Jak zvládnout stres před závěrečkama z autoškoly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 19:14
Jak zvládnout stres před závěrečkama z autoškoly?

Zítra dělám už poněkolikáté závěrečky z autoškoly a hrozně se bojím, hodně na mě působí stres, vždycky mi je tam na zvracení..Bojím se, že zase budu odcházet s tím, že jsem to neudělala, nechci zase rodičům a kamarádům říkat, že jsem neuspěla a nevím, jak se mám uklidnit, už teď mi je špatně..máte nějaké tipy?

Reakce:

Paola21
Závislačka 3535 příspěvků 15.10.18 19:25

Zkoušku jsem dělala 3 x, takže vím, jaké to je říkat příbuzným a kamarádům, že to zase nevyšlo. :) Ale nejde o život, když to nedáš teď, tak to dáš příště, možná si vyslechneš pár vtípků na svůj účet, ale to zvládneš.

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 15.10.18 20:02

Udělala jsem si z komisaře kámoše ;) Říkala jsem si, že ten vzadu není vůbec důležitý, že je to jen kámoš, kterého vezu domů, a když mi říká, kudy jet, tak mi vlastně jen říká trasu k sobě domů :mrgreen: To mi asi pomohlo nejvíc, nakonec jízda bez výtky. Kluk, co jel po mě, ho vnímal jako autoritu, čekal, kdy ho za co vyhodí, a málem to nedal. Takže za mě pomáhá udělat si z něj kamaráda (v hlavě, tykání mu nenabízej :mrgreen: ).

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 15.10.18 20:17
@Anonymní píše:
Zítra dělám už poněkolikáté závěrečky z autoškoly a hrozně se bojím, hodně na mě působí stres, vždycky mi je tam na zvracení..Bojím se, že zase budu odcházet s tím, že jsem to neudělala, nechci zase rodičům a kamarádům říkat, že jsem neuspěla a nevím, jak se mám uklidnit, už teď mi je špatně..máte nějaké tipy?

Zkousky jsem udelala az na 4 pokus.Jen jsem si predstavila komisare chtelo se mi zvracet.Myslim ze jak jdes po nekolikaty tak uz proste nejde se toho stresu zbavit.Ale pockej az vsem jednou reknes ze jsi to udelala,budou ti gratulovat mnohem vic jak kdyby jsi to udelala na poprve :mrgreen: :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5455 příspěvků 15.10.18 20:18

Jezdíš i s tím instruktorem nebo jen s komisařem? Já jela a připadala sem si jako taxikar co veze prostě 2 chlapy po meste, oni si povídali mezi sebou, já měla pocit jako by ani nekoukali na to co dělám a jak jedu a nakonec dobrý :) na uklidnění ti nic neporadím, hlavně si nedávej panáka na uklidnění nervů, jako to udělal můj ex, nemusím říkat že ho ke zkoušce ani nepustili :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >