Jaká antikoncepce vám snížila chuť na sex?

Anonymní
10.2.21 23:36

Jaka antikoncepce vam snizila chuť na sex?

Mile zeny!
Vzpominam si, ze kdyz jsem v 18 zacala brat antikoncepci, uplne me presla chut na sex. Ta, kterou jsem vsak brala tehdy uz je u nas zakazana. A tak se ptam, jakou s tim mate zkusenost vy? Nebot nesoulad v zajmu o sex resime s partnerem 3 roky. Nas vztah by byl pohodovej, kdybych nebyla tolik naruziva. Ted me asi odsoudite, ze to chci resit takto. Ale my to resime. Komunikace, kompromisy, partnerska terapie. Ale to ze on nadrzenej neni a ja touhou nespim se roste nevyresilo😀 Uz jsme zkusili mnoho. Vztah velmi velmi stoji za to. a tedka ty tipy :wink: 👍 dekuji🍀

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.2.21 06:16

Vreya… drive Chloe. Vysocehormonalni. Sex absolutne nepotrebuji, delam to jen kvuli partnerovi, jinak bych vydrzela i nekolik let :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
9098
11.2.21 06:20

Nespavé dítě :D Naše mladší byla a svým způsobem stále je antikoncepční až až :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9098
11.2.21 06:21

HA na mě jinak působila spíš tak, že jsem měla větší chuť, protože nic nehrozilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
11.2.21 06:28

Mně způsobila snížení libida každá :nevim: neberu proto nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
11.2.21 06:30

Mne nesnizila chut zadna a to jsem vystridala asi 3 druhy. Jedine co mi snizuje chut je dlouhodobejsi vycerpani zpusobene nedostatkem spanku, spoustou prace a k tomu denne sport :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
11.2.21 07:58

Mně taky žádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19715
11.2.21 08:09

Logest. nevím, zda se to ještě vyrábí, ale bylo to hrozné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.21 08:34
@Ernais píše:
Mne nesnizila chut zadna a to jsem vystridala asi 3 druhy. Jedine co mi snizuje chut je dlouhodobejsi vycerpani zpusobene nedostatkem spanku, spoustou prace a k tomu denne sport :mrgreen:

Ani toto me nepomaha😀vycerpani u me zpusobuje neklid a zpetne toto vede k nespavosti. Takze zacarovanej kruh. a abycgproste se uklidnila potrebuju sex. A sport ve me rozproudi energii takze zase mam chut na sex. Vazne. Je to desny 😀 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 08:50

Microgynon
Navíc má pak 100% účinnost, když způsobuje abstinenci.

• Citovat
  • Nahlásit
1520
11.2.21 09:01

Nejdřív logest, pak se asi přestala vyrábět, tak jsem nasadila lindynette(prý složením totožná).
Výsledek - nulová chuť :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
11.2.21 09:43

Já jsem brala Lindynette 20 a chuť mi nesnížila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
11.2.21 10:31

Měla jsem 4 a všechny. Ono to na každé tělo reaguje jinak a je jedno jakou HA mas. Proto už neberu žádnou a je mi skvěle :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3196
11.2.21 19:55

Lindynette… brala jsem různé asi 10 let a došlo mi to až po vysazeni. Před a po ms žádný zapalování lytek, ale před ovulaci ou jee. To se kolikrát v noci vzbudim na záchod a přemýšlím, jestli ještě neudělat jednu zastávku přes chlapa. Bez antikoncepce to je strašně pudove i po skoro 15 letech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat