Jak zvládáte tichou domácnost?

Anonymní
20.5.20 20:16

Jak zvládáte tichou domácnost?

Ahoj,

jdu si pro radu. Máme doma tichou domácnost, můj muž bohužel neumí řešit problémy jinak. :nevim:

Vy, které jste tohle zažily/zažíváte, jak jste do zvládaly? Mám pocit, že se zblázním..Mám ráda „sdílenou domácnost“, kde se spolu koukáme na telku, komentujem, i když si každý dělá svoje, prostě vím, že je to doma v poho a příjemná atmosféra a tohle nedávám. :nevim:

Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2110
20.5.20 20:18

Ty jo, to bych nepřežila. Asi bych po něm hodila kýbl ze studenou vodou. Ne jako promiň, ale mi tohle přijde dětinské.. řekla si mu to někdy? Já bych se ho asi zeptala proč to dělá, zda mu to nepřijdevtipný, jste dospělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1641
20.5.20 20:21

Chapu te a je to hrozny, taky to nezvladam dobre.ja to beru, jako citove vydirani a nikam nevedouci komunikaci a je to jeden z duvodu, proc jsem ukoncila jeden vztah.ale,samozrejme, zavisi i na jinych okolnostech a na tom, jak casto to tvuj muz praktikuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
20.5.20 20:23

Tichou domacnost? To jakoze se urazil a ted s tebou nemluvi? 8o asi bych se sbalila a sla ven/do hospody/za rodicema/na nakup..kamkoli..beze slova..vydychat se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24808
20.5.20 20:24

Taky sem to nesnášela…na druhou stranu, když sem byla faaakt hodně naštvaná, taky sem nemluvila :nevim:
Ale je rozdíl, jestli člověk nemluví, protože je tak naštvaný a smutný, že už ani nechce mluvit, nebo jestli to nemluvení používá jako zbraň proti tomu druhému…
Nemluvit, abych tomu druhému ukázala"tytyty", to je fakt hodno dospělé svéprávné osoby :roll: já osobně na to reagovala tak, že sem se zeptala, jestli by místo toho ostentativního mlčení nechtěl radši říct, jde je problém, a pokud ne, tak fajn, mlčet můžem oba, a jsem zvědavá kdo to dřív vzdá…obvykle to byl chlap, když se začal ptát, co bude k večeři, jestli ještě někdy vyperu nebo tak něco 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24808
20.5.20 20:26

Jo a taky sem se prostě sebrala a odjela, k babičce, kamosce, prostě co se hodilo…nikdy sem na tyhle typy vydiracek neměla nervy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 20:26

No i pro mě to není normální řešení konfliktů. To mi věřte, ale on je prostě zvyklej z domova, že spolu nekomunikovali, tudíž se ani nehádali. Neumí se ani napřímo pohádat a já jsem právě ten typ co zuří, když se mnou někdo neřeší, vytáčím se ještě víc a pak to končí tak, že každej máme jednu místnost, prostě nechce komunikovat, třeba za dva dny ho to přejde a chová se jakoby nic..Ale teda je to síla. :nevim:

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
13675
20.5.20 20:28

My ale obcas taky tichou domácnost máme, ne že by tim jeden druhého vydiral. Řekneme si své, proběhne diskuze ale stane se že jeden z nás, nebo oba nemáme pak náladu se bavit :nevim: max provozni věci a na víc v tu chvilku nemám chuť.
Dobrá atmosféra to není, ale nebudu se premahat do hovoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 20:29

@Elen8 Ahoj Elen8 a jak dlouho to u vás většinou trvá?

• Citovat
  • Nahlásit
4515
20.5.20 20:32

Záleží proč je tichá domácnost :nevim: my se třeba pohádáme a pak nemluvíme protože to potřebujeme vstřebat. kdyby to bylo tak že neřekne nic a naschvál přestane mluvit jak malý dítě tak bych odjela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
20.5.20 20:35

Znam to z domu a od expartnera. Mamka si zpravidla neco myslela a chovala se normalne. Ja jsem to pak delala stejne. Proste kdyz chce byt nastvany, necht si nastvany je. Jeho problem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
20.5.20 20:39

U nás bohužel taky, nezvládám to vůbec, chlap vydrží i několik dní. Většinou pak vytasím ženské zbraně a je usmiřovací sex :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
20.5.20 20:40

Ex manžel vydržel nemluvit i 14 dní. Nynější manžel ze začátku tak 2-3 dny, teď už tak max 1 :mrgreen: :mrgreen: občas nemám náladu mluvit já. No a ze začátku jsem to zvládala těžce, postupem času mi to bylo jedno. Nechceš mluvit, tak nemluv a vlez mi na záda… :nevim: určitě už bych se nedoprošovala jako jsem to dělala před 10 lety..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 20:50

@Michelle1985 A jak to dáváš/co v tu dobu děláš? Zůstáváš doma? Dřív jsem si myslela, že tohle dělají hlavně ženský, ale tady píšou holky, že to dělají chlapi (jako u nás doma).. :nevim:

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
33986
20.5.20 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj,

jdu si pro radu. Máme doma tichou domácnost, můj muž bohužel neumí řešit problémy jinak. :nevim:

Vy, které jste tohle zažily/zažíváte, jak jste do zvládaly? Mám pocit, že se zblázním..Mám ráda „sdílenou domácnost“, kde se spolu koukáme na telku, komentujem, i když si každý dělá svoje, prostě vím, že je to doma v poho a příjemná atmosféra a tohle nedávám. :nevim:

Díky!

Máme velký dům/byt. V případě tiché domácnosti zalezeme a jsme každý na svém.
Ale většinou to muž nevydrží a přijde dřív než já. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat