Jak zvládnout odchod od partnera?

Anonymní
13.4.17 19:14

Jak zvládnout odchod od partnera?

Ahoj,
chci se zeptat - co se dá dělat…
Přítel postavil sám dům, všechno je psané na něj, mně tu nepatří nic. Poslední dobou často uvažuju o odchodu, náš vztah je takový prázdný, on je vlastně pořád pryč už hodně let, doma max 1 víkend v měsíci, jinak návraty večer, někdy i pozdě. Máme dvě děti a to je jedna z mála věcí, co nás spojuje.
Jenže - jak odejít? Děti zvyklé na velký dům, já sice pracuju, ale vydělám tak na jídlo, naftu a školku. Peníze našetřené nemám, není z čeho, byla jsem s dětmi dlouho doma a stavěl se dům…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23398
13.4.17 19:19

Tak tam zůstaň, když není vůbec doma, ne? Mluvila jsi s ním o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
13.4.17 19:20
@Anonymní píše:
Ahoj,
Přítel postavil sám dům, všechno je psané na něj, mně tu nepatří nic. Poslední dobou často uvažuju o odchodu, náš vztah je takový prázdný, on je vlastně pořád pryč už hodně let, doma max 1 víkend v měsíci, jinak návraty večer, někdy i pozdě. Máme dvě děti a to je jedna z mála věcí, co nás spojuje.
Jenže - jak odejít? Děti zvyklé na velký dům, já sice pracuju, ale vydělám tak na jídlo, naftu a školku. Peníze našetřené nemám, není z čeho, byla jsem s dětmi dlouho doma a stavěl se dům…

a myslíš že Ti bude někde lépe? jako jasně že Tě ten vztah štve…ale zas mi to nepřijde nějaký hrozný (pokud teda někoho jineho nemas) aby to nemohlo být jeste daleko horší… víš jestli Tě jako nepálí dobre bydlo trochu :-) ale nechci se Tě dotknout jen mi přijde že dnes spousta lidí kvuli malichernosti hned rozbíjí rodinu… nejde počkat až deti odrostou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1947
13.4.17 19:20

A dům se stavěl jen z jeho peněz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
13.4.17 19:21

@pikola přesně tak!! pokud není vubec doma nevím co dotyčný tak vadí -..v podstatě má klid…o který přijde v momentě kdy odejde…pak začne šrumec, finanční trable, děti přijdou o zázemí a jistoty a nedejbože jeste chlap začne delat problemy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23398
13.4.17 19:24

@axelina spíš jelikož nejsou manželé, odejde s holým zadkem. Sice ho neuvidí ani ten jeden víkend v měsíci, ale peníze nemá, tak jak to chce řešit, kde bydlet? Pak že je svatba jen papír

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.17 19:32

Přesně tak, nejsme manželé, brala se hypotéka, kterou jsme podepsali oba - já si tím pádem myslela, že i dům je nás obou. Až byl dostavěný, zjistila jsem, že jde mít hypotéku i bez vlastnění domu. Postavil ho levně, má cca dvojnásobnou hodnotu než vložil. Dělal na něm sám, já se starala o děti.
Jestli mě pálí dobré bydlo? Spíš mi chybí láska, pohlazení - prostě partnerství. Mám strach, že už prostě nebudu šťastná…

• Nahlásit
  • Citovat
8100
13.4.17 19:35

No a zkusili jste něco spolu vyřešit.
Proč je vlastně vše psané na něj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31429
13.4.17 19:38

Klasika, kolikrát jsem to tu četla. No tak běž a hledej s dvěma dětmi novou romantickou lásku! Jistě máš kam a za co. Vezmi dětem otce, sbal si kufry a jdi hledat prince na bílém koni. Jistě o bezprizorní ženu s dvěma cizími dětmi bude veliký zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 19:41

Řekla jsi mu to co ti vadí? Nebo žije v tom, že je všechno ok a ty najednou příjdeš s tím, že odcházíš. Musí být pořád takhle pryč? Tohle jde přece vyřešit, ale musíte spolu mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
13.4.17 19:47

:zed: škoda žes nepsala kdysi, pritel chce stavět, ale barák bude psány jen na něj. Mam do toho jít? Jake by asi byly odpovědi? Kámoška se kvůli tomu i rozešla. Nechtěla jednou odcházet s holym zadkem nedej boze ještě s dětmi. Teď už je kazda rada draha a roky Tvé práce, dřiny na úkor tvého Volného času ti nikdy nikdo nevrátí ani nezaplatí, protoze jsi dala děti bez svatby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
13.4.17 19:50
@Burj Chalifa píše:
Klasika, kolikrát jsem to tu četla. No tak běž a hledej s dvěma dětmi novou romantickou lásku! Jistě máš kam a za co. Vezmi dětem otce, sbal si kufry a jdi hledat prince na bílém koni. Jistě o bezprizorní ženu s dvěma cizími dětmi bude veliký zájem.

Tvoje názory mi jsou často cizí a nesouhlasím s tím, co píšeš. Ale za tento koment ti dávám :palec: :palec: Vystihla jsi to velmi pěkně.
Otázka je, jestli to zakladatelka pochopí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
13.4.17 19:57
@Anonymní píše:
Přesně tak, nejsme manželé, brala se hypotéka, kterou jsme podepsali oba - já si tím pádem myslela, že i dům je nás obou. Až byl dostavěný, zjistila jsem, že jde mít hypotéku i bez vlastnění domu. Postavil ho levně, má cca dvojnásobnou hodnotu než vložil. Dělal na něm sám, já se starala o děti.
Jestli mě pálí dobré bydlo? Spíš mi chybí láska, pohlazení - prostě partnerství. Mám strach, že už prostě nebudu šťastná…

Tohle je na poradu s pravnikem. Nejak narok mit budes, kdyz jsi tam vlozila penize.

• Citovat
  • Upravit
pohledmuze
13.4.17 19:59
@Burj Chalifa píše:
Klasika, kolikrát jsem to tu četla. No tak běž a hledej s dvěma dětmi novou romantickou lásku! Jistě máš kam a za co. Vezmi dětem otce, sbal si kufry a jdi hledat prince na bílém koni. Jistě o bezprizorní ženu s dvěma cizími dětmi bude veliký zájem.

Je to tezky. Na jednu stranu neni spokojena se svym zivotem, ale ma nejaky jistoty. Na druhou stranu, kdyz nic nezkusi, tak stastna nikdy nebude. :think: A nemusi mit kdovijakou romantickou lasku, treba ji bude stacit kvalitni sex a pozornost. :think: Ale ted treba nema nic, jen jistotu bydleni.

Příspěvek upraven 13.04.17 v 20:00

• Citovat
  • Upravit
411
13.4.17 20:00
@Anonymní píše:
Ahoj,
Jenže - jak odejít? Děti zvyklé na velký dům, já sice pracuju, ale vydělám tak na jídlo, naftu a školku. Peníze našetřené nemám, není z čeho, byla jsem s dětmi dlouho doma a stavěl se dům…

Nejste vůbec v lehké situaci a předpokládám, že s přítelem jste o tom mluvili, ale nejspíš se nic nevyřešilo. Bohužel si nejsem jistá, zda vám vaše otázka tady nějak pomůže, spíš když vidím některé odpovědi, typu jako no jo děti bez svatby apod. Tak aby vám to spíš jen neublížilo a necítila jste se po názorech ještě hůř. :( snad nakonec najdete dobré řešení své situace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama