Jak zvládnout rozchod po pěti letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 03.03.17 21:01
Jak zvládnout rozchod

Dobrý večer,

jak zvládnout rozchod s přítelkyni? Rozešel jsem se s ní po 5 letech.. kvůli tomu, že se zajímala a věnovala čas jinému klukovi, byl to její kamarád a když jsme to řešili a chtěl jsem, aby to omezila, že mi to vadí, tak její odpověď byla, že mu to nemůže udělat…Že je do ni zamilovaný a že by mu ublížila. Takže jsem to po čase nezvládl a rozešel jsem se. Teď trpím.. Strašně moc mi chybí, chci ji zpět jinou, aby nebyla tkaová, což je blbost. Už je to dva týdny a ona má už nějakého milence, dokonce to není ani ten kamarád. Takže to pro mě je ještě 100× horší a nevím co mám dělat…Třeba zkusit též nějakou holku? Pomůže mi to trošku? Fakt jsem z toho v prd.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 21:05

A ty nemáš žádný kamarádky?

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 03.03.17 21:08

Mám kamarádky. A tobě by nevadilo, kdyby přítel chodil s kamarádkou hrát bad, tenis, chodili spolu na bázen a s tebou by byl třeba jednou v týdnu?

Uživatel je onlineAmys
Generální žvanilka 20786 příspěvků 03.03.17 21:12

@lukasss123 Vím, že to ti teď příliš nepomůže, láska je prostě slepá, ale aspoň taková maličká berlička - to, že radši obětovala vztah s tebou kvůli tomu, aby kamarád, který je do ní zamilovaný, nebyl smutný a vpodstatě hned po rozchodu začala chodit s někým jiným, jen vypovídá o tom, že jí na tobě vůbec ale vůbec nezáleželo. Srdci neporučíš, ale zkus si to odůvodňovat rozumově tak dlouho, až to i to srdíčko nakonec pochopí. Chce to čas. Jen jí, proboha, nechtěj zpátky, to nemá žádnou budoucnost :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 21:13
@lukasss123 píše:
Mám kamarádky. A tobě by nevadilo, kdyby přítel chodil s kamarádkou hrát bad, tenis, chodili spolu na bázen a s tebou by byl třeba jednou v týdnu?

takže tvoje kamarádky jsou v pohodě a její kamarád ne? to zní dost sobecky :think:

Uživatel je onlineAmys
Generální žvanilka 20786 příspěvků 03.03.17 21:14

Jo a vytloukat klín klínem nemá smysl. Počkej, než se to zahojí. Zkus se soustředit na něco jiného, věnuj se intenzivně nějakému koníčku, sportu, čemukoliv :nevim:

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 03.03.17 21:18
@Amys píše:
Jo a vytloukat klín klínem nemá smysl. Počkej, než se to zahojí. Zkus se soustředit na něco jiného, věnuj se intenzivně nějakému koníčku, sportu, čemukoliv :nevim:

Děkujiii :(

@ka2ka píše:
takže tvoje kamarádky jsou v pohodě a její kamarád ne? to zní dost sobecky :think:

A kdo psal, že se chovám ke svým kámoškám tak, jak ona ke svým kámošům? A už vůbec jsem ji kámoše nezakázal, ale toto je úplně něco jiného.. zbytečně to s tebou řešit asi.

Uživatel je onlineAmys
Generální žvanilka 20786 příspěvků 03.03.17 21:19
@ka2ka píše:
takže tvoje kamarádky jsou v pohodě a její kamarád ne? to zní dost sobecky :think:
Já teda nevím, ale pokud ona tráví většinu volného času pouze s kamarádem a na svého vlastního přítele si udělá čas pouze jednou týdně, tak to mi tedy přijde jako oprávněná žárlivost :think: Tohle by nevadilo jen hlupákovi a nebo člověku, kterému na tom druhém stejně nezáleží, pak je ta tolerance taky trošku někde jinde…
@lukasss123 píše:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 21:20

No tak když ti to vadilo mohl jsi chodit s nima :nevim: upřímně rozešel jsi se s ní ty a ona tě prosit nebude aby se mohla vrátit s tím se musíš smířit

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 03.03.17 21:22
@ka2ka píše:
No tak když ti to vadilo mohl jsi chodit s nima :nevim: upřímně rozešel jsi se s ní ty a ona tě prosit nebude aby se mohla vrátit s tím se musíš smířit

:mrgreen: Aspoň trošku mě rozesměješ :dance: Nechci aby mě prosila.

Aotearoa
Závislačka 4628 příspěvků 03.03.17 21:26

Ja bych naopak vytloukla klin klinem. Stoprocente lepší nez sedět doma na zadku. Ono i objejmuti od nekoho, koho nemilujes, pomůže. Ja to takto po rozchodu udelala. Jen nastav jasna pravidla, ze to není vztah, ale prostě „kamarádství do deště“. Ja díky takovému „kamaradovi“ přežila svůj nejhorší rozchod v životě. S ním to bylo snesitelnejsi.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 21:28
@Amys píše:

a proč on nezvedl zadek a nevymyslel nějaký výlet, akci? možná se s ním nudila

Uživatel je onlineAmys
Generální žvanilka 20786 příspěvků 03.03.17 21:35
@ka2ka píše:
a proč on nezvedl zadek a nevymyslel nějaký výlet, akci? možná se s ním nudila

Tak já nevím, ale pokud nudu v partnerském životě řeší tím, že někde courá s kamarádem, tak to je opravdu super známost. Skoro ideální budoucí manželka. Tu by doma chtěl mít každý :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 21:37
@Amys píše:
Tak já nevím, ale pokud nudu v partnerském životě řeší tím, že někde courá s kamarádem, tak to je opravdu super známost. Skoro ideální budoucí manželka. Tu by doma chtěl mít každý :mrgreen:

a on jí chce zpátky ale jinou no to bude fakt výborný budoucí manžel :mrgreen:

Uživatel je onlineAmys
Generální žvanilka 20786 příspěvků 03.03.17 21:42
@ka2ka píše:
a on jí chce zpátky ale jinou no to bude fakt výborný budoucí manžel :mrgreen:

Láska je slepá a zamilovanej člověk se prostě chová občas hloupě. I ten nejchytřejší. Srdci neporučíš :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >