Jaká dívčí jména na vás působí princeznovsky? A líbí se vám?

Anonymní
10.5.17 20:55

Jaká dívčí jména na vás působí princeznovsky? A líbí se vám?

Ahoj,

jaký máte názor na tvz „princezovská“ jména? A co si pod tím představíte? Já pod tím vidím jména jako Liliana, Sofie, Isabela, Diana… A moc se mi líbí. Hold jsem na ty sukýnky, růžovou, atp…takže hledáme i takové jméno. Proto by mě zajímalo, jaké vás napadají jména, když se řekne princeznovské. A jaký je váš názor na taková jména. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

915
10.5.17 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj,jaký máte názor na tvz „princezovská“ jména? A co si pod tím představíte? Já pod tím vidím jména jako Liliana, Sofie, Isabela, Diana… A moc se mi líbí. Hold jsem na ty sukýnky, růžovou, atp…takže hledáme i takové jméno. Proto by mě zajímalo, jaké vás napadají jména, když se řekne princeznovské. A jaký je váš názor na taková jména. Díky :)

Eliska, Rozarka, Amalka.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15605
10.5.17 20:58

Viktorie - líbí se mi, Sofie - vnímám jako neutrální, nedalala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 20:59

Lada :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 21:00
@Anonymní píše:
Ahoj,jaký máte názor na tvz „princezovská“ jména? A co si pod tím představíte? Já pod tím vidím jména jako Liliana, Sofie, Isabela, Diana… A moc se mi líbí. Hold jsem na ty sukýnky, růžovou, atp…takže hledáme i takové jméno. Proto by mě zajímalo, jaké vás napadají jména, když se řekne princeznovské. A jaký je váš názor na taková jména. Díky :)

no. mě někdo řekl, že naše dcery mají jména jako princezny…což nebylo účelem (jsou poděděné v rodině z každé strany jedno) máme jména Valentina a Marianna

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

@tessa2323 Tak třeba ta Rozárka na mě tak vůbec nepůsobí. Amálka jo, ale pod Rozárkou si představím právě takovou malou divožku :D. Nepřijde mi princeznovské. Jinak ta Eliška taky, moc se mi líbí, ale je to nejčastěji dávané jméno :?

• Nahlásit
  • Citovat
@Anonymní píše:

Ja mam doma Isabellu. Kdyz prisla na svet, tak mi ji sestricka ukazala a zeptala se jak se jmenuje a ja rekla, ze Isabella a ona, rekla, ze to je jmeno pro princeznu :) :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
10.5.17 21:01

Jo a nazor, tyhle jmena se mi libi ze jsou takova typicky holcici.. Ono kdyz to tak vezmes, tak princeznovsky muze byt podstate kazde jmeno.. Zalezi na dobu v jake by ta princezna zila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Jako holka jsem při hře na princezny chtěla být vždycky Klaudie (nevím proč :-D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Padmé Amidala Lada je tak spojené s českou pohádkou, ale obecně bych ho také neřadila mezi princeznovská jména. No, asi pod tím prostě každý vidí něco jiného :D

• Nahlásit
  • Citovat
6129
10.5.17 21:02

Babetka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14350
10.5.17 21:02

Tak ty co si vypsala si s princeznama moc nespojuju (mozna tu Dianu) me hned prijdou na mysl spis cesky jmena jako Ruzenka, Maruska, Lada, proste ty co byli v tech starsich ceskych pohadkach :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 21:04

@tessa2323 Já to asi špatně formulovala. Nemyslím tím jméno, které nosí/nosily princezny :mrgreen:. To je pravda, že by to mohlo být v podstatě cokoliv. Ale myslím tím takové typicky holčičí sladké jméno, co se vám hodí k holčičce v tylové sukýnce a v růžovém :D

• Nahlásit
  • Citovat
2799

Viola a souhlasím s Marianou a Valentínou ;) ty ostatní jména co se dnes hojně používají mi už celkem vadí, jsou všude.
Taky Anděla a Zlatka, nejsou špatné, jsou odvozeny od krásných věcí.

Příspěvek upraven 10.05.17 v 21:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23328

Jsem Lada a mám Viktorii 8) Ani jedna jako princezna nevypadáme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...