Jak zvýšit hladinu hemoglobinu

Anonymní
15.5.21 18:24

Jak zvýšit hladinu hemoglobinu

Ahoj, zajimaly by mě jakékoliv tipy, jak co nejrychleji zvýšit hladinu hemoglobinu. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4171
15.5.21 19:02

Užívat nějaký preparát se železem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70015
15.5.21 19:05

Nejrychleji tramsfuze 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
15.5.21 19:48

Pokud doma, tak vysoké dávky železa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1756
15.5.21 20:00

Doplnit železo 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
15.5.21 21:27

Zelezo v lekove forme a jidlo se zelezem. Kazdopadne podle informace lekarky z hematologie, ten efekt nabiha az po nekolika tydnech uzivani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70015
15.5.21 21:43
@Maggdallena píše:
Zelezo v lekove forme a jidlo se zelezem. Kazdopadne podle informace lekarky z hematologie, ten efekt nabiha az po nekolika tydnech uzivani.
Kde jste všechny vzali tu jistotu, že má anemii z nedostatku železa? :think:
@iamlenka píše:
Doplnit železo 👍🏻
@Lulina999 píše:
Pokud doma, tak vysoké dávky železa.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
15.5.21 21:54

@Lama Lama To mas pravdu. Laika prvne napadne tohle. V tom pripade to asi nemuze diskutovat s laiky na foru, ale s lekari.

Kazdopadne pokud je to zelezem a budu vychazet ze sve zkusenosti. Hemoglobinu jsem mela malo vzdy. V tehotenstvi jsem se ted dostala pod 100, gynekolozka z toho nesva. Hematolog, ze to je ok a dal vyssi davky zeleza s tim, ze to najede klidne az po 6 tydnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
15.5.21 21:59

@Lama Lama Nikde, ale nás „obyčejné lidi“, kteří tomu nerozumí, nic jiného nenapadne a anémie z nedostatku železa je velice častá. Také určitě odpovídáme my, které s tím máme osobní zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 22:06

@Lama Lama ano, anémii mám z nedostatku železa, potvrzené z laboratorních testů. Jen mě zajímalo, jak to co nejrychleji doplnit.

• Citovat
  • Nahlásit
4171
15.5.21 22:15

@Lama Lama Když mi u doktorky vyšla nízká hladina hemoglobinu, tak první co, tak mi řekla právě tohle - užívat železo, jak lékově, tak v potravinách. Myslím, že teprve kdyby to nezabralo, řeší se nějaké jiné možnosti, ale v kolika procentech případů to bude z jiné příčiny? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat