Reklama

Jaká banka bez poplatku je nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 17.09.18 18:14
Jaká banka bez poplatku je nejlepší ?

Zdravím. Chtěla bych poradit, chci si založit účet na který si každý měsíc budu posílat určitou částku, abych si něco šetřila a chci maximálně na to sáhnout když budu kupovat něco drahého nebo v krajní mezi.
Momentálně mám účet u Ery kam mi chodí můj příjem. Který mi tedy na tuto doporučíte aby byl bez poplatků? Koukala jsem na equabank ale na netu jsem četla jak blby lidem platby kartami a převody. Někdo radí fio. Tak já nevím.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinetininas
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 17.09.18 18:17

Equa bank. :)

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 17.09.18 18:18

mame ucty u Equy a Airbank. Ani u jednoho neni problem s kartou ci internetovym bankovnictvim. vypadek muze mit obcas sebelepsi banka…

lucenka
Vesmírná mluvilka 32074 příspěvků 17.09.18 18:20

mám Equa a Fio. Mnohem radši mám Fio, která má krásně přehledné internetové bankovnictví, žádné odstávky systému (která má Equa snad každý měsíc :roll: ). Equa má ale o něco málo líp úročený spořící účet.

ugluk
Hvězda diskuse 42601 příspěvků 17.09.18 18:21

Na běžný účet sem tam převod to asi vyjde nastejno. Mám Fio a Airbank, tu první mám asi o trochu radši, protože mi přijde přehlednější internetové bankovnictví, ale možná to bude o zvyku.

Příspěvek upraven 17.09.18 v 18:21

Tichošlápek
Extra třída :D 10045 příspěvků 17.09.18 18:21

Fio je fajn. Pak mame ještě airbank a taky v poho. Funguji ale jen on-line netuším jak je to s pobočkami apod.

Halamka
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 18:22

Mám Equa. Žádný problém.
Původně jsem chtěla Fio, založit online - problém, šla jsem osobně a po dvaceti minutách čekání mi jeden bankéř řekl, že jeho klient bude ještě tak dvacet minut, paní bankéřka se ani neobtěžovala zeptat. Tak jsem šla k Equa a naprostá pohoda.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 17.09.18 18:40

Mám Fio a jsem spokojená…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 17.09.18 18:41

@Halamka mám účet u Fio banky a zakládala jsem ho online… stejně jako manžel o dva roky později… v čem byl problém?

Jajulka93
Nováček 8 příspěvků 17.09.18 18:52

mi máme účet oba s manželem u Moneta money bank a jsme spokojení. Účet je bez poplatků, internetové bakovnictví taky v pohodě a mám od nich aktivovanou i smart banku do mobilu takže vše zařizuju jednoduše přes telefon.

Uživatel je onlineLLenule111
Závislačka 3340 příspěvků 4 inzeráty 17.09.18 18:57

Jankem u mBank na taky bez poplatku.

kačka39
Kecalka 216 příspěvků 17.09.18 19:01

Jako spořící ING, dávaj i vstupní bonus 500kč. Ale je blbý, že ty prachy lze převést pouze na jeden předem nadefinovanej účet, a trvá to dva dny.

Irinka0210
Závislačka 4590 příspěvků 17.09.18 19:21

Mám Fio a spokojenost

Halamka
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 19:31

@Regina Hero nejdříve nešel zadat datum narození. Ač jsem to dělala podle vzoru, potom jsem zkoušela různé možnosti. Vrátila jsem se k tomu druhý den a přes datum mě to pustilo, ale ztroskotalo to zase a jiné kolonce. Psala jsem na podporu a prý mám přijít osobně. Výsledek osobní návštěvy jsem napsala. Zkusila jsem opět online, nešlo to, psala jsem na podporu, tě tedy asi mi tato banka není souzena a už mě odbyli s tím, že tak asi ne. Možná jsem cekala, e se se mnou spojí, ale možná mají dost klientů. Věnovala jsem tomu hodně času na to, že to má být snadné. Ale u Equa jsem nakonec spokojená od samotného zakládání účtu, takže nakonec dobře pro mě.

J_Doe
Závislačka 2947 příspěvků 17.09.18 21:17

Běžné účty máme u Fio, a spokojenost. Není tam ale úročení, resp. u Fio konto kdysy bylo, ale teď už jenom 0,05%
Kvůli úročení jsme zakládali účty u Banka Creditas a JTBank, ale tam je zase buď časová vázanost nebo minimální vklad dost vysoký, tak si to nejdřív musíš ověřit, jestli to pro tebe má smysl.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >