Jak zvládáte spát bez partnera?

Anonymní
27.8.20 02:35

Jak zvládáte spát bez partnera?

S partnerem žijeme ještě u rodičů. Jezdíme k sobě a momentálně jsme spolu byli 3 týdny v kuse. Oboum začíná zase škola, takže se vrátil domů zpět na druhou stranu republiky. Já to špatně zvládám, hodně stresuju a teď se to znovu na mě podepsalo. Nemůžu spat, od odjezdu jen brečím a nedokážu se s tím smířit, že musel odjet. Navíc mě popadl velký stres při kterém jsem začala zvracet. Jak to zvládate vy? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48794
27.8.20 06:34

A to si představ, že já jsem byl bez partnerky a s malým dítětem víc než rok. Není dobré se na někoho moc upínat. A to platí i v partnerském životě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
27.8.20 06:51

Jistá míra stýskání je normální, ale ty jsi na něm evidentně dost závislá, nauč se zabavit i sama nebo to neskončí dobře. Závislost protějšek dusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
27.8.20 06:53

Vyhledej psychologa, to, jak moc to prožíváš není úplně „zdravé“ a může se to zhoršovat nebo rozpínat do dalších oblastí tvého života.
A k otázce - já to zvládám normálně. Od konce puberty jsem samostatná (od konce SŠ jsem už žila pryč od rodičů) a zvládám se o sebe bez problémů postarat. Spaní sama nebo s někým jsem nikdy nerozlišovala, prostor v posteli si naopak užívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64794
27.8.20 07:06
@Anonymní píše:
S partnerem žijeme ještě u rodičů. Jezdíme k sobě a momentálně jsme spolu byli 3 týdny v kuse. Oboum začíná zase škola, takže se vrátil domů zpět na druhou stranu republiky. Já to špatně zvládám, hodně stresuju a teď se to znovu na mě podepsalo. Nemůžu spat, od odjezdu jen brečím a nedokážu se s tím smířit, že musel odjet. Navíc mě popadl velký stres při kterém jsem začala zvracet. Jak to zvládate vy? :,(

Prehanis. Meli jsme vztah nadalku 7 let, vidali se po 2-3 tydnech. Jasne, odjezd byl spatny prvni den, ale ja nebrecela, natoz, abych zvracela. Po 7 letech jsme se prestehovali k sobe a zijeme spolu doted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3021
27.8.20 07:23

První den to bylo vždycky náročné a tak jsem si někdy pobrecela, ale pak se to poddá. To co popisujes není úplně ok, nemůžeš být na partnerovi tak závislá, zvlášť když jste ještě mladí. Si vezmi, kdybys musela být v bytě sama, aspoň tam máš rodiče. A to můj muž odjížděl třeba i na měsíc. Ona samota má taky něco do sebe, máš čas a prostor pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071
27.8.20 07:26

Chlap delal v zahranici, viděli sme se jen o vikendech a to mame deti. Urcite sem nebrecela, brala sem to jak bylo. Svým způsobem mi to i trochu vyhovovalo, člověk si od toho druhého potřebuje obcas odpočinout. Najdi si psychologa, tohle není normlani se na někoho tak vázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
27.8.20 07:40

Taky to nemám ráda a naštěstí se to moc často neděje :mrgreen: ale ty už to trochu přeháníš :oops: kor v tak mladým věku, bez závazků.. To už je spíš závislost a měla bys to řešit s odborníkem :nevim: problém bude u tebe v hlavě.. sebevědomí, sebeucta atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18495
27.8.20 07:45

Najdi si psychiatra, jsi na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
27.8.20 07:47
@Anonymní píše:
S partnerem žijeme ještě u rodičů. Jezdíme k sobě a momentálně jsme spolu byli 3 týdny v kuse. Oboum začíná zase škola, takže se vrátil domů zpět na druhou stranu republiky. Já to špatně zvládám, hodně stresuju a teď se to znovu na mě podepsalo. Nemůžu spat, od odjezdu jen brečím a nedokážu se s tím smířit, že musel odjet. Navíc mě popadl velký stres při kterém jsem začala zvracet. Jak to zvládate vy? :,(

Když mi bylo asi 5 let, měl jsem takový vztah k plyšovému medvídkovi. Taky jsem bez něho nemohl jít spát. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
27.8.20 07:51

Taky radši spím s manželem než bez něj, určitě to tak má spousta lidí a je to normální, ale tvůj případ je teda už za hranicí :nevim: měla bys vyhledat nějakého odborníka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24005
27.8.20 08:25

V době bez dětí jsem to zvládala úplně v pohodě. Nebyl problém se zabavit, číst ji, hrát na PC, udělat práci doma. Nyní s dětmi je to horší, protože vím, že všechny věci, které dělá manžel musím udělat sama. V době, kdy jsou dítka zalezlá v pelíšku už je to zase dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
674
27.8.20 09:59

Když je chlap přes noc pracovně pryč, tak si to vyloženě užívám! :mrgreen: to je taková pohodička, postel pro sebe, žádné chrápání…prostě bájo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
27.8.20 10:58

Uplne normalne. A to usiname v objeti. Ted jsem dokonce na par tydnu odjela dobrovolne jinam. Styskat se nam bude, ale nejsme zvykacky, abychom se od sebe neodlepili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
27.8.20 12:18

Vyhledej odbornou pomoc, nemáš to v hlavě v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu