Jak zvládnout porozchodové období

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 01:34
Jak zvládnout porozchodové období

Ahoj damy :kytka: Mam na vas vsechny malou otazecku. Urcite jste si každá prosla rozchodem at uz ošklivým či normálním. Chci se zeptat jak jste zvládli to těžké období co po tom prijde. Jak jste se s tim vypořádali. 8)

Reakce:
hesnom
Kecalka 176 příspěvků 15.11.18 08:17

Mne pomohlo se samozrejme vybrecet :mrgreen: potom byt s kamarady, ale v dobe, kdy jsem naposledy mela zlomene srdce, jsen studovala vysokou, takze jsem se proste ucila :lol: chodila jsem mezi lidi a hodne flirtovala a tak 8o :) a za 4 mesice zacala chodit, ted uz, s manzelem :D

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.11.18 09:04

Věnovat se koníčkům, sobě, přátelům, rodině… Chce to jen čas :kytka:

Jabadabadu
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 15.11.18 15:06

Pravidelně navštěvovat restaurační zařízení s dobře načepovaným pivem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >