Reklama

Jak zvládáte léto v paneláku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 13.04.18 11:19
Jak zvládáte léto v paneláku?

Téma jen na odlehčení :D Zajímalo by mě jak zvladáte léto v paneláku? My máme malý byt (2 pokoje) bez balkonu. :zed: Do toho malé mimčo a nedokážu si představit jak to létě zvládneme abysme se neupekli. Je mi blbé každý den chodit na zahradu k našim :roll: Tak doufám v budoucnu v domeček se zahrádkou :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3331 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 11:26

Blbe… My tu mame 29st. Sousedka co bydli v 11 prez 30 a nevyvetras to kdyz mas okna na jednu stranu…a ubednit a zatahnout taky moc nepomáhá. Nejlepší je z prahy úplně vypadnou.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 11:34

No my máme okna na obě strany takže totálně boží, pro mě je dost problém chodit v tom vedru ven, tady máme úplně chládek

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 13.04.18 11:35

@novakova.t My teda nejsem z Prahy, město má 12.000 a všude zeleň ale tak nějak nevím co s malou, v letě bude mít 8,9m takže na hřište to nebude..nevím jak se s ní venku zabavit abysme se nemuseli saunovat v bytě :nevim:

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 13.04.18 11:35

Asi fakt jedina moznost je rano se sbalit a vyrazit na cely den pryc. Ubednit okna a otevrit je az v devet vecer a vetrat celou noc.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 13.04.18 11:39

Klimatizace? :nevim:

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 13.04.18 11:39

@Celeste97 A co se domluvit s nejakou kamaradkou a vyrazet spolecne k vode, nekam kde je stin a muzes tam mit kocar a deku pod stromem. A na stridacku si muzete pohlidat mimca a zaplavat si.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 13.04.18 11:40
@Celeste97 píše:
Téma jen na odlehčení :D Zajímalo by mě jak zvladáte léto v paneláku? My máme malý byt (2 pokoje) bez balkonu. :zed: Do toho malé mimčo a nedokážu si představit jak to létě zvládneme abysme se neupekli. Je mi blbé každý den chodit na zahradu k našim :roll: Tak doufám v budoucnu v domeček se zahrádkou :palec:

normálně, téměř tu nejsme.. máme byt pod střechou, okna na jihozápad, sluníčko sem pere od rána do večera.. před rekonstrukcí baráku to bylo celkem drsné, ale teď v klidu. Když je nejhůř, máme větrák :mrgreen: :lol:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 13.04.18 11:41
@Celeste97 píše:
@novakova.t My teda nejsem z Prahy, město má 12.000 a všude zeleň ale tak nějak nevím co s malou, v letě bude mít 8,9m takže na hřište to nebude..nevím jak se s ní venku zabavit abysme se nemuseli saunovat v bytě :nevim:

Na trávě na dece? :nevim: trávila jsem tak léto loni s dětmi narozenými v dubnu. Nicméně doma takové vedro nemáme, máme okna na obě strany, terasu… Sice jsme vysoko, ale nic, co by se nedalo.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 13.04.18 11:42

Vyrůstala jsem v paneláku, sice s balkonem, ale i tak jsme v těch nějvětších vedrech trávili s mamkou dny na koupališti nebo na zahrádce v dojezdové vzdálenosti (5 minut na kole). Celkově si neumím představit mít děti jen v paneláku, bez alepson nějakého utočiště, nějaká malá zahrádka je fajn, a nestojí majlant.

Příspěvek upraven 13.04.18 v 11:44

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 13.04.18 11:43
@Celeste97 píše:
Téma jen na odlehčení :D Zajímalo by mě jak zvladáte léto v paneláku? My máme malý byt (2 pokoje) bez balkonu. :zed: Do toho malé mimčo a nedokážu si představit jak to létě zvládneme abysme se neupekli. Je mi blbé každý den chodit na zahradu k našim :roll: Tak doufám v budoucnu v domeček se zahrádkou :palec:

Pokud máte normální vztahy, připadá mi, že to vaši pochopí.

Během „strašného“ léta 2015 jsme poskytovali několik dní azyl příbuzným z paneláku (to se nedalo, měli v bytě klidně 30 stupňů i večer).

Nebo maminky na mateřské prchají hromadně na chalupy.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 13.04.18 11:43

Když jsem byla na rd tak jsme byli furt venku. Teď přijdeme po práci a škole, bereme kola a do večera jsem v trapu. Večer přijedeme schvácení, popereme se o koupelnu, najíme a padáme na gauč a čekáme až se pohne vzduch. Většinou se pohne asi tak za měsíc :-D

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 13.04.18 11:44

Řešením, pokud je to neúnosné, je i mobilní klima.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 13.04.18 11:48
@MartinaIrena píše:
Asi fakt jedina moznost je rano se sbalit a vyrazit na cely den pryc. Ubednit okna a otevrit je az v devet vecer a vetrat celou noc.

Tady je problém kam :lol: město projdu za půl hodiny takže to na celý den není :lol: a jak říkám je mi trapné každý den otravovat u mamky..

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 13.04.18 11:50

@Celeste97 Nemas auto?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama