Reklama

Jak zvládnout ráno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enderban
Povídálka 37 příspěvků 03.09.18 08:42
Jak zvládnout ráno?

Zdravím všechny :) Říkala jsem si, jestli by mi tu někdo z Vás neporadil nějaké dobré tipy na ranní vstávání :-D Četla jsem spoustu diskuzí s tipy, např. ať se člověk ráno na něco těší, ale upřímně? Na co se mám ráno těšit, když chci spát? :-D Vstávám každý den v 6 ráno, chodím spát mezi půl 12 a 12. Dřív neusnu, jen někdy když jsem hodně utahaná se to povede. Nejhorší je, že přítel má jinou pracovní dobu a každý den vstává v půl 9. Takže se snažím držet s ním krok a tempo, ale přece jen má těch hodin spánku mnohem více. Občas jsem tak utahaná, že jsem protivná a pak mě to mrzí… Ale nejhorší je to ráno… Vstanu hned se zazvoněním budíku, ale příjemnou náladu moc nemam :-D Ještě když vidím, jak přítel si spokojeně spí..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Micaella22
Kecalka 259 příspěvků 03.09.18 08:43

Vstavam v 5 a nic jinyho nez jit spat v 10 mi nezbylo

K.a.c.i.k93
Kelišová 5666 příspěvků 03.09.18 08:45

V 6 ráno už jsem na cestě do práce,takže to nemáš tak strašný :) Já vstávám ve 4 a být na na tvém místě,naučila bych se chodit spát dříve :)

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 03.09.18 08:46

Nojo s tím se nic nenadělá, ten pohled, když já musím vstát a přítel si ještě spí je takový nefér :mrgreen: ale já se těším ráno, že si udělám dobré kafe, na cestě do práce si pustím oblíbenou hudbu, nebo si čtu v busu knížku :)

Enderban
Povídálka 37 příspěvků 03.09.18 08:48
Nojo s tím se nic nenadělá..

@Kriss Tina Přesně! Já vím, že za to nemůže, ale já mu tak hrozně závidím i mám vztek zároveň :-D

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 03.09.18 08:53

Já se dám ráno nějak do pucu, v práci si dám kafe a snídani a pak začnu fungovat :mrgreen: mezitím mi teda někdy kafe vystydne když něco urgent řeším :lol: říkám si, že až budu opět na mateřské tak budu mít někdy to vstávání krušnější a bez kafe :lol:
Můj partner tomu rozumí, že se v 9-10h odeberu do postele, pak on má prostor na svou zábavu, kterou s ním nesdílím (jezdí autíčka na xboxu jako malý kluk ale furt lepší než ženské,chlast apod že jo).
Je potřeba hledat to pozitivní a nemračit se na celý svět že on si ještě spí, jednou za tři týdny zadostiučiněním on vstává dříve než já :mrgreen:

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 03.09.18 08:53

Zadne tipy nemam. Spani mam po nocnich sluzbach nabourane i tak dost, vstavat v 6 pro me bylo vzdycky utrpeni. Poslednich deset let delam nejdriv od 8, vstavam pred 7 a je to lepsi.

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 03.09.18 08:55

@Enderban tak u nás to bylo dlouho naopak, já na mateřské a přítel vstával dřív než já se synem a taky mi to nevyčítal ;) pokud nemáte stejnou pracovní dobu tak vždycky bude jeden spát dyl no :mrgreen: nauč se chodit spát dřív, budeš víc odpočinutá a min vzteklá po ránu :lol:

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 03.09.18 08:56

Jinak me vzdycky po ranu pomaha muzika do usi, mam specialni ranni playlist.

Enderban
Povídálka 37 příspěvků 03.09.18 09:02

@Ijen Zkusím to, díky :-)

Enderban
Povídálka 37 příspěvků 03.09.18 09:03

@Kriss Tina Když večer jsem ráda, že máme s přítelem čas pro sebe. Koukneme na film nebo si něco zahrajeme. Ale ráno toho pak trochu lituju :-D

Enderban
Povídálka 37 příspěvků 03.09.18 09:05

@saphire Teď v sobotu vstával o dost dřív jak já a musím říct, že malá škodolibá radost tam byla, ať si to zkusí :-D

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 03.09.18 09:06

@Enderban tak my taky máme večery pro sebe, hrajem něco spíš o víkendu to si u toho dáme i pár skleniček a nemusíme ráno vstávat :D v týdnu spíš po večeři uložím dítě a pak si pouštíme filmy většinou už v posteli, takže mi nevadí když při filmu třeba usnu :mrgreen:

Sue2008
Stálice 52 příspěvků 03.09.18 09:07

Taky jsem jednu dobu vstavala ve 4, to uz bylo fakt peklo, pravidelne jsem vecer mezi 8-9 vytuhla. S pritelem travit cas hned kdyz prijde z prace a po vecerech at si dela co chce on. Normalni clovek pochopi, ze taky potrebujes svych 8 hodin spanku :nevim:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 03.09.18 09:09

Celý svůj pracovní život vstávám v půl páté,takže pro mě je v šest luxus. Chodím spát kolem jedenácté. Teď jsem na rodičovské, těšila jsem se,že si budu alespoň dýl pospávat a bohužel,moje miminko chodí spát se slepicemi a bohužel s nimi i vstává. Takže budíček mezi 5.a 6.hodinou ranní…když už padám má ústa,jdu si prostě v devět lehnout a dospim ten deficit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >