Reklama

Jak zvládnout Silvestra - mimi a hluk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanscha
Kecalka 110 příspěvků 28.12.10 12:25
Jak zvládnout Silvestra

Ahojky. Blíží se Silvestr a já se začínám děsit hlučné noci. Máme 10měsíční holčičku a tuším, že za hluku rachejtlí určitě nebude moci spát… Obávám se téměř celonočního křiku a slziček… Jaké máte zkušenosti vy? Jak jste to přečkali a jak to vlastně miminka snáší?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vanessska
Kecalka 325 příspěvků 28.12.10 12:27

:palec: Ahoj no tak my máme 14měsíční prďolku a loni to teda snášela velice dobře :mrgreen: ovšem pravdou zůstává, že měla skoro 3 měsíce. Což není moc. Ale nevzbudila se mi ani jednou za noc a hezky spinkala až do rána. uvidíme letos

dagmar10
Závislačka 3799 příspěvků 2 inzeráty 28.12.10 12:31

Letos nás čeká první Silvestr s chlapíkem. Když byla dcerka malá, byla stejně stará, taky skoro 10 měsíců. Petardy ji vzbudily, ale stačilo si k ní lehnout a zase hned usla. Nebála bych se toho. Letos si myslím, že to bude stejné.

janet9
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 28.12.10 12:31

Taky záleží kde bydlíš.Ale u nás i když manžel se sousedama stříleli petardy,tak se malá nikdy nevzbudila.A ten největší rámus netrvá tak dlouho.Věřím,že to v klidu přečká. :mavam:

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 28.12.10 12:34

Tak loni byl Matyášek 8mi měsíční.....
vzbudil se,ale neplakal a pak koukal se mnou za oknem na světýlka
Pak jsem ho nakojila a usnul :wink:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 28.12.10 12:37

Tak loni bylo malymu 3,5 mesice a vubec ho to nezajimalo,ze nekde nekdo strili petardy :) nezbudilo ho to.
No jsem zvedava,jak to bude probihat letos,ale obavy z toho nemam.

levi
Závislačka 3311 příspěvků 28.12.10 12:44

Mladšímu bylo loni půl roku rachejtle ho nevzbudily, letos uvidíme. Starší se za ty tři silvestry taky nikdy nevzbudil, asi bude spáč po mě. Já loni usnula kolem půl deváté a ani půlnoční ohňostroje se mnou nehnuly. :-D

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 28.12.10 12:51

Terku zatím nevzbudil ani jeden silvestr, uvidíme letos, kdyby se vzbudila, tak se budeme dívat z okna

sama uvidíš, třeba to prospí

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 28.12.10 12:52

Malá měla o loňském Silvestru necelý půlrok a zvládli jsme to v pohodě. A to bydlíme na pražském sídlišti, kde to začíná bouchat už po setmění a hlavní půlnoční rambajz umí trvat i půl hodiny.
Letos nevím, myslím, že malá už nemá tak tvrdý spaní, ale když se vzbudí, tak ji nejspíš prostě vezmem na ruku a půjdem se koukat na světýlka. Ona je pro každou strandu, tak to snad půjde. :lol:

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 28.12.10 13:04

Ahoj, já jsem matka dobředupanikářka a každého Silvestra se děsím, že budou děcka řvát a pak nepůjdou uspat. Ale oni se fakt ještě ani jednou nevzbudili :pankac: Ani jeden…
Sice bydlíme na malém městě (spíš vesnici), takže do půlnoci tu bývá klid, ale od půlnoci do jedné to tu práská furt a opravdu je to nezvbudilo. tak doufám, že jim to vydrží i letos.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 28.12.10 13:12

Tak u nás bývá rambajs pořádnej, bohužel není před tím kam utéct, je to slyšet z ulice, kde pálí jedni i z druhé strany ze zahrad, kde pálej druzí :twisted: Malou to pokaždé vzbudilo, ale ne tím, že by se bála, prostě to je velkej rambajs a ona jako správná Kelišová musí očíhnout, o co jde :lol: Takže tak do jedný je vzhůru, pak to poleví a jdem všichni spát :palec:
V tomhle směru závidím manželovi, ten to je schopný prospat, snad i kdyby mu stříleli u hlavy, tak spí dál :twisted:

DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 28.12.10 13:29

Naše Madlenka měla vloni na Silvetsra taky 10 měsíců. Půlnoc jsem proseděla u ní, kdyby náhodou - ale ona spala jako dudek. Ale u nás to bude asi tím, že od narození jsem jí měla stále u sebe…na stavbě…rekonstrukci našeho RD, takže na hluk byla zvyklá. Spala klidně, ikdyž se ve vedlejší místnosti jelo zbíječkama do betonu :mrgreen: No…aby to neznělo tak idylicky…spíš se nám budívá, když je moooc ticho :wink:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 28.12.10 13:38

ahoj
tak prvni Silvestr jsem si o pulnoci vzala malou na ruce a houpala ji a ani ji to nevzbudilo(mela pul roku).
Loni mala spala do pulnoci a pak ji vzbudil ohnostroj,ktery delali lide primo po okny,divala se na nej a pak sla zase spinkat.

Marry11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.10 14:10

naší malou v roce a pul nevzbudilo vbůec nic :mrgreen: spala jak zabitá a to jsme se koukali z okna na ohnostroj :mrgreen:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16953 příspěvků 28.12.10 14:10

Tak u nas byl nejhorsi prvni Silvestr,jako pulrocni se vzbudila a pak docela dlouho nemohla zabrat.Loni se s podivem nevzbudila,je to co rict,protoze ji probere kde co.Takze letos jsem sama zvedava :-) .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >