Jaká byla vaše nejhorší dovolená?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 22.07.18 11:57
Jaká byla vaše nejhorší dovolená?

Dobrý den.Mam takový dotaz, jaká byla vaše nejhorší dovolená? a co se vám konkrétně stalo.Nase dovolená byla letos ta nejhorší. Zamluveny 2pokoje a byl s toho 1,do kterého nám ještě ze zavřeného okna kapalo když venku pršelo. Konkrétne Chorvatsko kemp Soline, takže už víme kam nejezdit! :cert: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

PupuP
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 22.07.18 12:02

Kemp Soline v Chorvatsku, pro nas take nejhorsi dovolena :mrgreen: ale spise kvuli doprave na misto. A i silenymu vedru v chaticce, bylo to des,byli jsme mlady a delegatka si na nas vyskakovala… fuj!
A pak 3 dny v cechach, kupovano pres zkrachovaly server slevyzhor, pokoj s pouzityma rucnikama, k snidani jeden tvrdy rohlik a k obedu nudle s makem. Prezentovano jako 3*hotel s plnou penzi :mrgreen:

Lajka09
Závislačka 4700 příspěvků 22.07.18 12:04

Tatry welness hotel Borovica rok 2015. Rekostrukce za chodu, částečně nefuknční welnes, zbíječka, malta, sutiny v okolí. Hluk, dělníci okukující okolí bazénu. Jako bonus alergická reakce rok a půl starého syna na špatně umyté - neumyté hrozno. Vypadal, jak by měl lepru. Nefukční dětský koutek, díky rekonstrukci. Odpolední spánek nemožno, zbíječka. POdotýdkám, jednalo se o jeden z nejdražších hotelů v Tatrách. Strašné, ještě teď se mi chce někoho vzít po hlavě a to už jsou přes tři roky.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 22.07.18 12:04

@PupuP Tak teď už je tam klimatizace ale stejně hrůza.Jednoznačně hrůza.Kw všemu jak lilo tak nám to zničili kameru.Takže je reklamace jsem zvědavá co z toho bude. :cert:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 22.07.18 12:08

Ja si jen matne pamatuju, byla jsem jeste mala. Vypravili jsme s nasima do Prahy, asi rok se tam tesili a porad o tom mluvili. Porad prselo a nakonec z toho byly ty velke zaplavy, takze jsme z Prahy skoro nic nevideli, polovina toho byla zatopena a chodit se nikde nedalo protoze porad ch*alo :mrgreen: A mozna bych sem jeste pridala nasi svatebni cestu do Londyna - Londyn byl super, ale byli jsme s manzelem zrovna strasne nachlazeni, strasne me bolelo v krku a mela jsem ucpane dutiny, takze chodit nekde po vyletech me akorat strasne stvalo :lol: a taky jsme bydleli v hotelu kde mel byt zachod a koupelna na chodbe - ovsem byly jaksi na chodbe o patro vys. Takze vecne behani po schodech i v noci, plus tam byl porad naval. :jazyk:

Lenka_Hal
Kelišová 5314 příspěvků 22.07.18 12:11

Marne patram v pameti…jednou jsme chytli pod stan dest, prselo a prselo…behala jsem v desti, i jsem plavala v desti, sli jsme na vylet, prselo…stan se postupne menil v jakousi vlhkou noru, ve ktere nic uz nebylo suche, nebylo do ceho se prevlekat. Ale zpetne..zase mam hezke vzpominky :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 12:13

Anonymně, neb to dávám často k dobru v okolí. Zimní dovolená. Dva dny před odjezdem totálka na autě, jeli jsme s půjčeným. Na místě si rvali vlasy, že nám omylem ve svém systému udělali rezervaci na jiné datum, takže náhradní ubytování, příšerné. Na začátku února obleva, takže žádný sníh. Bylo to s polopenzí s tím, že se přes den někde najíme, ale široko daleko všude zavřeno, takže jsme zmírali hlady. A jako bonus celou rodinou postupně proběhla vydatná střevní chřipka :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6418 příspěvků 22.07.18 12:18

Capo Vaticano, jih Itálie.. Nešlo o místo ani ubytování, to jsem si zamilovala, ale o cestu. Cestou tam nám umřel bus. Chlapi museli tlačit na první benzinku. To bylo v rakousku. Tam jsme čekali 5hodin na náhradní autobus, většina účastníků si čas trávila alkoholem ve větší míře, takže místo klidně cesty se stavělo aby mohli zvracet, u náhradního busu jaksi nefungovala toaleta. Následoval bohužel i kolaps jednoho z cestujících už na území itálie, kterého musela odvézt rychlá. S tímto vším trvala cesta autobusem kolem 41hodin. Opravdu nejhorší zážitek z dovolené.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 22.07.18 12:28

Nejhorší dovolené byli v mé pubertě s našima na chatě. Nuda a rodiče se k tomu jako bonus ještě nejpozději 3. den pohádali. :roll:

Od té doby, co si dovolenou řídím sama, tak je to ok. Nejhůř se vyvedla loňská, kdy se první půlku moc nevyvedlo počasí a druhou jsem promarodila.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 22.07.18 12:37

Asi nejhorší dovolená, kde jsem byla, bylo nějaké Řecko. Jela jsem jako dítě s mámou a její kamarádkou a dětmi. Byl to hotel, kde byli jenom češi, a zpětně myslím, že to muselo být nehorázně levné. Bylo to se snídaní, obědem a večeří a skoro nikde nebylo jídlo. Hladová fronta čechů stála s talířky v ruce frontu asi 10 minut před večeří, aby se dostali jako první k bufetovým stolům a nabrali jídlo, než dojde. Včetně nás, protože pauza mezi obědem a večeří byla tak dlouhá, že jsme úplně padali hlady. Takhle každý den, vedení hotelu ani nenapadlo tu večeři posunout. Doteď si pamatuju, jak mi tam i jako dítěti bylo trapně, když jsme jako socky stáli frontu s talířem v ruce před zavřenými dveřmi :zed: Už jako dospělá jsem za život nikdy nejela s cestovkou, protože mám stále v paměti tohle. Hotel si pečlivě vybírám a prověřuji sama, než tohle znova zažít.

laducha
Generální žvanilka 21638 příspěvků 22.07.18 12:38

Pro mě byly nejhorší 2 dovolené s exmanželem.
Poprvé jsme byli v chatce, která byla na patro, dole jen pidikuchyňka a záchod, nahoře spaní. Mladšímu synovi byl rok a půl. Všichni vesele opíkali, koupali se, já seděla v chatce a hlídala syna, aby nezahučel ze schodů, kdyby se vzbudil (i po obědě, i večer). Nikdo mě nevystřídal. Jeli jsme tam vlakem a busem, takže jsme s sebou neměli ani postýlku, z té by syn nevylezl. Chůvičky tehdy neexistovaly.
Pak jsem pár let trucovala, že s ním nikam nejedu, ale ukecali mě jeho kámoši z práce, pronajali chatu. Jeho nejvíc bavilo vytáhnout si na lavičku basu s lahváči a pít a kouřit, já měla o trávení dovolené trochu jiné představy. Evidentně mu to bylo fuk, tak jsem ho nechala a výletovala s dětmi a s těmi kámoši. Nakonec to bylo fajn, ale spolu jsme už nikdy nikam nejeli.
Letos nám skoro celá dovolená propršela, ale byli jsme fajn parta, tak se to dalo :palec:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 2 inzeráty 22.07.18 12:42

Dobra diskuze :D Kdysi pred lety jsme byli s rodinou na nejake chate v Jizerskych horach. Lezli tam po nas v noci mysi a postele byly tak prolezele, ze to bylo jak v rakvi :D Ale aspon mame na co vzpominat. Ze nam vzdycky na dovolene prsi, at uz je to v cr nebo u more, to uz beru jako standart :roll: Nektere dovolene byly lepsi, nektere uz neme, ale uplnou tragedii jsem snad nezazila :think: Obvykle si peclive vybiram a nekoukam jenom na ceny…

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 22.07.18 12:44

Rodičovská dovolená :mrgreen: pak ta, co neprobehla-ditko před ní onemocnělo, nikam jsme nejeli, prachy propadly… :roll: no a pak ta, kdy jsme jeli kámoši po maturitě do Řecka autobusem-dovca super-cesta příšerná

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 22.07.18 12:44

@Lalelale To je šílený.. :roll:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 22.07.18 12:47
@lachtanice86 píše:
Capo Vaticano, jih Itálie.. Nešlo o místo ani ubytování, to jsem si zamilovala, ale o cestu. Cestou tam nám umřel bus. Chlapi museli tlačit na první benzinku. To bylo v rakousku. Tam jsme čekali 5hodin na náhradní autobus, většina účastníků si čas trávila alkoholem ve větší míře, takže místo klidně cesty se stavělo aby mohli zvracet, u náhradního busu jaksi nefungovala toaleta. Následoval bohužel i kolaps jednoho z cestujících už na území itálie, kterého musela odvézt rychlá. S tímto vším trvala cesta autobusem kolem 41hodin. Opravdu nejhorší zážitek z dovolené.
:mrgreen: do háje. Tohle si říká o zfilmování, taková ta blbá rodinná komedie, které by nikdo nevěřil :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >