Jak zvládáte běh, cvičení, když dítě nespí

3302
9.12.19 18:29

Jak zvládáte běh, cvičení, když ditě nespí

Ahoj maminky, jsem úplně vyšťavená. Malá je nemocná, vstávám k ní co hodinu nebo půl. Proto se nemůžu ještě donutit k běhu, cvičení a jim sladké.
Jak to máte vy, když vám dítě nespí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
9.12.19 18:31

Já si zvykla, mě děti přes den nespí téměř vůbec :D cvičím s nima, starší cvičí se mnou, mladší leží vedle a kouká na nás :) najdu si aspoň půl hodinku každý den. Sladké nejím, taky sem s ním hodně doplňovala energii po porodu, ale ve finále sem byla ještě unavenejsi, lepsi jist pořádně a vyváženě a člověk má energii z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
9.12.19 18:39

Cvičení doma celkem jde (cvičím podle Fitify, nejčastěji HIT), u mě je spíš problém že když padnou děti, tak já padnu dva dny po nich a mám po cvičení. Jinak nevyspání nahráním čajem a čokoládou, zkoušela jsem to bez cukru, ale pak už jsem na děti protivná a usínám za pochodu. Teď jsem bez pořádného spánku třetí týden, děti sice v noci celkem spí, ale pokašlávají a chroptí a já usnu přerušovaně tak na dvě hodiny a už mám zase 5kg nahoře :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
9.12.19 18:42

Tý jo, tak já teď prostě nemám energii, celkem mám tři děti a dvou a půl letá má zánět průdušek a aftozní stomatitidu. Fakt se teď nepřinutím no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16983
9.12.19 18:43

Mysli o to vic na proteiny, trochu s chutema pomuzou, ale jinak je to bohuzel fakt, ze s unavou se dostavuji chute. Na sport tu unavu resim tak, ze se premluvim, ze jdu jen zlehoucka, jen tak na cerstvy vzduch (nebo, dam si jen z youtubu na protazeni), ale jak se trosku zahreju, zvednu si tlak, chytnu se a nakonec normalne beham/cvicim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
9.12.19 18:51

Já už jsem po třech letech na přerušovany spánek zvyklá, takže když to není u nás zrovna žádná traga typu, že jsou obě děti nemocné a nenaspím za noc 4 hodiny přerušovaně, tak mi nedělá problém si zacvičit. Chodím 1-2× týdne dopoledne na cvičení s dětmi (matky cvičí, děti si hrají), jednou v týdnu chodím jezdit na koni, to mám hlídání pro obě a cca 1× týdně, jak to vyjde, někdy vůbec, někdy i víckrát, si chodím navečer na půl hodiny zaběhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5302
9.12.19 18:54

Udělám jim čaj z makovice a spí jak zabitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
9.12.19 18:54

Já taky ráda chodím na cvičeni pro maminky a běhat, teď je to teda hrůza. Štve mě to. Jsem vyšťavená teď z toho nespaní. I jsem cvičila břicho a teď to flákám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
9.12.19 19:47

Je, já bych tak strašně ráda cvicila :) ale moje vůle odešla neznámo kam a vzala s sebou disciplínu, odhodlání i motivaci… ve volných chvílích šiju, ale teď je nějaký blbý období, očekávala jsem, že před Vanocema si to lidi budou kupovat vic, tak se mi ani do toho už nechce. Mám spoustu nápadů, ale je to stejný, jako s tím cvičením, nemám chuť dělat něco, u čeho nevidím výsledky. U toho cvičení by se mi hodil někdo, kdo by cvičil se mnou. Ale mám mini mimi, takže nějaké skupinové lekce ještě pár měsíců nehrozí a doma se prostě nedokopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat