Jak zvládáte neúspěšné IVF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 25.05.09 17:42
Jak zvládáte neúspěšné IVF?

Dá se nějak vyrovant s tímto neúspěchem?
Pomůže mi někdo překonat toto velké zklamání?Nechci litovat,ale rady co a jaké vyšetření si mam obstarat před dalším pokusem?

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 25.05.09 18:06

ahoj - řekla bych, že každá blbě :evil: je třeba se vyzuřit, vyplakat, najít si nějakou náplast, něco, čím se budeš zabývat do dalšího pokusu a dívat se do budoucna s nadějí :wink: .

jestli chceš, my v diskusi KETy a ty další ETy máme taková zklamání za sebou, tak přijď, i když vím, že ty chodíš do careven :D

https://www.emimino.cz/modules.php?…

jo a jinak doporučuji LPS, HSK - pokud je ještě nemáš, imuno a genetiku

magdulka
Kecalka 242 příspěvků 26.05.09 08:43

Nám vyšel vlastně první pokus,který byl vč. přenosu embryí takže jsem se moc vyrovnávat nemusela.Ale úplně poprvé se nám nic neoplodnilo i když použili ICSI, tudíž nedošlo k přenosu a to nás poslali na genetiku(ta dopadla OK). Další pokus byl už s přenosem a ze tří zavedených se 2 embrya ujala a máme doma pětiletý páreček. :lol:
Takže já bych se asi poradila v centru co mi doporučí. Nechci mazat med kolem pusy, ale že nevyšel první pokus ještě nic neznamená. Kamarádce vyšel až čtvrtý a to měli nádherná embrya, podstoupili x dodatečných vyšetření, genetiku apod. Nic špatnýho jim nenašli a stejně se nedařilo. Ale te´d už mají doma tříletou holčičku ze čtvrtýho pokusu.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.09 21:36

Nastesti se mne to netyka, ale kamaradka si vzdycky dva dny fest poplace a to tak, ze si bere i dovcu. Ted jim bohuzel nevysel treti pokus, tak drzim palce a doufam, ze se treba zadari prirozene. A kamaradka s manzelem setri misto dovolene na ctvrty placeny pokus.

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 17.06.09 18:46

Ahoj,
s neúspěchem se asi musíme každá poprat jak dovedem… Nám 1. IVF taky nevyšlo - embria se přestala vyvíjet…snažíme se už druhý rok (o jedno mimčo přirozenou cestou jsem přišli - zamklé těhotenství a následný spontální potrat). V červenci nás čeká 2. pokus…snad bude lepší výsledek. Musíš se na to dívat optimisticky a neztrácet naději…děti příjdou až bude ten praví čas…vím,že je to otřepané klišé…
Určitě vám to teď vyjde a brzo se budeš radovat z malého čertíka, uvidíš ;o)

wrtulka
Kecalka 421 příspěvků 17.04.11 15:04

Zdravím, mám za sebou 3× IvF neúspěšně. Chtěla bych jeslti tu potkám někoho se stejným , podobným osudem. Jak se s tím vyrovnáváte? A hlavně chci najít spřízněné duše co chtějí jít dál a bojovat..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Sedmiletý David žije díky novým játrům od dospělého dárce

Davidu Švestkovi je teprve sedm let a už strávil v nemocnici více času než... číst dále >