Jak zvládnout problém s komunikací ve vztahu? Stále se hádáme.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:09
Jak zvládnout problem s komunikaci ve vztahu?

Všem hezky vecer, pro začátek prosím o zachování anonymu.. můj muz zna moji přezdívku :lol:
Moc vás prosím o radu. Asi zazivame krizi ve vztahu. Trvá to už skoro dva roky a uklidnění v nedohlednu. Začalo to obyčejnými hadkami kvůli malichernostem.. pro příklad - zaparkovala jsem auto o kousek dal a nestihla ho preparkovat, než se vrátil domu. To mi utkvelo ze zacatku hádek asi nejvíc v paměti. A pak už se to jen nabalovalo. Nikdy se nehadame o ničem zásadním. Ale pokaždé se z brouka stane velbloud a nechapu jak. Proste se urazi, já to chci řešit, on ma pak pocit, ze na nej stekam a říká, at mu dam pokoj. Tak ho nechám a nebavi se se mnou do te doby, dokud nepřijdu pomalu po kolenou, ze jsem špatná. A pak je druhá verze, kdy neřeším nic a dopadne to stejne - musím přijít a skemrat. Kdyz se rozbrecim, protože me to trápí, tak mi akorát řekne, ze jsem labilní a at jdu brecet jinam. Nepřijde mi, ze mu na me záleží.. nemůžu vůbec nic říct, protože už nevim, kvůli čemu se pak zase urazi a řešit se to s nim nedá, protože podle nej jsem labilní a mela bych se léčit. Vůbec nevim, jak dal. Zkoušela jsem to řešit, neřešit. Všechno je ale spatne. Mám pocit, ze by chtěl, abych byla někdo jiný, protože me takovou jaká jsem evidentně nebere :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
jita22
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 31.03.19 22:18

A jake dalsi blbosti to jsou?V cem je problem auto zaparkovane dal?
A proc skemras?

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 31.03.19 22:27

nejdřív se potřebujete domluvit, že se vám nedaří se domluvit a že to chcete změnit.

Pak vstupte do párové psychoterapie.

Pokud se to nepovede, tak ho proboha pošli do háje a do psychoterapie vstup sama, a nauč se vážit si sama sebe, mít se ráda a přijímat se taková, jaká jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:27
@jita22 píše:
A jake dalsi blbosti to jsou?V cem je problem auto zaparkovane dal?
A proc skemras?

Třeba dnes mi nešel zapnout zip u bundy a nenašla jsem během minuty na mobilu co hledal, tak mi doma řekl, ze jsem neschopna. Nebo kdyz vidím, ze ma špatnou náladu, tak se zeptám, jestli je vse v pořádku. Pak další, kdyz se nas někdo ptal jaký byl vecer a já odpověděla asi dřív než jsem mela jedním slovem “krátký”. Jen pro příklad na co si v rychlosti vzpomenu, co znamená dlouhé urážení. To dnešní bude zase nejmíň na tyden :(
Problem s autem byl v tom, ze na našem místě stal někdo jiný, tak jsem ho zaparkovala o kousek dal a tam nedosáhne nas kamerový system a chyba byla, ze jsem ho nesla preparkovat hned, co odjelo, protože jsem vařila. Me ani nenapadlo, ze by to mohl byt problem preparkovat ho později. Všechno to jsou takové hlouposti.
A skemram, protože tu dusnou atmosféru nesnesu :( je mi to líto. Ignoruje me, nezdravi, přehlíží.. Kdyz jsme spolu začínali, byl moje vysněná láska. Takové to co člověk vidí v romantických filmech. Nikdy jsem nic podobneho nezažila a teď kdyz vidím ten obrat, tak je mi z toho hodně uzko. Nezvladam to asi pobrat, ze z tak pozorneho a laskyplneho člověka, se stane urážlivý mužský citlivy na všechno mozne. Nikdy ten důvod toho proč se urazil nechapu. Asi jsem fakt nechapava a k ničemu, kdyz to nechapu.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:30
@Ou píše:
nejdřív se potřebujete domluvit, že se vám nedaří se domluvit a že to chcete změnit.

Pak vstupte do párové psychoterapie.

Pokud se to nepovede, tak ho proboha pošli do háje a do psychoterapie vstup sama, a nauč se vážit si sama sebe, mít se ráda a přijímat se taková, jaká jsi.

My na něčem takovém byli a pan psycholog mu řekl, ze je pasivně agresivní. Takže byl pak zase naštvaný. Protože mu to řekl i někdo jiný než já a hlavně ho někdo kritizoval. Prý to není dobrý psycholog řekl. A tím to skončilo.. :nevim: :(

Ms.Ragdoll
Závislačka 2872 příspěvků 31.03.19 22:37

Rozhodne prestat skemrat, brecet a doprosovat se. Delej si svoje a uplne ho ignoruj. Zkus to vydrzet. Je videt, ze mu tahle situace vyhovuje a citi se na koni. Ty mu na tu hru dlouhodobe pristupujes a sama vidis, kam to vede.

Jestli se snazi vyvolávat hadky, tak mu v klidu rekni, at se jde hadat s nekym jinym, ze te to nezajima. Pokud s tebou chce neco normalne probrat, budes jen rada, ale slusne a hlavne v klidu. Kdyby to nerespektoval, klidne bych odesla z mistnosti. Nastav mu zrcadlo. :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 15024 příspěvků 31.03.19 22:38
@Anonymní píše:
Třeba dnes mi nešel zapnout zip u bundy a nenašla jsem během minuty na mobilu co hledal, tak mi doma řekl, ze jsem neschopna. Nebo kdyz vidím, ze ma špatnou náladu, tak se zeptám, jestli je vse v pořádku. Pak další, kdyz se nas někdo ptal jaký byl vecer a já odpověděla asi dřív než jsem mela jedním slovem “krátký”. Jen pro příklad na co si v rychlosti vzpomenu, co znamená dlouhé urážení. To dnešní bude zase nejmíň na tyden :(
Problem s autem byl v tom, ze na našem místě stal někdo jiný, tak jsem ho zaparkovala o kousek dal a tam nedosáhne nas kamerový system a chyba byla, ze jsem ho nesla preparkovat hned, co odjelo, protože jsem vařila. Me ani nenapadlo, ze by to mohl byt problem preparkovat ho později. Všechno to jsou takové hlouposti.
A skemram, protože tu dusnou atmosféru nesnesu :( je mi to líto. Ignoruje me, nezdravi, přehlíží.. Kdyz jsme spolu začínali, byl moje vysněná láska. Takové to co člověk vidí v romantických filmech. Nikdy jsem nic podobneho nezažila a teď kdyz vidím ten obrat, tak je mi z toho hodně uzko. Nezvladam to asi pobrat, ze z tak pozorneho a laskyplneho člověka, se stane urážlivý mužský citlivy na všechno mozne. Nikdy ten důvod toho proč se urazil nechapu. Asi jsem fakt nechapava a k ničemu, kdyz to nechapu.. :nevim:

A podle toho tě jako nepozná, jo? :zed:

Já hádám milenku.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2872 příspěvků 31.03.19 22:47

A uprimne, pokud to trva takhle dlouho, tak je pravděpodobny, ze se to moc nezlepsi. Skoro to vypada, ze se pan snazi, abys to nevydrzela a ten ranecek sis sbalila prvni… nebo by si ten ranecek rad sbalil sam, ale z nejakeho duvodu nemuze, tak si to na tobe takhle vybiji.To rozhodne nebude jen tak.

Příspěvek upraven 31.03.19 v 22:54

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:52
@Ms.Ragdoll píše:
Rozhodne prestat skemrat, brecet a doprosovat se. Delej si svoje a uplne ho ignoruj. Zkus to vydrzet. Je videt, ze mu tahle situace vyhovuje a citi se na koni. Ty mu na tu hru dlouhodobe pristupujes a sama vidis, kam to vede.Jestli se snazi vyvolávat hadky, tak mu v klidu rekni, at se jde hadat s nekym jinym, ze te to nezajima. Pokud s tebou chce neco normalne probrat, budes jen rada, ale slusne a hlavne v klidu. Kdyby to nerespektoval, klidne bych odesla z mistnosti. Nastav mu zrcadlo. :nevim:

Me prave přijde, ze mu vyhovuje hlavně to, kdyz spolu nemluvíme. :think: ze je za to rad :think: takže vyvolá problem..z ničeho..prkotina.. a já se braním. I kdyz už často ani to ne. Už chodím skemrat jen pro klid doma. Máme malého syna. Přijde mi to chování nespravedlive..hlavně už kvůli malému. Je schopny me v jednu chvíli milovat až za hrob a v sekundě se začít chovat jako kdybych byla ten největší hmyz.. :(

Ms.Ragdoll
Závislačka 2872 příspěvků 31.03.19 22:57
@Anonymní píše:
Me prave přijde, ze mu vyhovuje hlavně to, kdyz spolu nemluvíme. :think: ze je za to rad :think: takže vyvolá problem..z ničeho..prkotina.. a já se braním. I kdyz už často ani to ne. Už chodím skemrat jen pro klid doma. Máme malého syna. Přijde mi to chování nespravedlive..hlavně už kvůli malému. Je schopny me v jednu chvíli milovat až za hrob a v sekundě se začít chovat jako kdybych byla ten největší hmyz.. :(

Spis bych rekla, ze mu naopak vyhovuje to, ze nevydrzis a prilezes. Proto to dela. Kdyby chtel klid, da se to zaridit mnohem jednodussim zpusobem. ;)

jita22
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 31.03.19 23:02

Asi se mu libi te ovladat a deptat, kdyz te ma ted jistou s ditetem.Vzchop se trochu a pokud to jinak nepujde,odejdi.Vzdyt se to prenasi i na dite.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 23:03
@Russet píše:
A podle toho tě jako nepozná, jo? :zed:Já hádám milenku.

To hádám také :lol: ale nemůžu nic najít :lol: mobil nelustruju, ani neznám heslo, ale nechává ho kdekoliv. Ale přijde mu, ze říká pravdu, kdyz mi vypráví, co za ten den zažil :lol:

růžový achát
Kelišová 7034 příspěvků 31.03.19 23:04

V tento moment radím začít leštit pověstnou litinovou pánev a ukončit vaše společné trápení. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 23:12
@Ms.Ragdoll píše:
Spis bych rekla, ze mu naopak vyhovuje to, ze nevydrzis a prilezes. Proto to dela. Kdyby chtel klid, da se to zaridit mnohem jednodussim zpusobem. ;)

No.. i to je mozne :think: asi mu to děla dobre. Vždycky si rikam, ze tentokrat už neprilezu a zase to udělám.. jsem nenapravitelna :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 23:16

Představte si, ze v průběhu toho, co tady s vámi pisi, lezim na gauci, on za mnou přišel. Donesl mi misku s jogurtem, nahoru brusinky a já to mám rada rozmichane, tak jsem podekovala a rozmichala to :lol: a dostala jsem vynadano, ze prý si chce dat také. :lol: tak ted zase cely otrávený odešel :lol: co je spatne na rozmichanym jogurtu? :lol:
Jestli přijde sem na emimino, tak muzu mít anonym jsk chci, ale teď me za ty detaily pozná :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama