Jaká barva sedačky s domácím mazlíčkem?

180
27.12.19 11:01

Jaká barva sedačky s domácím mazlíčkem?

Holky jakou barvu by jste mi doporučili aby na ní nebyl vidět takový nepořádek z pejska. Teď máme černou a už trpím, máme dlouhosrstou čivavu tmavou a přemýšlím nad barvou, kde by ty chlupy atp nešli tolik vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21090
27.12.19 11:02

Máme koženou tmavě hnědou a hnědého psa a je bezvadná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.12.19 11:06

Máme tmavého pejska a koupili jsme melírovanou a spokojenost, nejde nic vidět..jen jednou týdne beru odchlupovačem a vše v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
27.12.19 11:08

Já taky můžu doporučit koženou sedačku. Babi měla doma labradora a sedačka šla hezky setřít vlhkým hadříkem a ani se v ní tak nedrží pachy na rozdíl od textilní sedačky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52917
27.12.19 11:27

V barvě toho mazlíčka :-D Akorát pak hrozí, že si ho přisedneš. Nebo melír nebo snadno udržovatelný netextilní povrch (zároveň odolný a ne snadno drápky poničitelný) - tam to sice bude vidět, ale zase se snadno uklidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48573
27.12.19 11:36

Ke dvěma westikům + občas hostující border teriérce jsem si koupila antracitovou s potahem ze zátěžové tkaniny, a rovnou jsem si na ni v Jysku přikoupila dvě sady plédů ve stejné barvě. Minimálně jednou týdně je stáhnu, dám vyprat a pořád tak.
K tomu na doplnění bílé a bordó prací polštářky, vypadá to moc hezky a s udržováním čistoty no problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.12.19 12:28

Ten melír je podle mě dobrá varianta, tam se většinou všechno ztratí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 12:33

My jsme kupovali v barvě pejska a je to pohoda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3057
27.12.19 12:35

@ugluk Náš kocour je takový lenivý povaleč, že toho zasedneš a zalehneš kdekoliv, kdykoliv :lol: jinak k tématu sedačky, kocour černo - bílý a sedačka černo - šedá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
27.12.19 12:48

Podle me nejde o barvu ale v prvni rade o material sedacky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52917
27.12.19 13:37

@shadowbabe ano, ale od té doby, co jsem dala na sedačku přehoz zcela identický s barvou kočky, je zasednuta nějak častěji :mrgreen: Ale fakt je, že chlupy vidno nejsou, čas od času projedu přehoz pračkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat