Jak zvládáte práci a děti?

1676
16.2.20 23:04

Jak zvládáte praci a deti?

Ahojky holky,
Začínám se docela bat, co budu dělat po RD…
Vůbec nevím jak to budu zvladat..
Kam do pracw, jak s detma, abych stihala dat do skoljy a vyzvednout ze. :(
S chlapem jsme se rozesli :(
Prarodiče nefunguji.
Jsem sanitarka, do byvale prace se vratit nemuzu, nicni 12tky… V moji profesy to nevypada nadejne vlastně vubec, fabriky tez ne, vse je id 6tia to neporudim se skolkou popr uz vubec ne se skolou????????
Jak jste řešili takovou sitzaci? Ja uz ted se desim a to malymu budou3 az v lete a teoreticjy ještě cely další rok muz byt doma, ale i to nic neresi :(
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22914
16.2.20 23:06
@PetraMerry píše:
Ahojky holky,
Začínám se docela bat, co budu dělat po RD…
Vůbec nevím jak to budu zvladat..
Kam do pracw, jak s detma, abych stihala dat do skoljy a vyzvednout ze. :(
S chlapem jsme se rozesli :(
Prarodiče nefunguji.
Jsem sanitarka, do byvale prace se vratit nemuzu, nicni 12tky… V moji profesy to nevypada nadejne vlastně vubec, fabriky tez ne, vse je id 6tia to neporudim se skolkou popr uz vubec ne se skolou????????
Jak jste řešili takovou sitzaci? Ja uz ted se desim a to malymu budou3 az v lete a teoreticjy ještě cely další rok muz byt doma, ale i to nic neresi :(
Děkuji

A chlap o dítě nejeví zájem? Žádná střídavka? Já s jedním dítětem zatím 12 hodin pracovat zvládám, ale mám doma schopného muže a na dobu, kdy já jdu do práce a on není doma, máme naštěstí tchýňku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
16.2.20 23:07

Pokud jsi sama, tak bych resila pak pouze ranni nebo zkracene uvazky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
16.2.20 23:09

Musíš najít práci která bude trvat čas který je dítě ve školce. U nás v práci teď zavedli že Matky s malými dětmi chodí od 7-15hod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
16.2.20 23:10

@Russet chlap je dle nalady, nespolehlivej:disappointed_relieved:slibi ze pohlida a pak si umane, ze ne a hotovi:disappointed_relieved:tahle se mi msti. @shadowbabe jo, urcite, ale kde hledat? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
16.2.20 23:11

@rena621 juu to je krasny:grinning: :grinning:ha budu dělat cokoli, ale jak rikas jen kdyz buď ou ve skolce, coz je problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
16.2.20 23:16
@PetraMerry píše:
@rena621 juu to je krasny:grinning: :grinning:ha budu dělat cokoli, ale jak rikas jen kdyz buď ou ve skolce, coz je problém

Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22914
16.2.20 23:20
@PetraMerry píše:
@Russet chlap je dle nalady, nespolehlivej:disappointed_relieved:slibi ze pohlida a pak si umane, ze ne a hotovi:disappointed_relieved:tahle se mi msti. @shadowbabe jo, urcite, ale kde hledat? :?

A to nemáte péči nějak stanovenou? Dítě je s ním rádo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaM
145
16.2.20 23:21

Jen počítej s tím, že první rok ve školce je stejně dítko minimálně, než se trošku promoří bacilama… Takže toho stejně moc nenapracuješ, pokud si neseženeš hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
16.2.20 23:46

Kamarádka dělala brigádně na call centru. Bylo tam hodně mamin. Možná je to varianta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 23:54

Jestli máš kurz sanitářky, co se poptat po lékárnách? Tam by s ranními směnami problém být nemusel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 23:57

Tak si udělej kurz na chuvu a můžeš s tím jít do soukromé školky nebo dětské skupiny.. A mladší dítě si tam můžeš brát s sebou.. Dá se to udělat za pár měsíců a aspoň u nás shání ty chůvy dost často

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86395
17.2.20 00:08
@Beckyttine5 píše:
Tak si udělej kurz na chuvu a můžeš s tím jít do soukromé školky nebo dětské skupiny.. A mladší dítě si tam můžeš brát s sebou.. Dá se to udělat za pár měsíců a aspoň u nás shání ty chůvy dost často

To je pravda.Nebo asistentku do školy, to je taky jen pár hodin ranní, víkendy prázdniny volný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1363
17.2.20 00:19

Hele, nad tím také stále přemýšlím. Moje práce je nepravidelná, hodně cestuji, a nemít partner práci, jakou má (a to poslední dva roky, předtím také věčně pryč), tak vůbec. Moji rodiče jsou ještě v produktivním věku a partnerovi bez zájmu. Navíc jsme střídavě v cizině. Takže bez chůvy vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 02:13

Nestíhám. Sice mám partnera, ale není ničemu. Jezdí domu večer a s péčí mi nepomáhá. Jedno dítě letos zdravé týden. A jen tak zdravé asi nebude, kdyz jsem ho vzala na chvilku ven a už zase kašle. Mám jednu zlatou babičku a i tak toho mám plne kecky. Litam do školky, školy. Když vyzvedavam ve škole, tak mezi posledními. Nemám žádný čas pro sebe. V práci každou chvilku nadelavam chybějící hodiny - kvůli lékařům děti. Sama nikam nechodím, na to už není čas. Necítím se vůbec v takové situaci. Pořád řeším něco a nevim, co dřív. Stresovala jsem se s prací už na rodicaku, co se mnou bude. Chtěla jsem v nouzi vzít práci časově o hodně náročnější. Jsem ráda, že to nakonec nevyslo, přestože mi to původně nabídli oni. Nezvládla bych to. Je zbytečně se dopředu stresovat. Pokud chceš změnit obor, tak más šanci teď něco studovat. Já obor nemenila. S nemocemi počitej. Mě děti byly víc nemocné než zdravé. Bez hlídání bych byla jako zaměstnanec k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama