Jaká antidepresiva na obsedantně kompulzivní poruchu

Anonymní
26.6.20 22:20

Jaka antidepresiva na obsedantně kompulzivní poruchu

Ahoj jaká antidepresiva vám Dr předepsal na tu mršku a které vám zabraly a které naopak. Děkuji 8) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

369
26.6.20 22:46

Asentru a zabrala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3649
26.6.20 23:34

Mě zčásti pomohl zoloft. Úplně mi nepomohla žádná AD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 08:30

@juliettee a jak se s tím dá žít? Mě už teď z toho hrabe a už se normálně těším k doktorovi pro prášky, ale zároveň se taky bojím abych nebyla pokusný králík co se týče prasku :,(. Slyšela jsem chválu na Asentru ale nevím zda mi ji Doktor napíše když ji budu chtít, aby semnou nevyrazily dveře. Doporučila mi ji i psycholožka

• Nahlásit
  • Citovat
3649
27.6.20 08:52
@Anonymní píše:
@juliettee a jak se s tím dá žít? Mě už teď z toho hrabe a už se normálně těším k doktorovi pro prášky, ale zároveň se taky bojím abych nebyla pokusný králík co se týče prasku :,(. Slyšela jsem chválu na Asentru ale nevím zda mi ji Doktor napíše když ji budu chtít, aby semnou nevyrazily dveře. Doporučila mi ji i psycholožka

Hele jsou lepší dny a horší dny. Někdy jsem úplně v pohodě a někdy mě dohání různý hrozný myšlenky, černý scénáře, všechno šestkrát kontroluju, jako jestli je vypnutej sporák, zamčený dveře…žít se s tím dá, on se s tím člověk asi naučí žít. Ale já už AD neberu, otěhotněla jsem a teď kojím a nechtěla jsem aby to šlo k miminku. Když jsem ty prášky brala tak mi bylo o něco líp, ale snažím se se k nim už nevracet no. Tak uvidíme jak mi to vyjde :) Asentru bere moje mamka a zabrala jí. Ale neboj, doktor určitě bude vědět co ti má dát. Já napřed brala Eliceu, ale ta mi dělala nějak zle na žaludek, tak mi ji museli změnit právě za zoloft.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 08:58

@juliettee já jsem se včera sesypala když jsem přišla z krámu a to jen protože jsem potřebovala koupit jar a vedle jaru měli vystavenýho krtka do odpadu. U mě se to projevuje že mám strach z otravy nebo z nemoci nebo z úrazu, na cokoliv sáhnu tak se bojím že je na tom jed a všichni se otravime. Násilím sem servala gelové nehty co jsem nosila x let a od 15 ti si barvim hlavu a teď jsem si ji obarvila a každý den ji 5* meju a když se mi syn dotkne vlasů tak silim a jdu mu umýt ruce. O chození ven nebo ježdění na výlet nemluvě bojím se brouků a rostlin že jsou jedovatý. Hodně mě to začalo omezovat takže u mě už to bez prášků nepůjde. Ale já se strašně bojím toho že priberu. Rok mi trvalo schodit 20 kg po porodu a představa mít to zas tak zešílím úplně

• Nahlásit
  • Citovat
82
27.6.20 14:06
@Anonymní píše:
@juliettee já jsem se včera sesypala když jsem přišla z krámu a to jen protože jsem potřebovala koupit jar a vedle jaru měli vystavenýho krtka do odpadu. U mě se to projevuje že mám strach z otravy nebo z nemoci nebo z úrazu, na cokoliv sáhnu tak se bojím že je na tom jed a všichni se otravime. Násilím sem servala gelové nehty co jsem nosila x let a od 15 ti si barvim hlavu a teď jsem si ji obarvila a každý den ji 5* meju a když se mi syn dotkne vlasů tak silim a jdu mu umýt ruce. O chození ven nebo ježdění na výlet nemluvě bojím se brouků a rostlin že jsou jedovatý. Hodně mě to začalo omezovat takže u mě už to bez prášků nepůjde. Ale já se strašně bojím toho že priberu. Rok mi trvalo schodit 20 kg po porodu a představa mít to zas tak zešílím úplně

Ahoj ja po asentře zhubla :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 14:16

@Kasita a držela jsi nějakou dietu nebo cvičila nebo tak něco? Já hodně cvičila dokud mi nezačali ty stavy

• Nahlásit
  • Citovat
82
27.6.20 14:25
@Anonymní píše:
@Kasita a držela jsi nějakou dietu nebo cvičila nebo tak něco? Já hodně cvičila dokud mi nezačali ty stavy

Nene nedržela, ja od porodu(10m) neshodila ani kilo, jelikož trpim uzkostma tak musim byt porad najezena to u uzkosti dost pomaha ted uzivam dva mesice asentru a zhubla jsem 4 kg, je to spis asi tim, že se opět cítim dobře tak vic funguju kolem domacnosti a s kocarkem trajdam, no jako kdyz jses zas plnej života :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 14:50

@Kasita tak to je paráda. A jak se u tebe obsedantně kompulzivní porucha projevuje? A když začli léky působit? A bylo to že dne na den? A nějaký nežádoucí účinky jsi na sobě zpozorovala? Omlouvám se za otázky ale dlouho jsem léky odkládala tak bych chtěla teď vědět co nejvíc

• Nahlásit
  • Citovat
82
27.6.20 15:05
@Anonymní píše:
@Kasita tak to je paráda. A jak se u tebe obsedantně kompulzivní porucha projevuje? A když začli léky působit? A bylo to že dne na den? A nějaký nežádoucí účinky jsi na sobě zpozorovala? Omlouvám se za otázky ale dlouho jsem léky odkládala tak bych chtěla teď vědět co nejvíc

Ja nemam Ob.Kom.poruchu ale uzkostnou. poruchu,dr.me upozornil ze 14 dni mimnimalne než asentra zabere, ale mužu říct, že zabrala už po 8 dnech, nežadouci učinky byli, ale nic hroznyho, k večeru me pobolivala hlava, obcas trochu motani hlavy a nadymalo me, ale odezneli taky do 8 dnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 15:09

@Kasita tak to je paráda :blush: moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie