Jaká antibiotika na zánět dělohy?

9
30.9.20 16:53

Jaká antibiotika na zánět dělohy?

Ahoj chci se zeptat jaká antibiotika jste brali na zánět dělohy? Moje mudr mi napsala doxybene ale nevím jestli zrovna tyhle jsou na zánět dělohy… Ster neudělala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1765
30.9.20 17:02

A proč myslíš, že nejsou dobré? Jestli máš pochybnosti o odbornosti tvé lékařky, tak doporučuji změnu lékařky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4676
30.9.20 17:03

Antibiotika jsou různá, dle závažnosti zánětu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8870
30.9.20 17:05

Mě tyhlety dotazy vždycky fascinují. A to jako když Ti tu nějaký nick napíše, že to nejsou vhodná ATB (jakože tomu povětšinou ale úplně prd rozumí), tak mu budeš věřit víc než své lékařce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4676
30.9.20 17:09

Jinak si stačí přečíst příbalový leták, popřípadě zadat doxybene - zánět dělohy do Google ;), myslím že tvoje lékařka ví co ti předepisuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
30.9.20 17:19

@kavenka už právě přemýšlím nad změnou lékařky, pouze mě vysetrila a usoudila zánět dělohy, řekla jsem ji o kultivaci ale prý zbytečné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
30.9.20 17:22

@cell spíše me zajímá jestli je někdo bral na zánět dělohy a má s tím zkušenosti protože nejsem úplně spokojená se svou gynekolozkou, sháním jinou mudr ale zatím bez úspěchu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9538
30.9.20 20:57

@Lucie 31 a na co stěr? Tak asi máš bolesti ne? Zánět dělohy bolí jako blázen. Bolelo tě vyšetření? Předpokládám, že ano. Jestli nevěříš tak léky neber. Jestli máš ale bolesti tak bych začala co nejdříve. Ono se to umí hezky rychle rozjet a pak je problém i chodit. Bohužel mám několikátou zkušenost. V krvi se zánět dělohy taky objevuje až dost pozdě. Já měla CRP, leukocyty vždy v normě a přitom jsem tak tak lezla. Zánět dělohy to opravdu pokaždé byl. Já měla vždy dvojkombinaci ATB, pač vždy zánět nastoupil hodně rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2511
30.9.20 21:07

Už je to 5 let, ale asi to Doxybene byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
30.9.20 21:28

Ano, samozřejmě že ti lékařka napsala správné léky. Co to je za logiku, ptát se na internetu? jak se vůbec dospěje k tomu, že náhodná anonymní dav na internetu se o tvé zdraví stará víc a je kompetennější než tvůj ošetřující lékař se vším svým vzděláním, praxí a znalostí tvé anamnézy?

Pokud chceš druhý názor, tak ho chceš od lékaře, ne na internentu. A teda spíš na něco méně banálního než je prostý zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
1.10.20 17:30

A vaše lékařka někdy pochybila, spletla se? Nebo podle čeho usuzujete, že je to špatná lékařka? Podle toho, že nedělá vyšetření, která po ní požaduje pacientka, která tomu z principu rozumí méně než ona sama? Pokud jste tak znalá, pak také určitě víte, že máte právo na další lékařský názor, ne? Tak ho využijte…

Ale upřímně, co by to asi mohlo být jiného? Lékař usuzuje dle symptomů. Jako angínu tam asi mít nebudete, že jo? V naprosté většině případů jsou to opravdu záněty a doktor je umí poznat, aniž by neustále něco posílal do laboratoře.

A ano, tyto antibiotika jsem na zánět také brala a světe div se, ani mě nic nekultivovali. Podle symptomů to bylo jasné, jiným diagnózám nic nenasvědčovalo. Antibiotika zabrala :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama