Jaká fotografie by Vas oslovila?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 12:59
Jaka fotografie by Vas oslovila?

Hezke poledne vsem, predem se chci uprimne omluvit za anonym, ale vzhledem k detailnimu popisu me prace by me mohl nekdo poznat a spojit si me s nickem ;)
Vec se ma tak, ze jsem fotografka, vracim se po materske, delam a delala jsem vzdy sama, mam vlastni prostor. Krome klasiky jako jsou miminka, deti, rodiny portréty, svatby, exterier atd chci trochu obohatit nabidku, jelikoz s druhym ditkem ve skolce mam vic casu. Co Vam v klasicke nabidce foceni chYbi nebo co byste si chteli zkusit? At uz s detmi nebo sami…
Zatim zvažuji retro, hodne se me ptají na pin up (takove to foceni ve stylu 50.let), Elsa foceni (ano i ma dcera ma tuto manii :roll: ),namornicke, uvitala bych dalsi tipy, preci jen.to vzdy znamena nakup znacneho mnozstvi rekvizit, doplnku a to neni uplne levna zalezitost.
Dekuji predem jestli se nekdo ozve s nazorem :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.03.18 13:02

Osobně bych šla do toho retra a pod, ale ne do moderních záležitostí ala Elza - když si vezmeš náklady a to jak rychle toto přejde :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:04

@martina.se I ja mela stejny nazor, jenze z toho me vcera vyvedla znama, ze pry 2019 je premiera Frozen 2,tak to vypada, ze manie bude jeste chvilku trvat :roll: : :mrgreen: a opravdu se na to pta dost lidi. :zed: :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.03.18 13:06
@Anonymní píše:
@martina.se I ja mela stejny nazor, jenze z toho me vcera vyvedla znama, ze pry 2019 je premiera Frozen 2,tak to vypada, ze manie bude jeste chvilku trvat :roll: : :mrgreen: a opravdu se na to pta dost lidi. :zed: :mrgreen:
:mrgreen: tak potom jo..beru to též z pohledu fotografa - nemá smysl investovat tam, kde se to projeví jen na chvíli :think: ale pokud bude pokračování, tak OK :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 15.03.18 13:07

Mě se líbí to vícegenerační foto..jak stojí např prababička a drží obraz ve kterém je babička, ta pak drží obraz ve kterém je matka a ta drží obrazy svých dětí..a hodně ted začali fotit genereční portréty - vídám to dost často - asi je o to zájem. ( např starší nejstarší generace, starobylé křeslo a s nejmladší generací atd..
retro je taky fajn, pokud budeš mít i někoho kdo nabídne líčení a účesy.. :think:

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 15.03.18 13:07

Ne, nešla bych se fotit v žádném „stylu“ a rozhodně ne jako Elsa :roll: Není nad přirozené fotky někde v přírodě nebo v domácím prostředí, nemám ráda aranžované atelierovky.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 15.03.18 13:09

Tady taky dost frčí boudoir focení buď to dávají ženský chlapům jako dárek svoje fotky. Nebo naopak to často ženský dostanou jako dárek/zážitek focení. Kamarádka má tyhle fotky a jsou super.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:10

@smurfka vidis to je bezva napad, mrknu na to.diky :palec:
@Popokatepetla ja chodim somu, fotim nejradsi venku v prirode, na louce, ale musim slyset i na prani zakaznika, jinak bych se neuzivila ;)

Mialina
Povídálka 16 příspěvků 15.03.18 13:10

Byly by hezké fotky ve stylu první republika :andel: zvlášť malé děti takhle vyfocené, to by bylo super. Elsa by mě moc nebrala

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 15.03.18 13:11

Investovala bych do zkušeného IT grafika ;) koupíš neutrální pozadí a vyčaruješ co bude zrovna IN. Byli jsme na takovém focení-fotografka jen měnila plátna v pozadí a my oblečení-a fotky jsou suprové, každá jiná, holky nadšené. Určitě půjdeme znovu. Jinak za mě focení a natáčení pod vodou-chodila jsem s dětmi plavat a 2× ročně vysolila značnou částku za neopakovatelné fotky a blažené příbuzenstvo…a stejnou sumu zaplatilo dalších 40 rodinek ;). Pak něco pro kluky-spiderman…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:11

@lamicina jo tak boudouir uz mam vesmes pripraveny, ac j to fotivala malokdy pred materskou, zacal to byt trend az v posledni. dobe, ale s tim urcite pocitam, diky :palec:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 15.03.18 13:12
@Anonymní píše:
@Popokatepetla ja chodim somu, fotim nejradsi venku v prirode, na louce, ale musim slyset i na prani zakaznika, jinak bych se neuzivila ;)

focení venku taky dost frčí a pak příležitosti vánoce, velikonoce, zimní fotky, podzimní v listí apod. všechno venku

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 15.03.18 13:12
@Popokatepetla píše:
Ne, nešla bych se fotit v žádném „stylu“ a rozhodně ne jako Elsa :roll: Není nad přirozené fotky někde v přírodě nebo v domácím prostředí, nemám ráda aranžované atelierovky.

vidíš to se zase nelíbí mě..venku nebo doma se můžu vyfotit sama..ale mít nějaké pěkné společné fotečky celé rodiny - chodíme do atasu dost často - minimálně jednou ročně :nevim: takže fotografka která nemá vlastní atas ( a nabízí jen exteriéry ) by moc šancí neměla :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:13

@BaMaK fotky pod vodou me vubec nenapadly nikdy a ze tady u nas se chodi plavat dost, děkuju :kytka:

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 15.03.18 13:14
@Anonymní píše:
@Popokatepetla ja chodim somu, fotim nejradsi venku v prirode, na louce, ale musim slyset i na prani zakaznika, jinak bych se neuzivila ;)

Pokud jsi dobrá fotografka, tak uživila. Znám několik takových, co mají diář plný na půl roku dopředu a nefotí žádné „opičárny“. Mě třeba by naopak takovéhle hodně stylizované fotky v portfoliu fotografa odradily. Ale jasně, lidé jsou různí a je možné, že právě tohle je to, co chce většina :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama