Jak zvládáte urážlivého partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 19:03
Jak zvládáte užárlivého partnera?

Ahoj uz mi z toho hrabe, tak se potřebuji vypovídat a zeptat se jak to zvladate vy :D s pritelem jsme mladí ale i tak jsme spolu poměrně dlouho a žijeme spolu. Jenze pritel je strasne urazlivy jak malé decko a ja uz si to nenechám líbit. Jakmile me neco stve tak mu to narovinu reknu, ale on nedokáže problem resit ale spis obrátí na me a začne co delam ja blbe a az to změním tak s tim neco udela ale do te doby mam smulu a pak tu vec dela schvalne a jeste je uražený. Nekolikrat mi i rekl ze kdyz nebude po jeho tak bude ticha domácnost. Treba mu prijde hrozna sranda mi rikat jinými jmény.. ok snazila jsem se to nejak vydržet ale posledni mesice to bylo extrémně casto no a dneska jsem to nedala.. jelikoz posledni 3 cely dny to delal neustále. Tak jsem na nej vyjela ze jsem mu milionkrat rikala, ze mi toto delat proste nebude ze uz me to nebavi a ze to neni vtipny.. jeho odpoved byla ze to vtipny pro nej je a ze ho to bavi.. rekla jsem mu ze to je typicky, on se urazil a usnul (bylo to k večeru a on mel jit na nocni). Vzbudila jsem ho ze uz musi jit, jeste jsem mu pomohla jak blba nachystat veci aby stíhal. Byl urazenej a rikal co na nej tak blbe cumim tak jsem rekla ze jsem se vubec nedivala na nej ale ze jsem na nej nasrana a on ze je nasranej protoze jsem zas protivna a ze teda budeme mit tichou domácnost.. kdyz odcházel ze dveří tak pokračoval a dodal ale omlouvam se za ty jména.. ja mu rekla at se neomlouvá protoze je to k nicemu kdyz stejne plánuje tichou domácnost, tak na co nejaky omluvy.. on se opet urazil ze zadnou tichou domácnost nechtel a ze se mi chtel omluvit ale ja si toho nevazim a jsem protivna a at si to doma uziju. A kdyz odešel tak jsem se z toho musela vybrecet.. stve me jak se s nim nejde o nicem bavit.. vzdy najde neco aby mi to mohl vyčítat na oplátku a ja byla za tu zlou. Komunikace na úrovni 0. Verim Zr se tu najdou nejake slečny co to maji doma podobně, tak se ptam jak proti tomu bojujete (krom toho ze ho pustíte k vodě). Dekuji za názory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Stevia
Závislačka 3707 příspěvků 09.03.19 19:07

Jinej nebude.K vodě ho pustit nechceš tak si budeš muset zvyknout,to je povaha…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 19:08

Partner je taky hodne urazlivy. Nevim, jak jste vekove, ale my uz si mladi rikat nemuzeme :D
Ja jsem si na to uz tak nejak zvykla. Ikdyz on se urazi kolikrat kvůli takovým banalitam, ze mi z toho jde rozum kolem. Ale vzhledem k tomu, ze je skvely v posteli, tak si ho jeste chvilku necham. Jinak by asi letel :nevim:

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 09.03.19 19:09

Kolik vám je? Pět? Chováte se oba jak malé děti.

kve-tinka
Závislačka 4840 příspěvků 3 inzeráty 09.03.19 19:25

Proc ti rika jinymy jmeny? 8o bych mu treba zacala rikak Lopato a cau. Tichou domacnost vydrz!! :mrgreen:

Denisa56
Kelišová 6645 příspěvků 09.03.19 19:26

Konflikty ve stylu „3. b na procházce“. Otravujete si život kvůli naprostým, ale opravdu úplně naprostým pitominám. Dělá ti naschvály jak piberťák. Nevím, kolik vám je, ale když už spolu bydlíte, tak patnáct asi těžko. Já bych teda s takovým blbečkem nebyla.

Verunecka289
Závislačka 3434 příspěvků 09.03.19 19:36

Ty už jsi tu psala, ne? :think:

Ancek
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 09.03.19 19:43

To, co popisuješ, do vztahu nepatří. Nehodíte se k sobě. Ty potřebuješ chlapa, který se chová dospěle. On potřebuje holku, která mu tyhle srandičky zatrhne.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 09.03.19 20:28

Jsi s nim ze zvyku. Tohle by me nebavilo, pak si zacnete vic nadavat a vycitat, vsechno se bude na sebe nabalovat… o nicem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 20:43

Jinak se omlouvám za chybu..mělo to být urážlivého.
@kve-tinka Nevím, prý ho to baví. Já bych to asi zkousla a i se tomu smála, ale je to furt a navíc jmény holek, které znám nebo dokonce jmény bývalek.
@Ancek Myslíš, že se to nezmění? Že třeba nodespěje?

Ancek
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 09.03.19 22:18
@Anonymní píše:
@Ancek Myslíš, že se to nezmění? Že třeba nodespěje?

Tak změnit se a dospět může, ale spíš se to stane po boku jiného partnera. Leda bys ty sama v sobě našla sílu to zastavit. Ujasnit si, že jste na stejné lodi, jste partneři a ne soupeři. Na ty jeho hry nepřistoupit. Nejde ale o jednorázovou záležitost, zaběhnuté vzorce chování se těžko mění a základní předpoklad je, že je člověk chce změnit.

Ginella
Kecalka 251 příspěvků 10.03.19 04:45

Kolik vám je? Chováte se jako malé děti. :roll: Já bych se s ním rozešla, myslím si, že to nemá smysl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 11:40

@Ginella No prave ja se snazim to resit dospělé. Chci komunikaci.. normalne si rict kdyz me neco stve a vadi. Probrat to a udelat kompromis, ale on hned začne obracet a urážet se skrz totální kraviny a ja na to pak nemam a taky se zbytecne rozčiluju protoze mi je z jeho chovani na bliti uz.. s prominutím :D jinak jsem mu vcera psala do prace kvuli tomu ze se neco stalo v me rodině.. chvilku jsme si o tom normalne psali a kdyz jsem se ho ptala co chce k obedu a zda mu mam jit rano koupit nejakou snídani tak byl protivny tak jsem se na nej vybodla. Rano dosel z prace a obvykle si lehne za mnou a ja jsem zvykla ze se pritulim. Tentokrat jsem se jen ja tulila a on me odhodil pryc, takze je zas typicky urazenej a me uz to nebavi :nevim:

Ginella
Kecalka 251 příspěvků 10.03.19 11:59
@Anonymní píše:
@Ginella No prave ja se snazim to resit dospělé. Chci komunikaci.. normalne si rict kdyz me neco stve a vadi. Probrat to a udelat kompromis, ale on hned začne obracet a urážet se skrz totální kraviny a ja na to pak nemam a taky se zbytecne rozčiluju protoze mi je z jeho chovani na bliti uz.. s prominutím :D jinak jsem mu vcera psala do prace kvuli tomu ze se neco stalo v me rodině.. chvilku jsme si o tom normalne psali a kdyz jsem se ho ptala co chce k obedu a zda mu mam jit rano koupit nejakou snídani tak byl protivny tak jsem se na nej vybodla. Rano dosel z prace a obvykle si lehne za mnou a ja jsem zvykla ze se pritulim. Tentokrat jsem se jen ja tulila a on me odhodil pryc, takze je zas typicky urazenej a me uz to nebavi :nevim:

Já se ti nedivím, mě by to taky nebavilo. Kolik vám je? Můžeš si s ním v klidu sednout, promluvit si a vysvětlit mu, že takhle to dál nejde. Všechno bez výčitek, jen klidná rozmluva. Předpokládám ale, že se asi zase urazí. Já být tebou, tak se s ním opravdu rozejdu. Na mě by takové dohadování a urážení prostě nebylo.

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 10.03.19 12:01

A nebylo by ti bez něj líp?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama