Jaká autoškola v Ostravě

88
10.6.09 19:16

jaká autoškola v ostravě

Ahoj holky, chci si dělat autoškolu, poraďte mi dobrou v ostravě, uvažovala jsem u auto tichý, jenže ta je snad nejdražší. Jaké máte zkušenosti?
Předem díky Anina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12332
10.6.09 19:52

ahoj
tady máš seznam autoškol a uvidíš, kdo ti co poradí, já dělala kdysi u Marenčákových a úplně spokojená jsem nebyla s přístupem, mohl být empatičtější, ale žádná velká negativa tam nebyla.

http://www.autoskoly.biz/…kola-ostrava

ps ale v práci nás školí pan Mokroš Aleš a ten je skvělý, je v klidu, pochválí když má, poradí, nestresuje, prostě ideál, kolik to u něj stojí nevím, ale kontakt přímo tam taky není, musela bys pohledat - mají i opravnu aut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2786
11.6.09 13:54

suchanek, stibor,glatz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
21.1.12 23:48

Já dělala u paní Tiché přímo sní jezdím již 10 let a bez nehod zkoušky na poprvé a mí další 5 známích taky a nemáme problém takže taky není třeba věřit všemu zato její ex manžel Tichý to je síla pokud už mu živnost nezastavili za mě Tichá je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
22.1.12 00:12
nemolka píše:
Já dělala u paní Tiché přímo sní jezdím již 10 let a bez nehod zkoušky na poprvé a mí další 5 známích taky a nemáme problém takže taky není třeba věřit všemu zato její ex manžel Tichý to je síla pokud už mu živnost nezastavili za mě Tichá je super.

tak ono v každé autoškole se najdou spokojení a nespokojení žáci, i kdyby ta autoškola byla sebelepší ;) A většinou nejvíc nadávají ti,co na to celou dobu kašlali a pak se diví že u zkoušek vyletěli (tím teď nemyslím nikoho konkrétně)… úroveň autoškoly, hm tak ono stačí si zjistit množství žáků a úspěšnost u zkoušek a je celkem jasno, i když nějaké ty výjimky co dělali jízdy na 5× se najdou všude, taky jich manžel pár měl, ale při počtu 200 žáků za rok jich nebylo až tak moc,neštěstí :mrgreen:

kdo je její ex nemám tušení vím že Tichých je v ostravě víc, tuším že František (ve Vítkovicích), Radomír a Dalibor,znám jen toho prvního,ty ostatní ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
22.1.12 10:57
Michaela23 píše:
nemolka píše:
Já dělala u paní Tiché přímo sní jezdím již 10 let a bez nehod zkoušky na poprvé a mí další 5 známích taky a nemáme problém takže taky není třeba věřit všemu zato její ex manžel Tichý to je síla pokud už mu živnost nezastavili za mě Tichá je super.

tak ono v každé autoškole se najdou spokojení a nespokojení žáci, i kdyby ta autoškola byla sebelepší ;) A většinou nejvíc nadávají ti,co na to celou dobu kašlali a pak se diví že u zkoušek vyletěli (tím teď nemyslím nikoho konkrétně)… úroveň autoškoly, hm tak ono stačí si zjistit množství žáků a úspěšnost u zkoušek a je celkem jasno, i když nějaké ty výjimky co dělali jízdy na 5× se najdou všude, taky jich manžel pár měl, ale při počtu 200 žáků za rok jich nebylo až tak moc,neštěstí :mrgreen:

kdo je její ex nemám tušení vím že Tichých je v ostravě víc, tuším že František (ve Vítkovicích), Radomír a Dalibor,znám jen toho prvního,ty ostatní ne.

ano to je jedna rodina tichých kdysi měli autoškolu spolu po rozvodu mají každý svojí pan tichý tam měl aovšem snad nějaké problémy dost vážné nevím jestli ještě autoškolu vlastní nebo o ní přišel myslím že ho o ní obrala jeho mladinká žena boží mlýny melou no Dalibor je syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12332
2.11.12 09:16

Zdravím, můžu poprosit o akutální informace ze světa autoškol v Ostravě? kde jste byli spokojení? chtěla bych si připlatit pár jízd speciálně na parkování :oops: :zed: díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
2.11.12 10:10

TOMÁŠ GLATZ A ucitel richter, uplne suprovy pohodovy, neztraci nervy a porad ma dobrou naladu. Mají tam fabie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pkhc31
2.11.12 11:07

Ahoj,

autoškola NOBE a učitel Radim Tioka. Ceny přiměřené a učitel pohodář se svatou trpělivostí.

Přeju hodně štěstí a pevné nervy za volantem.

• Citovat
  • Nahlásit
lifiana
25.11.12 14:33

Ja dělam u pana Petra veseleho.Tam ani nechodte, ze zacatku v pohode, pak rev, pač ma strach o svoje auticko, jizdy porad ta sama trasa, jednou vcentru, jizdy uz delam po seste a ne jenom ja, skoro vsichni, pan učitel říká žeje to normalni.pri jizdach vam misto pomuze, tak vam podrazi nohy pred inspektoratem. pomaha jenom komu chce. takze hodne zdaru! a pevne nervy.

• Citovat
  • Nahlásit
12332
26.11.12 08:42

Holky díky za info, zatím se kondiční jízdy odkládají :) lifiano - díky za názor, určitě pomůže dalším, je to hrůza, co píšeš :zed: :pocitac: :cert:
držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kika03
23.2.13 21:22

autoskola

Ahoj holky,
ja delala taky autoskolu u p. Veseleho (autoskola-vesely. cz) a byla jsem opravdu rada, ze jsem si vybrala prave jeho. Domnivam se, ze jsem pochopila jeho „filozofii“ a myslim, ze je ted ze me opravdu dobra ridicka hlavne diky jemu. Nektere jeho rady mi zneji v usich dodnes, byt byly obcas vyrceny s vetsim durazem. Ale zvysit hlas je potreba v kazde skole, nemyslite??? Myslim, ze panu Veselemu jde predevsim o to, aby z jeho zaku byli opravdu dobri a bezpecni ridici :andel:, za coz mu patri muj obdiv a dik!
Takze za me: doporucuji autoskolu Vesely :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3159
28.7.14 00:00

Zdravím. Obnovuji diskuzi. Máte někdo nové zkušenosti a názory? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
28.7.14 00:29

Nedávno jsem absolvovala kondiční jízdy v autoškole Tichá, jezdila jsem hlavně s panem Urbánkem a toho můžu jen doporučit. Je příjemný, přátelský, v klidu mi všechno vysvětlil, chtěla jsem vyzkoušet různé typy parkování a rozjezdy do kopce, ve všem mi maximálně vyhověl. Jednu jízdu jsem měla s panem Trubačem a taky byl docela v pohodě, zase má trochu jiný styl výuky, tj. upozornil mě na jiné užitečné věci.
Jejich on-line rezervační systém jízd mi přijde dobrý, nemusíš nikam volat, zaklikneš si termín jaký ti vyhovuje, do určité doby předem to jde i odhlásit. Jednou mi teda zrušili přihlášené jízdy i oni (týden předem), ale údajně se to děje výjimečně. Auta - Fabie II (podle stavu interiéru) už dost pamatují, ale neměla jsem s nimi problém (nejsem žádný motoristický nadšenec, který by na to hleděl :-D ).
Po 4 dvouhodinovkách jsem se z prakticky začátečníka rozjezdila tak, že jsem schopna jet i s malým dítětem několik desítek km, zatím teda radši mimo špičku a s „jištěním“ na sedadle spolujezdce.

S jejich výukou - přípravou na zkoušky, zkušenosti nemám, ale mrkni na jejich stránky, mají to tam celkem přehledně popsané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
28.7.14 08:07

@Maculinka
Další budoucí řidička? :lol:

Zkus mrknout tady, http://www.vsechny-autoskoly.cz/autoskoly/
Některé autoškoly si to dobře udržují, je to vizitka a pokud přímo na stránkách nepíšou o autech, tak tady je mají uvedené. I s rokem výroby, automat/manual, benzin/nafta, další výbava (tažné, klima).
Druhá dobrá věc jsou hodnocení - jen si dávej „všechna hodnocení“, někteří si některá neautorizují - buď neví jak nebo se jim nehodí.
Přeji šťastný výběr, ať si spokojená, osobní zkušenost z Ostravy nemám.
Jsem z Brna a instruktor se docela divil, když viděl moji adresu a je fakt, že jednu autoškolu mám na vedlejší ulici, že nejsem tam (proč - je strašná!). Ale taky nevybírej něco fakt daleko - samotné jízdy mají 1,5h a když připočteš cestu, tak ať to nemáš na celý den. Někde sice můžeš volit místa začátku a konce (u nás to nejde, ale ten supermarket přes AŠ má své výhody - přednosti zprava, chodci, a spousta místa na parkování, jo a na nákup je taky super! proti tomu u nás má moc dobrý pečivo, až skončím bude mi to chybět :( ) nebo někdo pro tebe přijede a pak tě odveze (u nás se to nepraktikuje, jen představa, že někoho vezu je dost šílená, asi bych byla na nervy a on možná taky :D).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama