Jaká byla pracovní doba firmy při rekonstrukci jádra?

KluciKluci
16.5.16 13:45

Jaká byla pracovní doba firmy při rekonstrukci jádra?

Dobrý den, můžu se zeptat, jaká byla pracovní doba firmy při rekonstrukci jádra, koupelny wc v paneláku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8604
16.5.16 13:51

To bude naprosto individuální. Některé firmy klasické hodiny a jiné třeba 12 hodin.Aby zvládli víc práce a měli větší výdělek. A můžeš natrefit i na takové, které mají „rozdělanou“ práci na vícero stranách a nepracují ani těch 8 hodin.
Nám když dělali topení-slíbili v srpnu, po uhánění přišli v listopadu, pospíchali jsme na to hodně-tak v pátek jim zbývala tak na hodinu práce. Ale ve 12 odjeli se slovy-manželka je zvyklá každý pátek jezdit nakupovat. A nelíbilo by se jí, kdyby jsem přijel později. Byl to majitel firmy a jeho syn. Říkali jsme, že tu hodinu by snad vydržela a my bychom mohli hned topit a o víkend pracovat na baráku. Protože jsme se chtěli na vánoce stěhovat a nez topení jsme spoustu věcí nemohli dělat. Bohužel, přijeli v pondělí a opravdu za hodinu to měli komplet hotové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KluciKluci
16.5.16 13:55

@lasička1 bohužel máme firmu a pracují na více jádrech a jsou tu tak dvě max tři hodiny a jsou pryč. Slibují že bude hotovo, dle smlouvy má být hotovo dávno a stále není. Bohužel mají smlouvu výhodnou pouze pro firmu, není tam nic o penále. Asi vědí proč, protože nadává vícero lidi. Klasická rekonstrukce jádra včetně sundání a znovu nandání kuchyňský linky a měsíc pryč, strašný. Slibují přitom deset dní :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
KluciKluci
16.5.16 14:05

Dopředu nejde zjistit, jak budou pracovat, nám sliboval od 8 (9) - 15 (16) ale pouze ústní slib. Teď už vím, že co není písemně, nevěřit. A mít ve smlouvě termín dokončení bohužel taky nic neznamená :?

• Citovat
  • Nahlásit
5980
16.5.16 14:21

Mít smlouvu bez sankce pro firmu za zpoždění je zprominutim Vaše blbost.

Jinak u nás rekonstrukce celého bytu - bourání zdí, podlahy všude atd. - dva měsíce. A kromě dveří se jim to povedlo dodržet. Za dveře jsme díky sankcím měli slevu.
Dělali tak 8-15 někdy dýl. Ale když jsem chtěla chodit na kontrolu v pět, tak se netvářili.

Příspěvek upraven 16.05.16 v 14:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
16.5.16 14:25

U našich dělali od 8 do 16 h. denně mimo víkendů, ale lítali průbežně po více bytech, místo předání za 14 dní předávali jádro za měsíc (v létě pařáky, naši se večer myli studenou vodou z hadice na společném dvoře, odpojený plyn, takže ani se nevařilo :roll: )
lituju všechny, komu začnou doma rýpat řemeslníci, já snad krom podlaháře nemám moc dobré zkušenosti! :cert: nutno stát jim za zadkem a kontrolovat práci nonstop! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8604
16.5.16 14:25

@KluciKluci Dnes se to bohužel takto dělá. Mít rozděláno na vícero místech, přibírat další a další zakázky, mezitím dokončovat předešlé. Nejsou časové prodlevy. Takto by dělali 10 dní jeden byt. A třeba by měli dva dny rezervu pro případ komplikací. Ty by nenastaly a oni by dva dny neměli peníze. Navíc by o některé zákazníky přišli-nelíbil by se jim termín dodání.
My jsme to takto měli-topenářů tenkrát bylo málo. Tato firma pracovala výborně. Až na ty termíny. Oni všem slibovali a slibovali…A když jsme před mnoha lety zaváděli plyn do bytu, tak situace obdobná. Tam kdo si daného pracovníka odchytil skoro pod krkem a dotáhnul k sobě, tak měl z poloviny vyhráno. Plynofikovala se celá obytná čtvrť. Původní topení vyhozené, doma roční dítě a zavedení plynu nikde. Až syn dostal těžkou angínu, tak jsme si pracovníka vydupali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
16.5.16 14:41

Já mám zkušenost velmi dobrou a to jen z toho důvodu, že jádro nám doma dělal můj manžel se švagrem a měli to za 10 dní hotové. Ještě že mám tak šikovného chlapa, neumím si představit ještě někomu cizímu za tak dlouhé doby jak píšete… Podotýkám, že se tu pracovalo od 8-19.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
16.5.16 14:43
@KluciKluci píše:
Dobrý den, můžu se zeptat, jaká byla pracovní doba firmy při rekonstrukci jádra, koupelny wc v paneláku?

od pul 8 do 16:00 ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
10233
16.5.16 15:03

Normálně do čtyř nebo pěti, ale bylo to dohodou. Ráno dojeli taky dohodou, v týdnu dřív o víkendu později-na naši žádost. Kdo by vstával mezi 6 a 7 o víkendu.
Občas někdo přišel i okolo osmé večer, ale vždy po dohodě, jestli nám to tak pozdě nevadí.
Vše byl ústně. Ale my vybrali firmu s referencemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KluciKluci
16.5.16 17:15

Hmm takže máme smůlu na firmu, dělá všude možné a tady jsou tak dvě max tři hodiny za den, někdy bohužel vůbec. Mají přijet ráno a místo toho celé dopoledne čekám pak se tu ukáží tak na hodinu a zase pryč. Mají rozdělano víc bytů, vím to. Akorát slyším výmluvy že něco není, ale po měsíci už mě nebaví čekat. Navíc kvalita nic moc, mám vícero výhrad, ale jak docílit oprav, to nevím. Musím vše napsat do předávacího protokolu a pak doufat, že dle smlouvy opravdu do sedmi dnů opraví

• Citovat
  • Nahlásit
KluciKluci
16.5.16 17:17

Taky mi sliboval technik, že bude za deset dní hotovo a pracují od 8 (9) - 15 (16) ale pravda to není :pocitac: už zpětně mi několikrát slíbil že bude dokončeno, naposled mělo být minulý týden a nic :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
KluciKluci
16.5.16 17:20

@IvčaIva nevařím protože kuchyňskou linku mám celou dobu na zemi bez zapojení a tam nemají na co čekat, prostě řemeslníci podle mě vedení je špatné. Ale stížnosti nepomáhají, žádná odpověď mi nedošla

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat