Jaká bývá nejvyšší sleva na hm.cz?

40
12.5.18 12:18

Jaká bývá nejvyšší sleva na hm.cz?

Ahoj holky, potřebuji dceram obměnit šatník a chci nakoupit na h&m online. Nijak na to nespěchám, počkám si až budou mít akci ale nevíte jestli mají maximální slevu 20% plus pošta zdarma, nebo byla někdy už i vyšší? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24995
12.5.18 12:34

Pak leda výprodej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
12.5.18 12:46

V neděli byla 15 a doprava, větší nevím, zas tak často tam nechodim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13817
12.5.18 12:50

Byla 30 někdy na podzim (v tenhle čas mívá hodně obchodů slevy, ale nevím, jak se tenhle akční čas jmenuje, je to každý rok).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13399
12.5.18 13:12

Zazila jsem 30% a doprava zdarma.
Momentalne maji 10% a dopravu zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
12.5.18 13:43

Vtirnu se z dotazem, 1 procento úrok při platbě kartou - to strhnou nebo pripisi? nepodařilo se mi to nalézt, diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
12.5.18 13:52

Nevim, jak je to se slevou, ale ja uz online u nich nenakupuju. To jejich jednani je neskutecne.. Objednala jsem si tehotenske obleceni, napsali mi dodani 5-7 dni a cekam na to uz mesic, v pondeli to ma konecne prijit, ale nejspis to ani neprevezmu. Uz jsem si sehnala obleceni jinde. A zakaznicky servis? Prvni pani mi na otazku, kdy mi to zbozi prijde, ze nebudu tehotna vecne, se smíchem odpověděla, ze maxinalne 9 mesicu a ze se to zaseklo cestou z Polska. Podruhe to zvedl slovak, rozumet mu skoro nebylo a odpovedel mi jen, ze nevi kdy to prijde, ze tam od toho neni a ze zrusit objednavku nemuzu. Pak uz tam volal manzel a ten samy mu rekl, ze nevi kdy zbozi dorazi, ze je to na ceste ze Slovenska. Nechapu, za co tam ty lidi plati a rozhodne uz nikdy vic. To jen ma zkusenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13399
12.5.18 14:00

@Ellabela ja uz objednavala nekolikrat a objednavam casto a vzdycky bez problemu, nikdy nic nechybelo a co se tyce dodani, to nejak nesleduji, ale do 14dni urcite vzdycky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
12.5.18 14:10

@lucynka25 tak to mas stesti. Kdyz nemam s brichem co na sebe, tak je logicke, ze na to specham. Kdyby meli to zbozi i v obchodech, koupim si ho tam, ale ta nabídka pro tehotny je fakt mizerna. Mam jejich obleceni rada, ale pres eshop uz nikdy. Kdyby tam byl aspon nekdo, kdo dokaze rict, kdy to dojde, ale to jednani je fakt strasny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
15.5.18 19:43

Ja tusim sleva tak 25% + doprava :nevim:
A pak jedine nejaky velky vyprodej… Ten se urcite vyplati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama