,čo to je toľkokrat zažiť sklamanie a toľkokrat preplakať večery,najmä ked okolo Vas všetky priateľky otehotneju na prvykrat a vidite ako im bruška rastu........

Vyše roka už chodime po lekaroch,manžel absolvoval aj operáciu varikokely,teraz mam prvykrat za sebou IUI a netrpezlivo čakam na vysledok.Ale vždy z tej hlbokej depresie ma dostane manžel a vďaka nemu vždy znova vstanem a pušťam sa do noveho boja ......Verim, že sa nam to raz podari.....

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.12.03 15:02

Ahoj holky!

Mluvíte mi tu z duše! Je to pořád dokola. Buď mám pocit, že je to v pohodě, že se nic neděje, však ono to jednou bude, ale pak najednou z ničeho nic, bez varování, přijde deprese a slzy…

My se snažíme už téměř rok a zdá se, že doktoři i objevili problém proč to nejde a tak už teď vím, že to bude běh na dlouhou trať, aby se to skutečně povedlo a my měli své vytoužené miminko.

Nezoufejte, užijte si vánoc, je to krásné období věnovat se svým partnerům, rodičům a prarodičům, ono to miminko přijde, jednou určitě!!!

Kaitlin

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 12.12.03 15:05

To Kaitlin: Je super, že jsi plná optimismu! Přeji Ti hodně štěstí! ;-)

Anonymni  12.12.03 15:31

Ahoj snažilky! Držím Vám moc pěsti, aby jste se už brzy dočkaly. Já jsem na jaře po šesti týdnech o miminko přišla, přestalo se vyvíjet. Bylo to dost náročné, ale museli jsme to překonat. Od září jsme se začali snažit a protože jsem si byla jistá, že to nebude jednoduché, domluvila jsem si, že začnu dělat lektorku orientálního tance. Manžel nám zaplatil zálohu na jarní lyžování v Itálii a na konci září MS nikde. A dvě čárky byly tam! Teď jsem ve 14.týdnu a jsme mooooooooooc šťastný a stále se modlíme, aby bylo vše v pořádku. Takže něvěšte hlavu a zaplaťte si třeba roční kurz angličtiny nebo zájezd na lyže, pusťte se do něčeho co v těhotenství nemůžete dělat :-) Hlavně hlavu vzhůru, prostě ještě nepřišel Váš čas! Přeju krásné Vánoce a snažte se!

Verča

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.12.03 15:58

Ahoj holky,

dneska jsem testovala a zase jen jedna. Rano jsem z toho byla docela mimo, ale ted uz je mi lip. Uz vim, ze nas ceka pristi rok plny vystreni a je mi lito, ze to proste nemuze jit normalni cestou. :-[

Ale co nadelame. Znovu vstaneme a stejne do toho pujdeme. Prece se nenechame osidit o tak nadherny pocit byt maminkami.

Vsem vam preju hodne stesti

Maxi

Anonymni  12.12.03 19:52

Ahoj holky!Moje mamka říká,že si děti vybírají své rodiče a někdy se prostě někde zatoulá nebo zdrží někdy je jeho cesta klikatá a my mu musíme jít na proti a na té cestě překonat hodně překážek.Já věřím,že každou z vás si to vaše mimnko určitě najde!Držím palce a přeju pohodové vánoce. Petra

Anonymni  02.02.04 11:37

Ahoj,Já zase s vyprávění vým ,že když se o mimčo moc a moc snažíte, tak to nemusí vyjít.Kamarádka mé mámi se o mimíska snažila 5 let ,pak adoptovali kluka , po adopci se prý uklidnila a za chvíli čekali další přírustek. teď mají 2 kluky a jsou šťastní.Asi na tom něco bude . Psychyka při početí hraje velkou roli. Skuste se oba uvolnit ,myslete na to jak je vám spolu krásně a jak moc se máte rádi . :-) Držím palce vám všem ať vám po bytě brzy capkaj dětské nožičky. :-P Veronika.

Anonymni  03.02.04 09:22

Ahoj Holky! Už několikrát jsem navštívila tyto stránky, abych zjistila co a jak. S manželem se snažíme o miminko zatím půl roku a nic. Užívala jsem HA Diane 35 asi 8let. Teď po přečtení některých příspěvku mám obavy, že se nám to asi tak rychle nezadaří. Studuji dálkově vysokou školu a v létě dělám státnice, možná to dělají i ty nervy. Bude mi 27 let a někdy mám pocit, že kdybychom začali dřív bylo by to jednodušší. Jenže to se člověk prvně snaží aby neotěhotněl a pak to nejde. Moc bych si přála patřit mezi ty šťastné. Všem držím pěsti ať už se taky dočkáte. Jindra

evelina
Kecalka 406 příspěvků 03.02.04 10:03

Ahoj všem,

ráda bych taky přispěla. Je mi 27 let a o miminko jsme se s přítelem snažili asi 6 měsíců. Antikoncepci jsem brala taky docela dlouho Triregol.Po vynechání HA jsem měla menstruaci docela pravidelnou, asi 1-2 dny rozdíl. Asi v září se mi trochu rozhodila. A v listopadu jsem začla měřit BT. No měla jsem z toho docela zmatek, ale ještě ten měsíc jsem otěhotněla. Je fakt, že nervičky taky trochu hrají roli, já jsem byla taky každý měsíc zklamaná, ale brala jsem to sportovně, prostě jsem se snažila na to nemyslet, je to těžké já vím. Taky jsme praktikovali spíš polohu zezadu, no a potom ještě v klidu ležet na bříšku. Nevim jestli to pomůže, ale zkusit se má všechno, že jo. Ještě něco, moje kamarádka se pokoušela s manželem asi rok. Na moji radu šla potom k doktorovi a ten ji zjistil, že se ji neuvolňuje vajíčko. Dal ji hormony a teď čeká na injekci, jestli ani to ji nezabere jsou objednaní do Prahy. Také její manžel měl udělaný spermiogram. Byl v pořádku. Jen chci říct, že kdyby tam šla dříve tak už mohla být těhotná, člověk do sebe nevidí, ale od toho jsou doktoři, aby nám pomohli. Všem vám přeji brzké // a hodně štěstíčka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama