Jak zvýšit šanci na otěhotnění po IVF

Anonymní
29.1.20 09:18

Jak zvýšit šanci na otěhotnění po IVF

Ahojte, čeká nás první IVF a pořád mi běhá v hlavě co všechno můžu udělat ať šance na otěhotnění zvyším. Máte nějaké rady? Co vám pomohlo před IVF a i po? Ať se plod udrží? :srdce:
Děkuji Vám moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.1.20 09:30

Dobré je mít všechna možná vyšetření, především žena. T. j. hematologii, imunologii, štítnou žlázu, karyotyp. Hodně záleží na tom, jestli tušíte, kde je problém

• Nahlásit
  • Citovat
29.1.20 09:49

Ahoj, taky se chystáme na první IVF. V jaké jste části? My jsme na začátku dlouhého protokolu. Brzy začneme se samotnou stimulací. Priplácíme si za všemožné metody navíc, chceme co nejvyšší šanci na úspěch :srdce: Do jakého docházíte centra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 13:18

Souhlasím s anonymní výše, hlavně mějte všechna potřebná vyšetření, v některých Carech ani nepovažuji za nutné odebrat moc, udělat fragmentaci spermii. My vše měli, tam kde to pro nás dávalo smysl, jsme si i připlatili, tj. Icsi, microfluid sperm sorting, PK a embryoscope, mrazeni. Šli jsme po létě, takže jsem se hodně nahrivala na Slunci, prý se to těm vajcum líbí, ale i teď v zimě můžeš jet třeba do termalu, důležité je v te vodě plavat, takže nestačí jen doma horka vana-to mi poradila embryolozka. Po ET jsem jedla 5 dni ananas, dle zdejších rad :mrgreen: a byla jsem až do testu doma, ale to hlavně kvůli ohss, které přišlo. Povedlo se nam hned 1 ivf, první ET. Tak drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.1.20 13:36

@Zamilovanakarolinka
Ahoj od 10.2. začínáme se stimulaci a s celým programem. Připlatili jsme si taky za pár věcí. navštěvujeme Reprofit v Ostravě a kde chodíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
30.1.20 07:07
@Anonymní píše:
@Zamilovanakarolinka
Ahoj od 10.2. začínáme se stimulaci a s celým programem. Připlatili jsme si taky za pár věcí. navštěvujeme Reprofit v Ostravě a kde chodíte vy?

Tak to my už jsme trošičku dál. My každým dnem začneme se stimulací. My jsme z Prahy. Takže pro nás byl jasná volba Gennet. Zatím jsme moc spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 19:47

@Zamilovanakarolinka
Moc vám držím prsty :srdce: už se nemůžu dočkat až se začne něco dít. Konečně krok dál k úspěchu. Můžu se zeptat jaký je problém u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
31.1.20 20:39

Zdravim

Já začínám stimulovat zítra. Také chodím do Gennetu. Dělali nám hodně vyšetření včetně imunologie a genetiky. Vyzkoušela jsem i Pronatal, ale po první návštěvě chtěli posílat zadost na pojišťovnu, takže to ne.Ted přemýšlím, co vše si připlatit. Injekci, prodlouženou kultivaci, to lepidlo nevím. Nemám zatím s IVF zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 09:52

@kveta112 jakou injekci? My za lepidlo nepriplaceli, ošetřující dr nam řekla, ze to není prokázané ze by to zvyšovalo účinnost. Ke komu v tom Gennetu chodíte? Zeptejte se přímo dr co si o tom mysli a co má ve vašem případě smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
1.2.20 10:15

@Breberka123
Chodím k doktorce Kadyrove. Nikde o ní není moc info. Asi je tam krátce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 12:14

@kveta112 Hm, neznam ji, ale tak bych se ji zeptala, co vám z toho doporučuje, my dali na svou ošetřující lékařku a zaplatili si co dávalo smysl. Povedlo se hned napoprvé :palec: Tak drzim palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
1.2.20 16:53

@Breberka123
Přijde mi dobrej doktor Vokroj, sympaťák a dobře vypadá, četla jsem i super recenze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 17:14

@kveta112 Jj o něm jsem taky hodně četla, ale my chodili na Letnou, on je na Arse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
1.2.20 18:41

@Breberka123
K němu se asi dostat nedá. Škoda :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 19:31

@kveta112 Tak dá, ale museli byste si počkat třeba půl roku na objednání. K té mé byla čekačka taky dlouhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama