Jaká byla přednáška Eleková vs. Prymula?

15977
9.6.13 16:27

Jaká byla přednáška Eleková vs Prymula?

Maminy, které se o očkování zajímáte a byly jste na přednášce, jaká byla? Co se v ní řešilo? Bohužel jsem tam nemohla jet.
Díky moc za info. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4466
9.6.13 16:43

Řekla bych, že naprosto typická. Ale nebyla jsem tam, jen hádám :mrgreen:.. čekám až to bude na Youtube

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.6.13 21:58

Prosím o odkaz na Youtube… dnes jsem si po čtení v diskuzi o Pediacelu vyhledala, že diskuze byla včera :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29658
9.6.13 22:01
@lenkapod píše:
Prosím o odkaz na Youtube… dnes jsem si po čtení v diskuzi o Pediacelu vyhledala, že diskuze byla včera :zed:

Asi to tam jeste neni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kaštinka
9.6.13 22:03

Holky v diskuzi Maminky, co už neockujete, ozvěte se přednášky prymuly a Elekové komentovaly.
Já sem pouze kopiruji čast svého prispevku: Na diskuzi jsem tedy nebyla a myslím, že je nejzajímavější. Mnohé jsem věděla, ale i tak se mi parkrat udelalo špatně. Prymula se jevi jako bezpáteřní pobuda. Hned na úvod rekl, že ockovani zůstane povinné, protože se dělal průzkum a 80% populace ČR si přeje povinne ockovani. To jsem si říkala, že můžu už jet domů. Častokrát zesmesnoval na adresu neockujicich. V podstate pri kazdé prilezitosti. Na konci svého projevu zaryl do Elekové Po přestávce se ukázalo, že úplně zbytečně. Eleková byla řekla bych lepe připravená, jen z počátku asi 15 min bylo cítit, že nervy pracují. Nicméně Prymula byl v háji, už pred vystoupenim Elekové z nej vypadlo, ze je to celé zinscenované a ze nejde o fakta… S tím tam jel asi on… však uvidíte jeho tvář. Celá přednáška i s diskuzi bude na youtube, jak slíbila redaktorka z vitalie. Určitě to braly 2 kamery.

• Citovat
  • Nahlásit
kaštinka
9.6.13 22:04

@lenkapod Myslím, že nějakou dobu bude trvat zpracování. Ale otálet s tím určitě nebudou. Kez je záznam dobrý. :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
15977
10.6.13 05:13

Děkuju holky. Soukromě se mi přes SZ ozvala ještě jedna mamina. Také měla pocit, že Eleková byla ze začátku nervózní. S tím youtube jsme mě mile překvapily. :) Už se na video moc těším.

Kašti, jakou to má logiku, že 80% malovat chce, tak zůstane povinné?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15977
10.6.13 05:15

Píšu přes mobil T9. Místo malovat si doplňte očkovat. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kaštinka
10.6.13 05:41

Tak to prezentoval Prymula. Logiku to má pro těch 80%, kteří chtějí povinne plošně ockovani. Mě překvapilo spíš to, že se o zdobrovolneni resp PONECHÁNÍ POVINNOSTI OČKOVAT stávajícími zpusobem mluvil Prymula NA ÚPLNÉM ZACATKU SVE PREZENTACE. Přednáška se měla věnovat profitum ockovani, tím měl začít a dospět k závěru, že je v ČR ockovani proto a proto prospěšné. To se nestalo. Hned v úvodu hřímal, že za stávající situace v ČR očko zůstane POVINNÉ. 8o Měla chut jsem se zvednout a odejít. Pak měl často na hraně (nekdy i už za tolerancí slusnosti) narážky na neockujici nebo na elekovou a také pravnicku Candigliotu apod. Fakt. Už jen z tohohle pohledu se obavám vakcinace ještě víc. Je to ničení zdraví tem nejmenším pod rouškou chemické vědy.

• Citovat
  • Nahlásit
15977
10.6.13 06:03

Ani bych nepočítala s tím, že ho zdobrovolní. Jen jsem třeba čekala, že vypustí aspoň tu žloutenku. Kdyby nebyl takový nátlak očkovat, nerosvítí se ve mně červené světýlko, že tu něco nehraje. Na druhou stranu, kdyby bylo dobrovolné, víc lidí o něm začne přemýšlet. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4914
10.6.13 14:50

@Elilen jediné o čem jeprý schopný uvažovat je, že zruší schéma 3 plus 1 na 2 plus 1, plus to, že sem dorazí nějaká nová šestivakcína a pak si budeme moci vybrat kteoru dáme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15977
10.6.13 14:54

@verusav Jo? Tak aspoň to schéma 2+1. :palec: V tom případě ale neočkovat první dávku v devíti týdnech, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4914
10.6.13 14:55

@Elilen to už nezmínil, on toho vlastně celkově moc neřekl, jen ty oficiální infa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19144
13.6.13 22:16

@kaštinka Ahojky, tak my tam byly s kamarádkama a měly jsme tedy všechny tři trošku jiný dojem z celé akce než ty. U paní doktorky se mi mimo jiné moc nelíbilo, že vytrhávala nějaké argumenty z kontextu, grafy z 19.století o jejichž relevantnosti pochybuji atd…Popravdě, nepřesvědčil mě ani jeden. A pokud někdo zbytečně útočil, pak mi přišlo naprosto zbytečné útočné vystoupení pána ze Slovenska po první přestávce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.6.13 12:57

Hojte holky,
ja tam byla s manzelem…Z diskuse jsem odchazela s ocekvanim, ze vsechny informace nejak pochopim casem a stravim…Pocity vselijake…Ocenuji, ze prof. Prymula prisel na besedu, preci jen se dalo ocekavat, ze v publiku budou vicemene lide se zkusenostmi s nezadoucimi ucinky po vakcinaci. Preci jen diskutovat s profesorem neni jednoduche, ma za sebou spoustu diskusi, prednasek, prezentaci, coz pani doktorka nema, ve vsi ucte. Pani doktorka ale ma spoustu zdroju a nastudovano ohledne ockovani a ukazuje, co ostatni nechtej bud ukazat anebo videt. Co mi utkvelo hlavne v hlave je, ze ani profesor nedokazal vysvetlit, jak funguje ve vakcine hlinik a to predpokladal, ze se o nem bude diskutovat, takze asi nikdo ze zastancu nevi, jak to funguje anebo to nechtej videt. Prof Strunecka pise o jeho spojeni s fluoridy…Pani doktorka uvedla studii, kde se dokazuje, ze posunuti ockovani u miminek z 2 mesice na ctvrty se snizuje pravdepodobnost o 50 procent na vznik astmatu. A ze cim mene je nemoci ve vakcine, tak se daj ocekavat i nizsi zasah do tela…Profesor Prymula pak rikal, ze v Anglii se neockuje Priorixem v takobvem mnozstvi, ted maj epidemii a sotji fronty na vakcinu, kvuli spalnickove epidemii. Abych to shrnula, mam z diskuse pocit, ze se prospesnosti ockovani opravdu spise veri ze strany zastancu…Doufam, ze takovych diskusi bude do budoucna vice! Aby se nakopl prumysl zabyvajici se vakcinaci a udelal poradne studie. Posledni info, ktere vysvetluje, proc je malo hlasenych nezadoucich ucinku po ockovani, vakcinaci narizuje stat, picha ji doktor, pokud budou nezadouci ucinky a doktor je prizna, pujde k soudu, plati odskodneni on, takze lekari jsou z tohohle hlediska v pasti, takze nahore to maj pekne vymyslene! A profesor Prymula rikal, ze vakcionologicka spolecnost endoporucila hepatitidu B pro kojence, to si nahore rozhodl nekdo jinej, ne lekari…Jeste neco vas zajima?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat