Jak zvládnout špatné období?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jesterka001
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 04.02.19 19:13
Jak zvládnout špatné období

Ahoj, asi bych potřebovala poradit. Mám pár let horší období. Vlastně se nic zase tak strašnýho neděje, moc dobře vím, že jsou daleko horší věci a jsem si i vědoma toho, jak je důležité zdraví a vážím si toho, že jsme zdraví, máme práci a střechu nad hlavou. Ale. V práci jsem nespokojená, navíc je to hodně stresující práce, mám dost náročné dítě, teď období vzdoru, teď neustále pořád dokola kašel a ryma, dojíždění do práce hodinu a půl, nespokojenost se životem na vesnici (jsme tu čtyři roky, dříve jen Praha), ve vztahu taky není ideálně, chronické nevyspani… Prostě mám pocit, že už se mi dlouhodobě nedaří v žádné oblasti mého života. Nejvíc mě na tom ale štve, že jsem typ člověka, který se snaží vše řešit a snažím se řešit i tyto problémy, ale mám pocit, že ať se snažím jak chci, stejně tu ty problémy pořád jsou.. Někdy to vypadá den dva nadějně, ale pak už zase ne… Nějak už nevím, jak dál… Máte to některá také tak???

Reakce:
Renaku
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 6 inzerátů 04.02.19 19:35

Vzít si volno v práci a vyspat se. A řešit ostatní postupně a ne vše najednou…

Ou
Kelišová 6219 příspěvků 04.02.19 20:01

Co z toho jde nejsnáze začít měnit? Potřebuješ někde začít. Pro začátek třeba něco maličkého, ale o čem budeš vědět, že se ti povedlo změnit. A pak něco dalšího a dalšího.

Najednou slona nesníš. Ale když ho naporcuješ…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >