Jak zvládnout setkání s ex

Anonymní
1.12.19 05:15

Jak zvládnout setkání s ex

Ahoj raději anonymně. Brzy se potkám se svou ex(nestojím o to, ale je to nevyhnutelný).Dost mě ponížila a že života udála peklo. Problém je v tom že až jí uvidím vím co mám dělat, bejt nad věcí a neukázat slabost a co nejrychle od ní pryč. Mam strašnou chuť ji, ale naplivat do xichtu a udělat ji že zbytku života inferno. Zkousim terapie i prášky. Za 3 měsíce jsem shodil že stresu 20 kilo padají mi vlasy.To že bych ji fyzicky ublížil to nehrozí. Ale strašně moc jí chci ublížit. Jak to zvládnout a neudělat blbost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.12.19 05:58

Jsi ubožák mstít se

@Anonymní píše:
Ahoj raději anonymně. Brzy se potkám se svou ex(nestojím o to, ale je to nevyhnutelný).Dost mě ponížila a že života udála peklo. Problém je v tom že až jí uvidím vím co mám dělat, bejt nad věcí a neukázat slabost a co nejrychle od ní pryč. Mam strašnou chuť ji, ale naplivat do xichtu a udělat ji že zbytku života inferno. Zkousim terapie i prášky. Za 3 měsíce jsem shodil že stresu 20 kilo padají mi vlasy.To že bych ji fyzicky ublížil to nehrozí. Ale strašně moc jí chci ublížit. Jak to zvládnout a neudělat blbost?

Proč chceš pomstu? Stojí To to za to?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 06:05

Co Ti tak hrozného udělala, že jí chceš ublížit. Kamarádi Ti něco navykladali a Ty jim věříš? Zjistí si pořádně zda je všechno pravda a nedej na řeči druhých. Nedělej ukvapené závěry.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 06:10

Právě že nechci. Ale mám na to strašný chutě. Díky chlastu a drogám potratila mé dítě. Jsem možná ubožák, ale kdybych se chtěl pomstít tak to udělám. Ja se snažím to neudělat i přez tu šílenou psychickou bolest.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 06:13

Nechci ji v životě vidět. Bohuzel ji uvidím a nejde se tomu vyhnout

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 06:20
@Anonymní píše:

Kolik jí je roku?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 06:21

30

• Citovat
  • Nahlásit
1.12.19 06:25
@Anonymní píše:
Kolik jí je roku?

Tyhle slova co píšeš přesně znám co mi řekl psal včera ex Slovák, a já nejsem ta kdo lže a litá se bavit když se pohadame, sedím doma a on litá s kámošem který ho kreje a přitom tam kde se pohyboval ex byli i ti lidi dvě ženský a chlap a ex opodál aby nikdo nepoznal že patří k sobě a ke mě se to nesmělo dostat, pak se rozdělili a sešli se všichni na určeném miste. Kdybych se to dozvěděla tak všichni to obserou, že ze mě dělají pipinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 06:30
@Dokoupilka píše:
Tyhle slova co píšeš přesně znám co mi řekl psal včera ex Slovák, a já nejsem ta kdo lže a litá se bavit když se pohadame, sedím doma a on litá s kámošem který ho kreje a přitom tam kde se pohyboval ex byli i ti lidi dvě ženský a chlap a ex opodál aby nikdo nepoznal že patří k sobě a ke mě se to nesmělo dostat, pak se rozdělili a sešli se všichni na určeném miste. Kdybych se to dozvěděla tak všichni to obserou, že ze mě dělají pipinu.
@Anonymní píše:
30

Kašli na to můj si myslí o mě samé sracky a věří druhym místo mě, a nezjistí si jak to vše je vim ze mu dělám nervy a on má sklerózu roztroušenou ale on mě podezřívá a já jeho bo nás vždy chtěl někdo rozdělit, že jsme spolu šťastní a některým to vadí. On mi nevěří přitom jiného nechci bo on je to co jsem vždy hledala

• Citovat
  • Nahlásit
3012
1.12.19 07:03

Si tady pise a odpovida jeden uzivatel? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3752
1.12.19 07:12

Minimálně podle kytek ne, ale taky může být víc účtů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76791
1.12.19 07:18
@Anonymní píše:
Právě že nechci. Ale mám na to strašný chutě. Díky chlastu a drogám potratila mé dítě. Jsem možná ubožák, ale kdybych se chtěl pomstít tak to udělám. Ja se snažím to neudělat i přez tu šílenou psychickou bolest.

No, určitě nezačala chlastat a brat drogy az pote co otehotnela, takze nehazej veškerou vinu na ni… Tys svemu dítěti vybral takovou matku a ted ze sebe delas chudacka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 07:41

@j.a.n.i1 Vy jste nepřišla zbytečně o dítě? Že mě urazite. Nechtejte to zažít. Sama jste chudáček jděte k čertu.

• Citovat
  • Nahlásit
26362
1.12.19 07:57
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 Vy jste nepřišla zbytečně o dítě? Že mě urazite. Nechtejte to zažít. Sama jste chudáček jděte k čertu.

Spousta ženských přišla o dítě, já třeba dvakrát aniž bych chtěla. To se prostě občas stává. To není ale důvod si na někoho vylévat zlost nebo se mu mstít. Asi spolu být nemáte, příkladná matka by to asi taky nebyla. Prostě je to za vámi, běž dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4508
1.12.19 08:33
@Anonymní píše:

Jaktože se tomu nedá vyhnout? Vždycky to nějak jde zařídit, tak to nějak vymysli, když ji nechceš vidět. A příště si líp vybírej matku pro své dítě. Když oplodníš feťačku, tak se nesmíš divit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat