Jak zvládáte být přes noc samy?

Anonymní
14.7.20 17:34

Jak zvladate byt pres noc sami?

Ahoj, prosim anonym, asi se stydim ze jsem posera.. jak zvladate kdyz chlap jede na sluzebku a jste sami doma? Necele dva roky bydlime v dome po babicce, je to na male vesnici, kde vekovy prumer je cca tak 40. Nikoho tu moc neznam, chlap zna par chlapu z hospody od karet ale to jsou ochmelky v duchode. Vedle nas je rozpadle staveni kde se majitel obesil a z druhe strany maji mestane chatu. A ja proste kdyz chlap nekam jede pres noc se tu vecer bojim. Vcera prisel s tim, ze ma nekam letet asi na cely tyden a ja mam hlavu jak patraci balon. Kdyz jsem v praci tak ok, ale pak sama vecer doma, neusnu driv nez pred pulnoci, z patra je videt na hrbitov. Dum vydava svoje zvuky. A navic maji byt i bourky. Z bourky mam od jednoho tabora docela bobky. Kamaradky pres tyden nemuzou, a ja taky nekam kvuli zvirectvu nemuzu vypadnout. Vlaste mam kamaradky pres 130 km ve meste. Vim ze holky rikaji, ze pro ne je oslava kdyz chlap vypadne z baraku a maji cas na sebe a klid, ale ja se proste sama bojim. Staci ze na internetu na mne vyskoci nejaka reklama na strasidelnej serial nebo nejaky clanek o vrazde a malem letim pod postel. Kdyz jsem byla sama v byte tak sem se tolik nebala. Kdyz vim ze chlap spi v patre tak takovou schizu nemam… navic jsem kuracka a kdyz tu muz neni tak se fakt nekolik hodin trapim nez se odhodlam, dum, lokalitu zboznuju a do mesta uz nechci ale ten strach osamoceni tu je…Uz zvazuji nejakeho cvokare.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17582
14.7.20 17:39

Ja v pohodě, i sem radsi kdyz mam klid a postel pro sebe :mrgreen: tak nezapinej internet, nekoukej na horory, radsi si treba přečti nejakou veselou knížku. Ja taky nemůžu koukat na nic desivyho, kdyz sem sama, pak se kolem me dejou divny veci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 17:40

Já mám furt zaple radio nebo televizi ve vedlejší místnosti + rozsviceno na chodbě, taky mi pomohlo mít doma nějakého mazlíčka - morčata, taky mi chlap koupil plynovku, ale s tou musíš umět :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
981
14.7.20 17:43

Nejsem pes, takže úzkostí z nepřítomnosti páníčka netrpím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
14.7.20 17:45

Já to zvládala vždycky díky psům. Kdyby někdo šel, šťekali by :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1711
14.7.20 17:45

Hmm, tak to neznám. Bydlím na vesnici ve velkém domě a průměrně každou druhou nebo třetí noc jsem doma sama- manžel je strojvedoucí. Teda teď už máme děti, tak vlastně sama nejsem :D Já se dřív jen trochu bála večer ve tmě před spaním, když jsem vzala psiska kousek za barák vyčůrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12887
14.7.20 17:48

Ja si to užívám. Postel jen pro mě, nikdo nechápe. Pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
14.7.20 17:49

Asi bych ty strašidelné podněty zkusila nějak „zmírnit“, třeba závěsy nebo žaluzie aby nebyl z okna vidět ten hřbitov (i když já bych tam cumela furt :mrgreen: kdo ví proč je barák u hřbitova můj sen, asi kvůli tomu klidu :mrgreen: ), pak si holt vsude rozsvítit, nanosit si všecko do jedné místnosti, abys ji pak krom potřeby na wc nemusela opouštět a pak pustit nahlas nějakou komedii, srandovní seriál apod… Mě na strach po hororu před spaním fungovalo třeba tele tele nebo nějaký bezduchý animaky ala oggy a škodíci :lol: :oops: vyčistí to hlavu, jak je to takové „tupé“ :mrgreen: jinak domácí mazlíček je super, my máme staforda, vyděsí kdekoho, to te je to nouma a prát bych se musela asi spíš já už je vedlejší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27993
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym, asi se stydim ze jsem posera.. jak zvladate kdyz chlap jede na sluzebku a jste sami doma? Necele dva roky bydlime v dome po babicce, je to na male vesnici, kde vekovy prumer je cca tak 40. Nikoho tu moc neznam, chlap zna par chlapu z hospody od karet ale to jsou ochmelky v duchode. Vedle nas je rozpadle staveni kde se majitel obesil a z druhe strany maji mestane chatu. A ja proste kdyz chlap nekam jede pres noc se tu vecer bojim. Vcera prisel s tim, ze ma nekam letet asi na cely tyden a ja mam hlavu jak patraci balon. Kdyz jsem v praci tak ok, ale pak sama vecer doma, neusnu driv nez pred pulnoci, z patra je videt na hrbitov. Dum vydava svoje zvuky. A navic maji byt i bourky. Z bourky mam od jednoho tabora docela bobky. Kamaradky pres tyden nemuzou, a ja taky nekam kvuli zvirectvu nemuzu vypadnout. Vlaste mam kamaradky pres 130 km ve meste. Vim ze holky rikaji, ze pro ne je oslava kdyz chlap vypadne z baraku a maji cas na sebe a klid, ale ja se proste sama bojim. Staci ze na internetu na mne vyskoci nejaka reklama na strasidelnej serial nebo nejaky clanek o vrazde a malem letim pod postel. Kdyz jsem byla sama v byte tak sem se tolik nebala. Kdyz vim ze chlap spi v patre tak takovou schizu nemam… navic jsem kuracka a kdyz tu muz neni tak se fakt nekolik hodin trapim nez se odhodlam, dum, lokalitu zboznuju a do mesta uz nechci ale ten strach osamoceni tu je…Uz zvazuji nejakeho cvokare.

Zrovna dneska (ráno, v jednu) jsem přemýšlela nad tím, jak legračně funguje lidská mysl.
Vzpomněla jsem si, že jsme něco zapomněla na zahradě a bála jsem se, že bude v noci pršet, tak jsem si pro to šla.

A říkala jsem si, že se nebojím v Praze, kde je kolem mě spousta cizích lidí a riziko „že se něco stane“ mnohom větší, než na chalupě, kde se ale paradoxně bojím mnohem víc.

Doma na zahradě i v noci slyším třeba tramvaj, takový ten pražský noční ruch, na chalupě je staršidelné ticho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1960

Po 10 letech jsem na pár dní doma sama (bez dětí i bez chlapa) a zvládám to skvěle :mrgreen: Nikdo po mně nic nechce, když uklidím, zůstane uklizeno, jím kdy chci já a ne tak, abychom se všichni nějak sladili dohromady… maximální relax, úplný lázeňský pobyt. A vůbec mě teda nenapadlo, že bych se měla bát. :lol:
Ale už se na všechny zase těším, to zase jo :andel:

Příspěvek upraven 14.07.20 v 17:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27993
14.7.20 17:50
@LaVoisin píše:
Asi bych ty strašidelné podněty zkusila nějak „zmírnit“, třeba závěsy nebo žaluzie aby nebyl z okna vidět ten hřbitov (i když já bych tam cumela furt :mrgreen: kdo ví proč je barák u hřbitova můj sen, asi kvůli tomu klidu :mrgreen: ), pak si holt vsude rozsvítit, nanosit si všecko do jedné místnosti, abys ji pak krom potřeby na wc nemusela opouštět a pak pustit nahlas nějakou komedii, srandovní seriál apod… Mě na strach po hororu před spaním fungovalo třeba tele tele nebo nějaký bezduchý animaky ala oggy a škodíci :lol: :oops: vyčistí to hlavu, jak je to takové „tupé“ :mrgreen: jinak domácí mazlíček je super, my máme staforda, vyděsí kdekoho, to te je to nouma a prát bych se musela asi spíš já už je vedlejší :mrgreen:

Hřbitov je nejlepší sousedství :srdce: :srdce: :srdce:
Zelené, developeři na něj nemůžou, večer ho zavřou a šmitec. Žádné večírky.

Ježiš, já chci bydlet vedle hřbitova. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1600
14.7.20 17:59

Tesim se na noci, když muzu byt sama :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23829
14.7.20 18:01
@lachtanice86 píše:
Ja si to užívám. Postel jen pro mě, nikdo nechápe. Pohoda

nechybí ti tam písmenko? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23829
14.7.20 18:03
@Bábrdl píše:
Hřbitov je nejlepší sousedství :srdce: :srdce: :srdce:
Zelené, developeři na něj nemůžou, večer ho zavřou a šmitec. Žádné večírky.Ježiš, já chci bydlet vedle hřbitova. :srdce:

souhlasím! Sousedi jsou dobráci od kosti a nedělají kravál :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
14.7.20 18:08

Hřbitov by mě netrápil, bojím se lidí, ne přízraků. Na lidi mám psa, baseballovou pálku a pistoli s pepřovými náboji. Mnohem víc se ale bojím až teď, když mám dítě. Bojím se, že se mi něco stane a syn zůstane bez péče. No a na tenhle strach mám zase lexaurin :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama