Jak zvládate spaní po noční v paneláku?

30
18.7.19 23:16

Jak zvladate spani po nocni v panelaku?

Ahoj, v posledni dobe se rozjely rekonstrukce v okolnich bytech a neni tak sance se normalne vyspat po nocni pri tom vecnem randalu a vrtani :(
Jsem jak chodici zombik a uz mi z toho hrabe. Jak to zvladaji ostatni, kteri treba delaji ridice v MHD a maji zodpovednost? Jak to zvladate vy? Spunty do usi samozrejme nepomahaji :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2208
18.7.19 23:28

Mě zachránily plastový okna od nedalekého školního hřiště. Zbytek se mi zatím vyhnul, ale v záloze jsem měla špunty a pocit smíření se. Pak už jsi tak urvaná, že je ti to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
18.7.19 23:29

Mam s tim bohate zkusenosti :zed: kdyz sem bydlela v panelaku, kde byl klid, tak pohoda, ale pak sme se prestehovali do bytovky, kde bylo slyset i zamykani vedlejsiho bytu, jako by ti zamykali u hlavy..kolem. samej duchodce, pokoj u zachodu, kazdy kdo nad nama. spláchnul, ra hot jako krava :zed: :zed: vsem kolem rvala televize, porad rany, bouchani dverma, vrzani zidli, no sileny..diky bohu, ze sem otehotnela, ale zase me ra o v 6 budi duchodce, co se sprchuje a zbloukani vody me i malou vzbudi..neporadim ti, ale bud rada, ze nezijes v bytovce sice z cihel, ale dutych a asi hodne levnych :mrgreen: :mrgreen: nastesti se po 6 letech budeme stehovat do domku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
18.7.19 23:47

Nocni smeny jako takove mi nevadi, ale potrebuji se vyspat, coz pri vrtani jde tezko, fakt nechapu, jak to jini zvladaji, kor kdyz v panelaku bydli asi 4 miliony lidi a okolo 10% dela nocni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
19.7.19 06:35

@makovkai jednou jsem zažila rekonstrukci v patře pod náma a pomohly mi špunty do uší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2655
19.7.19 07:00

Ja kdyz spim, tak proste spim a okoli nevnimam. To bych nedelala nic jinyho, nez poslouchala co se kde deje, kdo kde leze. My teda investovali a zdi odhlucnili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
19.7.19 07:25

@makovkai nekdo kdyz spi, tak spi. Ja po nocni spala 3hodiny, s praskem 5 :cert: hrozny obdobi. A to nejsme v panelaku a pri zavrenych oknech je tu klid. Ted uz nikdy na nocni chodit nechci :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
19.7.19 07:25

Prášky na spaní. Nějaké spunty jsou k prdu - ten randal je hrozny. Mne tedy vadí i zvuk výtahu, to jak se dům probouzí, naši mají sousedku a ta si v půl šesté ráno mele čerstvou kávu - a ještě si zpívá :zed: A ideálně se proste odstěhovat. Menší bytovka byla po paneláku balzám na duši a dům pak doslova ráj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27075
19.7.19 07:43
@makovkai píše:
Ahoj, v posledni dobe se rozjely rekonstrukce v okolnich bytech a neni tak sance se normalne vyspat po nocni pri tom vecnem randalu a vrtani :(
Jsem jak chodici zombik a uz mi z toho hrabe. Jak to zvladaji ostatni, kteri treba delaji ridice v MHD a maji zodpovednost? Jak to zvladate vy? Spunty do usi samozrejme nepomahaji :(

Loni nám pod panelákem předělávali školku. Hudba, cizojazyčné hlasy…super. Letos zas kutají inženýrské sítě. Občas v bytě nějaká předělávka. Prostě spím, co to dá, nebo aspoň ležím. Kdyby to šlo, na spaní bych chodila k příbuzným. Kolegyně to teď má, komplet jim předělávají panelák a bude chodit spát k rodičům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16606
19.7.19 07:53

Ja kdysi mela sousedku, diky bohu se uz odstehovali, a ta mela dve deti v predskolnim veku. V zivote jsem nezazila nic tak hyperaktivniho. Jeji deti nonstop hlasite mluvily, ale to byl nepretrzity tok slov. Jako doslova.

NO a co nedelala sousedka? Rano, kdyz se melo odchazet do skolky a pod, tak je vypustila na chodbu a nechala je tam klidne 20-30min, nez se sama vypravila. Ty decka delaly neskutecnej randal. Furt z chodby volaly na matku do bytu, ze toto tamto, pusu nezavrely, behaly sem a tam, navzajem se postuchovaly… hruza.

Kazde rano me pred 7 probudily, ja vzteky uplne nepricetna, polstar pres hlavu, ale to fakt neslo. A protoze se to tahlo tech 20min minimalne, tak jsem byla tak nadopovana adrenalinem, ze jsem pak dlouuuuuho nemohla usnout. No a pak tak ruzne, jak to v panelaku chodi. Odvoz odpadku, sekani travy, vrtacka od souseda, rany bouchani a sypani kovu z nedaleke stavby, pipani couvajicicho nakladaku, tu a tam zabouchnute dvere, protoze proc by lidi zavirali dvere civilizovane, kdyz se s nima da prasknout tak, ze jednou urcite vyleti z pantu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55894
19.7.19 08:14
@makovkai píše:
Jsem jak chodici zombik a uz mi z toho hrabe. Jak to zvladaji ostatni, kteri treba delaji ridice v MHD a maji zodpovednost? Jak to zvladate vy? Spunty do usi samozrejme nepomahaji :(

nastesti se zase tak moc nevrta … je to neprijemne, ale ze by nepretrzite vrtali jsem nezazila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
19.7.19 08:19

A co taková ta sluchátka, která se používají třeba u broušení nebo soustružení, ta by to neodstínila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
19.7.19 08:27
@Venetia píše:
nastesti se zase tak moc nevrta … je to neprijemne, ale ze by nepretrzite vrtali jsem nezazila

No on je rozdíl, když někdo přidělá jen obrázek nebo pak předělává celý byt, no a největší hitparádou je taková rekonstrukce pláště domu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
19.7.19 08:27
@klamonožka píše:
A co taková ta sluchátka, která se používají třeba u broušení nebo soustružení, ta by to neodstínila?

Děkuji, to vypadá na dost zajímavý nápad, určitě omrknu!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27075
19.7.19 09:31
@makovkai píše:
No on je rozdíl, když někdo přidělá jen obrázek nebo pak předělává celý byt, no a největší hitparádou je taková rekonstrukce pláště domu :pocitac:

Výměna oken je taky lahůdka. Naštěstí nic netrvá věčně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama