Jak zvládáte 8 hodin monotónní práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ga Briela
Kecalka 393 příspěvků 08.05.18 17:03
Jak zvládáte 8 hodin monotoni práce

Ahoj holky,
po mateřské jsem nastoupila do práce, ale je to makačka. Bojím se jak to přežívat dlouhodobě. Nejhorší pro mě je ta jednotvárnost, když mám proti sobě hodiny a vidím, že to vůbec neutěká. Každá půl hodina se hrozně tahne a já pořád stojím a pořád dělám to samé dokola je to prostě na palici :zed:

Máte někdo prosím typy jak se to dá zvládnout abych se nezbláznila? Dá se na to zvyknout?

Budu ráda za každý typ :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 08.05.18 17:13

Osobně bych si nezvykla, mám ráda, když práce ubíhá a je složená z více činností. Práce v továrně by mě zabila. Dej tomu čas, jestli si zvykneš, nebo si pak najdi něco jiného..

Janasas
Závislačka 4986 příspěvků 08.05.18 17:17

Já taky ted nastoupila a bála se toho, ale naštěstí mě práce baví, i když je to prostě manuální 8 h, práce, ale je v sedě čistá a hlavně, je nás tam jenom do 15 lidi a u toho se celou směnu něco vypráví a smějeme se..
Takže mě to tak ani nepřijde, ale věřím, že někde stát a čučet do něčeho a být sama s myšlenkama je na prd

Příspěvek upraven 08.05.18 v 17:20

Aamanda
Kelišová 5554 příspěvků 08.05.18 17:19

@Ga Briela moje máma takhle pracuje už 20 let u balící linky. Za studií jsem k ní chodila na brigády a ujasnila si tak, čím se nikdy nechci živit.
Radu jak si zvyknout nemám. Buď jsi typ člověka, který se s tím smíří nebo ne a budeš hledat něco, co by ti vyhovovalo líp. Přeji, ať se daří :kytka:.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 08.05.18 17:36

@Ga Briela Mne by asi jednotvarnost nevadila. To rikam ted, kdyz je kazdy den skoro uplne jiny. Mozna by me to ve skutecnosti taky ubijelo. Zase mas vyhodu mininalnich prescasu a ze muzes odejit s cistou hlavou a prazdnym stolem.

Podstatnejsi je podle me kolektiv a ohodnoceni.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 08.05.18 17:40

Na to de zvyknout neda. Bud jsi typ kterému to nevadi a naopak vyhovuje a nebo te to ubiji. Pokud jsi druhy typ spis bych se snazila najit neco jineho.

marka123
Kecalka 487 příspěvků 08.05.18 17:57

Pri studiu jsem chodila na brigady do fabrik, byl to des, pretrpela jsem mesic- dva, u pasu, linky, jednotvarna prace, nikdy to neubihalo, zvyknout se na to neda. Nechapu jak to nekdo muze delat cely zivot, musi to byt typ cloveka, kteremu to nevadi. Pak zalezi na kolektivu a motivaci. Ja mela vetsinou stesti na firmy bez odboru, kde byla pekna buzerace a kolektiv taky nic moc. Byla to ta nejlepsi zkusenost pro motivaci do dalsiho studia:D

Lenka_Hal
Závislačka 4162 příspěvků 08.05.18 18:28
@marka123 píše:
Pri studiu jsem chodila na brigady do fabrik, byl to des, pretrpela jsem mesic- dva, u pasu, linky, jednotvarna prace, nikdy to neubihalo, zvyknout se na to neda. Nechapu jak to nekdo muze delat cely zivot, musi to byt typ cloveka, kteremu to nevadi. Pak zalezi na kolektivu a motivaci. Ja mela vetsinou stesti na bez odboru, kde byla pekna buzerace a kolektiv taky nic moc. Byla to ta nejlepsi zkusenost pro motivaci do dalsiho studia:D

Mam uplne stejnou zkusenost, hned se pak lip studuje. Ja pri te praci vzdycky nechapala, jak muze jedna minuta trvat tak nekonecne dlouho…taky od te doby vim, ze bych radeji slevila z penez, ale prace me rposte musi bavit.

levandule23
Kecalka 474 příspěvků 08.05.18 18:59

Já taky vím, že bych to nedala. Měla jsem jednu podobnou brigádu a naprosto mě to ubíjelo. Takže být tebou využiju toho, že je teď dobrá šance najít jinou práci - u nás ve městě i v okolí nabírají lidi v každém druhém podniku, restauraci, obchodě..

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 09.05.18 09:35

Jj taky jsem si zkusila na gymplu jednu osmihodinovou směnu u pásu, už jsem tam znovu nešla a setsakra se snažila, abych to už nikdy nemusela dělat.

inkakřivák
Extra třída :D 12533 příspěvků 09.05.18 09:38

Takhle dělal celý život můj otec, taky jsem byla kdysi u něj ve fabrice na brigádě, hezky na lince a přiznávám, bylo to peklo. Už nikdy víc. Ptala jsem se, jak to může dělat celý život a říkal, že na to prostě nesmí myslet. Jenom ruce mechanicky jedou a on si přemýšlí o zahradě třeba, co kam nasadí, nebo kam půjde do lesa a tak. Já bych to nedala, absolutní stereotyp, nic tvůrčího, prostě na provaz. Snad kdybych neměla nic jiného, a peníze třeba jsou, tak jo.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 11:23

Nejlepší je si najít práci, která vás zajímá a baví. Monotonní práci dělat můžete, ale pokud budete dělat něco co vás baví, jinak se to pak stane pěknou nudou a nechutí :).

inkakřivák
Extra třída :D 12533 příspěvků 09.05.18 11:27

@klára.h12 Pochybuji, že by monotonní práce mohla bavit celý život. celý život jenom sládat třeba flašky do kartonu? Hu.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 11:40

@inkakřivák
Díky za připomenutí. Otázku jsem špatně pochopila, jde jen o brigádu po mateřské :D. To je jasný, že celý život ne :), ale vždy se dá najít brigáda, která aspoň trochu baví a nemusí člověk jen koukat na hodiny, kdy už může konečně pryč.

inkakřivák
Extra třída :D 12533 příspěvků 09.05.18 11:48

Jo tak to jsem se taky asi nepodívala. Brigádu snad, dělala jsem to měsíc a bylo to příšerné. Hnedka jsem pak měla mnohem lepší výsledky na VŠ.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama