Jak zvládáte nouzový stav? Vídáte se, když spolu nebydlíte?

Anonymní
4.4.20 04:38

Jak zvladate nouzovy stav? Vidate se kdyz spolu nebydlite?

Ahoj, jak zvladate nynejsi nouzovy stav co se tyce vztahu? Vidate se s milencem behem toho kdyz spolu nebydlite nebo nejste v jednom podniku? :kytka: Omlouvam se ale radsi anynom :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3974
4.4.20 05:44

Nemate se co vidat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
4.4.20 06:36

Včera jsem četla vtip: Karanténa den 25: Žena začala podvádět svého milence s manželem. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13071
4.4.20 06:40

Tak klíčové je, jestli máš ve své běžné domácnosti možnost nakazit někoho z rizikové skupiny. Tedy nemocného, obézního, starého, s oslabenou imunitou?

A co s tebou udělá, když dotyčného či dotyčnou nakazíš a případně zabiješ kvůli tomu, že si byla za milencem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1942
4.4.20 06:49
@Evkad píše:
Včera jsem četla vtip: Karanténa den 25: Žena začala podvádět svého milence s manželem. :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6106
4.4.20 07:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
4.4.20 07:18
@Anonymní píše:
Ahoj, jak zvladate nynejsi nouzovy stav co se tyce vztahu? Vidate se s milencem behem toho kdyz spolu nebydlite nebo nejste v jednom podniku? :kytka: Omlouvam se ale radsi anynom :D

Vtip výborný :palec:
Jinak karanténu zvládáme výborně, občas erupce, ale nepatrně. Manžel mne ukázal, aniž by to tušil, že je na něj spoleh, že nás miluje, dýchal by za nás. Byl takový celou dobu, jen já pohrdala tím, co mám doma. Důvod? Milenec, který v době karantény nerespektuje moc nařízení, vztek na roušku, kamarádi, pivečka. Takže prozření, jak já vlastně byla b. bá :zed:
Takže děkuji Bohu za tuto životní zkušenost, lidské charaktery se projevují, našla jsem zpět svou sebeuctu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16211
4.4.20 07:59

Stejna diskuze uz tu je, nemas se s nikym vidat. Takhle se z tehle situace nikdy nedostanem, kdyz lidi pořád polezou za milencema :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
4.4.20 08:32

Kdybych měla přítele, ani na okmamžik by mě nenapadlo se s ním během karantény nevídat (kdyby teda nebyl osmdesátiletý hypertonik). Vždyť kdo je více osoba blízká, než přítel?

Stejně tak, jako se výtahu píše nosnost 500 kg a ve skutečnosti je to 5t, tak tahle opatření jsou přehnaná, protože se počítá s tím, že to lidi budou dělat blbě. A dělají to blbě, jak se nosí roušky, to je sranda. O lidech s respirátorech s výdechem ani nemluvě. Obchody jsou natřískané, ale všichni si berou do huby cyklisty.

korunu musíme postupně chytit všichni, pak teprve epidemie skončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43891
4.4.20 08:54

Ne, s přítelkyní se teď nevidame, i když bydlí jenom 14 kilometrů od nás. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1634
4.4.20 09:01

My se sestěhovali nedávno, tak jsme to docela vychytali. V případě, ze bychom spolu nebydleli, tak bychom se sestěhovali teď (byty dost zlevnily), určitě bychom se jinak nescházeli. Jsme zvyklí spolu být 24/7, takže pro nás to je pohoda být spolu zavření. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
4.4.20 09:22

Vsem dekuji za reakce, my se prave diky tomu nevidame, podobnou diskuzi jsem nenasla, tak jsem zalozila. Chtela jsem videt jak je to jinde ;) a jsem rada ze jsou lidi ohleduplni a mysli na svoje zdravi a zdravi blizkych atd. Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
4.4.20 10:42

S přítelem se nevidame, protože nechci. On by chtěl, ale to má smůlu. Zjišťuji, že mi to i vyhovuje, nechybí mi..chodím do práce, jsem s dcerami, nenudím se,,,ani si s ním už moc nepíšu, neboť nevím o čem:-)
Hezký vikend všem:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26415
4.4.20 10:45

S přítelem se vídáme pořád, přestože spolu nebydlíme…

Asi proto, že je osoba blízká… ;)

Pokud bychom se neměli potřebu vídat ted, když není všechno zalité sluncem, tak bych spíš přemýšlela, jestli mu říkat přítel, jestli ten vztah má vůbec cenu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 12:34

@free333 dekuji za reakci, mam prave od zacatku tohoto nouzoveho stavu v hlave to, ze zakon definuje osobu blizkou prave “jinak” nez to clovek citi.. na druhou stranu zdravi osob blizkych zakon nezakon :lol: je dulezite. Definice: Kdo je osoba blízká
Osoba blízká je definována jako příbuzný v řadě přímé, sourozenec a manžel nebo partner podle jiného zákona upravujícího registrované partnerství. Jiné osoby v poměru rodinném nebo obdobném se pokládají za osoby sobě navzájem blízké, pokud by újmu, kterou utrpěla jedna z nich, druhá důvodně pociťovala jako újmu vlastní. Osobou blízkou není přítel nebo přítelkyně.“ https://www.euro.cz/…upek-1396675
:nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama